MSI Summit B15 A11MT-401 SUMMIT Specyfikacje
 +2

MSI Summit B15 A11MT-401 SUMMIT
Specyfikacje

  • Rodzina

    Summit

    8 Od 1618.92 €

Główne specyfikacje

Procesor

Intel Core i7-1165G7

Ekran 15.6" 1920x1080 60Hz 72% NTSC
Dysk twardy 1TB SSD
RAM 16GB DDR4-SDRAM
System operacyjny Windows 10 Pro
Karta graficzna

Intel Iris Xe Graphics

Alternatywy o równej lub wyższej mocy w podobnej lub niższej cenie


Pełne specyfikacje MSI Summit B15 A11MT-401 SUMMIT

Referencja / Part Number SUMMIT B15 A11MT-401
Data premiery lipiec 2021, 5 lat temu

Konstrukcja

Typ produktu Laptop
Kolor produktu Czarny
Układ Muszla

Galeria zdjęć

  • MSI Summit B15 A11MT-401 SUMMIT Specyfikacje
  • MSI Summit B15 A11MT-401 SUMMIT Specyfikacje
  • MSI Summit B15 A11MT-401 SUMMIT Specyfikacje
  • MSI Summit B15 A11MT-401 SUMMIT Specyfikacje
  • MSI Summit B15 A11MT-401 SUMMIT Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 39,6 cm
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Ekran dotykowy Nie
Typ HD Full HD
Natywne proporcje obrazu 16:9
Przestrzeń barw RGB NTSC
Paleta barw 72 %
Maksymalna częstotliwość odświeżania 60 Hz

Procesor

Typ procesora Intel® Core™ i7
Producent procesora Intel
Model procesora i7-1165G7
Generowanie procesora Intel® Core™ i7 jedenaste generacji
Maksymalne taktowanie procesora 4,7 GHz
Liczba rdzeni procesora 4
Cache procesora 12 MB
Konfigurowalne taktowanie wyższego TDP 2,8 GHz
Konfigurowalne wyższe TDP 28 W
Konfigurowalne niższe TDP 12 W
Konfigurowalne taktowanie niższego TDP 1,2 GHz

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 16 GB
Maksymalna pojemność pamięci 64 GB
Typ pamięci wewnętrznej DDR4-SDRAM
Prędkość zegara pamięci 3200 MHz
Rodzaj pamięci SO-DIMM
Układ pamięci 2 x 8 GB
Gniazda pamięci 2x SO-DIMM

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 1 TB
Nośniki SSD
Napędy optyczne Nie
Całkowita pojemność dysków SSD 1 TB
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
Pojemność pamięci SSD 1 TB
Zintegrowany czytnik kart Tak
Obsługiwane typy kart pamięci MicroSD (TransFlash)

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Dedykowana karta graficzna Nie
Model dedykowanej karty graficznej Niedostępny
Model karty graficznej on-board Intel Iris Xe Graphics

Audio

Ilość wbudowanych glosników 2
Moc głośnika 2 W
Wbudowany mikrofon Tak

Kamera

Kamera przednia Tak
Przednia kamera typu HD HD
Szybkość przechwytywania wideo 30 fps

Sieć

Połączenie z siecią komórkową Nie
Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)
Typ anteny 2x2
Model kontrolera WLAN Intel Wi-Fi 6 AX201
Producent sterowników WLAN Intel
Przewodowa sieć LAN Nie
Bluetooth Tak
Wersja Bluetooth 5.1

Porty i interfejsy

Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 1
Ilość portów HDMI 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A 2
Ilość portów USB4 Gen 2x2 1
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C Tak

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Nie
Urządzenie wskazujące Panel dotykowy
Klawiatura z podświetleniem Tak
Kolor podświetlenia klawiatury Biały

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Pro
Architektura systemu operacyjnego 64-bit

Cechy szczególne procesora

Technologia Intel® Trusted Execution Nie
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Tak
Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) Nie
Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) Nie
Stan spoczynku Tak
Maksymalna konfiguracja CPU 1
Wbudowane opcje dostępne Nie
Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) Tak
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) Tak

Bateria

Pojemność baterii 52 Wh
Ilość komór baterii 3

Moc

Moc adaptera AC 65 W

Waga i rozmiary

Waga produktu 1,6 kg
Szerokość produktu 356,8 mm
Głębokość produktu 233,8 mm
Wysokość produktu 16,9 mm

Częste pytania

Czy MSI Summit B15 A11MT-401 SUMMIT nadaje się do grania?

Ten laptop nie powstał do grania: korzysta ze zintegrowanej grafiki Intel Iris Xe Graphics. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Jaki ekran ma MSI Summit B15 A11MT-401 SUMMIT?

Ma ekran 15.6" 1920x1080 60Hz 72% NTSC.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma MSI Summit B15 A11MT-401 SUMMIT?

Działa na procesorze Intel Core i7-1165G7 z grafiką Intel Iris Xe Graphics. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Czy w MSI Summit B15 A11MT-401 SUMMIT można rozszerzyć RAM?

Tak: ma 2 gniazda pamięci i według producenta obsługuje do 64 GB (fabrycznie ma 16GB).

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest MSI Summit B15 A11MT-401 SUMMIT?

Jest sprzedawany z preinstalowanym Windows 10 Pro.

Jakie porty ma MSI Summit B15 A11MT-401 SUMMIT?

Według specyfikacji: 3 × USB-A, 1 × HDMI, czytnik kart, gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Czy MSI Summit B15 A11MT-401 SUMMIT ma podświetlaną klawiaturę?

Tak, według specyfikacji klawiatura jest podświetlana.

Czy MSI Summit B15 A11MT-401 SUMMIT ma ekran dotykowy?

Nie, według specyfikacji ekran nie jest dotykowy.

Ile waży MSI Summit B15 A11MT-401 SUMMIT?

Waży 1,6 kg, normalna waga przy jego rozmiarze: da się go wygodnie przenosić.

Kiedy MSI Summit B15 A11MT-401 SUMMIT miał premierę?

Jego data premiery to lipiec 2021, 5 lat temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena