Toshiba Tecra C40-D-00D Specyfikacje

Toshiba Tecra C40-D-00D
Specyfikacje

Główne specyfikacje

Procesor

Intel Core i5 i5-7200U 2,5GHz

Ekran 14" 1366x768 TFT
Dysk twardy 1000GB HDD
RAM 8GB DDR4-SDRAM
System operacyjny Windows 10 Home
Karta graficzna

Intel HD Graphics 620

Alternatywy o równej lub wyższej mocy w podobnej lub niższej cenie


Pełne specyfikacje Toshiba Tecra C40-D-00D

Referencja / Part Number PS481C-00D018
Data premiery październik 2019, 7 lat temu

Konstrukcja

Typ produktu Laptop
Kolor produktu Czarny
Układ Muszla
Nazwa koloru Graphite Black

Galeria zdjęć

  • Toshiba Tecra C40-D-00D Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 35,6 cm
Rozdzielczość 1366 x 768 px
Ekran dotykowy Nie
Typ HD HD
Typ ekranu TFT
Podświetlenie LED Tak
Natywne proporcje obrazu 16:9

Procesor

Typ procesora Intel® Core™ i5
Producent procesora Intel
Model procesora i5-7200U
Taktowanie procesora 2,5 GHz
Generowanie procesora Intel® Core™ i5 siódmej generacji
Maksymalne taktowanie procesora 3,1 GHz
Liczba rdzeni procesora 2
Liczba wątków 4
Wskaźnik magistrali systemowej 4 GT/s
Cache procesora 3 MB
Typ pamięci procesora Smart Cache
Gniazdo procesora BGA 1356
Litografia procesora 14 nm
Tryb pracy procesora 64-bit
Nazwa kodowa procesora Kaby Lake
Typ magistrali OPI
Stepping H0
Termiczny układ zasilania (TDP) 15 W
Konfigurowalne taktowanie wyższego TDP 2,7 GHz
Konfigurowalne wyższe TDP 25 W
Konfigurowalne niższe TDP 7,5 W
Konfigurowalne taktowanie niższego TDP 0,8 GHz
Rozgałęźnik T 100 °C
Maksymalna liczba linii PCI Express 12
Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) 3.0
Konfiguracje PCI Express 1x2+2x1,1x4,2x2,4x1

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 8 GB
Maksymalna pojemność pamięci 16 GB
Typ pamięci wewnętrznej DDR4-SDRAM
Prędkość zegara pamięci 2133 MHz
Rodzaj pamięci SO-DIMM
Gniazda pamięci 2x SO-DIMM

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 1000 GB
Nośniki HDD
Napędy optyczne Nie
Liczba zainstalowanych HDD 1
Pojemność HDD 1000 GB
Interfejs HDD SATA
Szybkość HDD 5400 RPM
Zintegrowany czytnik kart Tak
Obsługiwane typy kart pamięci MMC,SD,SDHC,SDXC

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Dedykowana karta graficzna Nie
Model dedykowanej karty graficznej Niedostępny
Model karty graficznej on-board Intel® HD Graphics 620
Typ zintegrowanej karty graficznej Intel® HD Graphics
Wbudowana bazowa częstotliwość procesora 300 MHz
Dynamiczne taktowanie wbudowanej karty graficznej (max) 1000 MHz
Maksymalna pamięć wbudowanej karty graficznej 32 GB
Wbudowana karta graficzna wersja DirectX 12.0
Wbudowana karta graficzna wersja OpenGL 4.4
ID wbudowanego urządzenia graficznego 0x5916

Audio

Wbudowany mikrofon Tak
Liczba mikrofonów 2

Kamera

Kamera przednia Tak
Przednia kamera typu HD HD

Sieć

Połączenie z siecią komórkową Nie
Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth Tak
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Model kontrolera WLAN Intel Dual Band Wireless-AC 8265
Przewodowa sieć LAN Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 10,100,1000 Mbit/s
Wersja Bluetooth 4.2

Porty i interfejsy

Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 3
Ilość portów HDMI 1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Liczba portów VGA (D-Sub) 1
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak
Typ portu ładowania DC-in jack
Funkcja USB Sleep-and-Charge Tak
Porty USB Sleep-and-Charge 1

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Nie
Urządzenie wskazujące Panel dotykowy
Klawiatura odporna na ciecz Tak

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Home
Oprogramowanie próbne Microsoft Office 365
Dołączone oprogramowanie Toshiba Eco Utility, Toshiba Service Station, Toshiba HW Setup Utility

Cechy szczególne procesora

Intel® Wireless Display (Intel® WiDi) Tak
Technologia Intel® My WiFi (Intel® MWT) Tak
Technologia Intel® Smart Response Tak
Technologia Intel® Identity Protection (Intel® IPT) Tak
Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) Tak
Technologia Intel® Turbo Boost 2.0
Intel® Small Business Advantage (Intel® SBA) Tak
Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep Tak
Technologia Intel® Clear Video HD (Intel® CVT HD) Tak
Technologia Intel® Clear Video Tak
Technologia Intel® InTru™ 3D Tak
Intel® Insider™ Tak
Technologia Intel® Quick Sync Video Tak
Intel® Flex Memory Access Tak
Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) Tak
Technologia Intel® Trusted Execution Nie
Intel® Enhanced Halt State Tak
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Tak
Intel® Secure Key Tak
Intel® TSX-NI Nie
Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) Nie
Intel® OS Guard Tak
Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) Tak
Intel® Clear Video Technology dla MID (Intel® CVT for MID) Tak
Intel® 64 Tak
Technologia Execute Disable Bit (EDB) Tak
Stan spoczynku Tak
Technologie Thermal Monitoring Tak
Wielkość opakowania procesora 42 X 24 mm
Instrukcje obsługiwania AVX 2.0,SSE4.1,SSE4.2
Kod procesora SR2ZU
Maksymalna konfiguracja CPU 1
Wbudowane opcje dostępne Nie
Układ graficzny i litografia IMC 14 nm
Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) Tak
Wersja technologii Intel® Identity Protection 1.00
Wersja technologii Intel® Smart Response 1.00
Wersja Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) 0.00
Wersja technologii Intel® Secure Key 1.00
Wersja Intel® TSX-NI 0.00
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) Tak
Procesor ARK ID 95443
Bezkonfliktowy procesor Tak

Bateria

Pojemność baterii 45 Wh
Technologia baterii Litowo-jonowa (Li-Ion)
Ilość komór baterii 4

Moc

Moc adaptera AC 45 W
Częstotliwość adaptera AC 50 / 60 Hz
Napięcie wejściowe adaptera AC 100 - 240 V
Napięcie wyjściowe adaptera AC 19 V

Ochrona

Kensington Lock Tak
Moduł TPM (Trusted Platform Module) Tak

Warunki pracy

Zakres temperatur (eksploatacja) 5 - 35 °C
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) 0 - 1000 m

Zrównoważony rozwój

Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) RoHS,EPEAT Gold,ENERGY STAR

Waga i rozmiary

Waga produktu 1,8 kg
Szerokość produktu 340 mm
Głębokość produktu 244 mm
Wysokość produktu 23,8 mm

Częste pytania

Czy Toshiba Tecra C40-D-00D nadaje się do grania?

Ten laptop nie powstał do grania: korzysta ze zintegrowanej grafiki Intel HD Graphics 620. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Jaki ekran ma Toshiba Tecra C40-D-00D?

Ma ekran 14" 1366x768 TFT.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma Toshiba Tecra C40-D-00D?

Działa na procesorze Intel Core i5 i5-7200U z grafiką Intel HD Graphics 620. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Czy w Toshiba Tecra C40-D-00D można rozszerzyć RAM?

Tak: ma 2 gniazda pamięci i według producenta obsługuje do 16 GB (fabrycznie ma 8GB).

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest Toshiba Tecra C40-D-00D?

Jest sprzedawany z preinstalowanym Windows 10 Home.

Jakie porty ma Toshiba Tecra C40-D-00D?

Według specyfikacji: 3 × USB-A, 1 × HDMI, Ethernet (RJ-45), czytnik kart, gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Czy Toshiba Tecra C40-D-00D ma ekran dotykowy?

Nie, według specyfikacji ekran nie jest dotykowy.

Ile waży Toshiba Tecra C40-D-00D?

Waży 1,8 kg, normalna waga przy jego rozmiarze: da się go wygodnie przenosić.

Kiedy Toshiba Tecra C40-D-00D miał premierę?

Jego data premiery to październik 2019, 7 lat temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena