TERRA 1220887 Cena, ocena i specyfikacje
 +2

TERRA 1220887
Cena, ocena i specyfikacje

Użytek ogólny 8.6
Wydajność i specyfikacja 57
22
Procesor
9
Grafika
66
Ekran
88
RAM
95
Dysk
Ceny
W 1 sklepie
Ceny

Wysyłka z Niemcy

Główne specyfikacje

Procesor

Intel Core i5-1335U

Ekran 15.6" 1920x1080
Dysk twardy 1TB SSD
RAM 16GB DDR5-SDRAM
System operacyjny Windows 11 Home
Karta graficzna

Intel Iris Xe Graphics

Pełne specyfikacje TERRA 1220887

Referencja / Part Number

1220887

Data premiery

czerwiec 2026, 2 miesiące temu

Konstrukcja

Typ produktu Laptop
Kolor produktu Szary
Układ Clamshell
Materiał obudowy Aluminium,Plastic
Pozycjonowanie na rynku Dom

Galeria zdjęć

  • TERRA 1220887 Cena, ocena i specyfikacje
  • TERRA 1220887 Cena, ocena i specyfikacje
  • TERRA 1220887 Cena, ocena i specyfikacje
  • TERRA 1220887 Cena, ocena i specyfikacje
  • TERRA 1220887 Cena, ocena i specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 39,6 cm
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Typ HD Full HD
Podświetlenie LED Tak
Natywne proporcje obrazu 16:9
Ekran antyodblaskowy Tak
Długość przekątnej ekranu (cm) 39,6 cm

Procesor

Typ procesora Intel® Core™ i5
Producent procesora Intel
Model procesora i5-1335U
Generowanie procesora Intel® Core™ i5 13. generacji
Liczba rdzeni procesora 10
Maksymalne taktowanie procesora 4,6 GHz
Cache procesora 12 MB

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 16 GB
Maksymalna pojemność pamięci 64 GB
Typ pamięci wewnętrznej DDR5-SDRAM

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 1 TB
Nośniki SSD
Napędy optyczne Nie
Pojemność pamięci SSD 1 TB
Interfejs pamięci SSD PCI Express
NVMe Tak
Zintegrowany czytnik kart Tak
Obsługiwane typy kart pamięci MicroSD (TransFlash)

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Model karty graficznej on-board Intel Iris Xe Graphics
Typ zintegrowanej karty graficznej Intel Iris Xe Graphics

Kamera

Kamera przednia Tak
Rozdzielczość kamery przedniej 1 MP

Sieć

Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)
Przewodowa sieć LAN Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 1000 Mbit/s
Bluetooth Tak
Wersja Bluetooth 5.2
WWAN Możliwość rozbudowy

Porty i interfejsy

Liczba portów USB 2.0 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 2
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C 1
Ilość portów HDMI 1
Wersja HDMI 1.4
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Tak
Klawiatura z podświetleniem Tak

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny Windows 11 Home

Bateria

Pojemność baterii 49 Wh
Technologia baterii Litowo-jonowa (Li-Ion)
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym 10 h

Ochrona

Moduł TPM (Trusted Platform Module) Tak
Wersja TPM 2.0

Waga i rozmiary

Waga produktu 1,75 kg
Szerokość produktu 360 mm
Głębokość produktu 239 mm
Wysokość produktu 19,7 mm

Zawartość opakowania

Zasilacz sieciowy Tak

Pozostałe funkcje

Locale Niemiecki
Sloty 1 x M.2 2280 SSD, PCIe Gen4x4 Interface

Alternatywy z takimi samymi lub lepszymi funkcjami w lepszej cenie


Częste pytania

Jak dobry jest TERRA 1220887?

To laptop typu Użytek ogólny o przyzwoitej mocy jak na to, czego dziś wymaga to zastosowanie: 57 na 100 względem najmocniejszego w katalogu.

Czy TERRA 1220887 jest wart swojej ceny?

Zasadniczo tak: dziś jest dostępny od 777 €, a jego 8.6 w Ocenie Kelaptop Jakość-Cena stawia go powyżej średniej jego typu w tej cenie.

Ile kosztuje TERRA 1220887?

Dziś jest dostępny od 777 € w 1 sklepie. Ceny są sprawdzane codziennie.

Czy TERRA 1220887 nadaje się do grania?

Ten laptop nie powstał do grania: korzysta ze zintegrowanej grafiki Intel Iris Xe Graphics. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Ile trzyma bateria w TERRA 1220887?

Producent deklaruje do 10 h pracy na baterii. Rzeczywisty czas zależy od jasności, obciążenia i stanu baterii.

Jaki ekran ma TERRA 1220887?

Ma ekran 15.6" 1920x1080.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma TERRA 1220887?

Działa na procesorze Intel Core i5-1335U z grafiką Intel Iris Xe Graphics. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest TERRA 1220887?

Jest sprzedawany z preinstalowanym Windows 11 Home.

Jakie porty ma TERRA 1220887?

Według specyfikacji: 1 × USB-C, 2 × USB-A, 1 × HDMI, Ethernet (RJ-45), czytnik kart, gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Czy TERRA 1220887 ma podświetlaną klawiaturę?

Tak, według specyfikacji klawiatura jest podświetlana.

Z jakiego materiału wykonany jest TERRA 1220887?

Materiał obudowy według specyfikacji: Aluminium,Plastic.

Ile waży TERRA 1220887?

Waży 1,75 kg, normalna waga przy jego rozmiarze: da się go wygodnie przenosić.

Kiedy TERRA 1220887 miał premierę?

Jego data premiery to czerwiec 2026, 2 miesiące temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena