MSI Modern 15 F13MG-462XFR Specyfikacje
 +12

MSI Modern 15 F13MG-462XFR
Specyfikacje

  • Rodzina

    Modern

    6 Od 819.63 €

Główne specyfikacje

Procesor

Intel Core i7-1355U

Ekran 15.6" 1920x1080 60Hz 250 nits
Dysk twardy 512GB SSD M.2
RAM 16GB DDR4-SDRAM
System operacyjny Bez systemu operacyjnego
Karta graficzna

Intel Iris Xe Graphics

Alternatywy z takimi samymi lub lepszymi funkcjami w lepszej cenie


Pełne specyfikacje MSI Modern 15 F13MG-462XFR

Referencja / Part Number

MODERN 15 F13MG-462XFR

Data premiery

luty 2025, 1 rok temu

Konstrukcja

Typ produktu Laptop
Kolor produktu Szary
Układ Clamshell
Nazwa koloru Platinum Gray
Materiał obudowy Plastik
Pozycjonowanie na rynku Biznes
Oryginalna nazwa marki MSI

Galeria zdjęć

  • MSI Modern 15 F13MG-462XFR Specyfikacje
  • MSI Modern 15 F13MG-462XFR Specyfikacje
  • MSI Modern 15 F13MG-462XFR Specyfikacje
  • MSI Modern 15 F13MG-462XFR Specyfikacje
  • MSI Modern 15 F13MG-462XFR Specyfikacje
  • MSI Modern 15 F13MG-462XFR Specyfikacje
  • MSI Modern 15 F13MG-462XFR Specyfikacje
  • MSI Modern 15 F13MG-462XFR Specyfikacje
  • MSI Modern 15 F13MG-462XFR Specyfikacje
  • MSI Modern 15 F13MG-462XFR Specyfikacje
  • MSI Modern 15 F13MG-462XFR Specyfikacje
  • MSI Modern 15 F13MG-462XFR Specyfikacje
  • MSI Modern 15 F13MG-462XFR Specyfikacje
  • MSI Modern 15 F13MG-462XFR Specyfikacje
  • MSI Modern 15 F13MG-462XFR Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 39,6 cm
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Ekran dotykowy Nie
Typ HD Full HD
Natywne proporcje obrazu 16:9
Ekran antyodblaskowy Tak
Jasność 250 cd/m²
Maksymalna częstotliwość odświeżania 60 Hz

Procesor

Typ procesora Intel® Core™ i7
Producent procesora Intel
Model procesora i7-1355U
Generowanie procesora Intel® Core™ i7 13. generacji
Liczba rdzeni procesora 10
Liczba wątków 12
Maksymalne taktowanie procesora 5 GHz
Wydajne rdzenie 2
Efektywne rdzenie 8
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo 5 GHz
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo 3,7 GHz
Cache procesora 12 MB
Typ pamięci procesora Smart Cache
Podstawowa moc procesora 15 W
Maksymalna moc turbo 55 W

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 16 GB
Maksymalna pojemność pamięci 64 GB
Typ pamięci wewnętrznej DDR4-SDRAM
Prędkość zegara pamięci 3200 MHz
Układ pamięci 2 x 8 GB
Gniazda pamięci 2x SO-DIMM

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 512 GB
Nośniki SSD
Napędy optyczne Nie
Całkowita pojemność dysków SSD 512 GB
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
Pojemność pamięci SSD 512 GB
Interfejs pamięci SSD PCI Express 4.0
NVMe Tak
Rozmiar kieszeni dysku SSD M.2
Rozmiar dysku SSD M.2 2280 (22 x 80 mm)
Zintegrowany czytnik kart Tak
Obsługiwane typy kart pamięci MicroSD (TransFlash)

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Dedykowana karta graficzna Nie
Model dedykowanej karty graficznej Niedostępny
Model karty graficznej on-board Intel Iris Xe Graphics
Producent wbudowanego procesora graficznego Intel
Typ zintegrowanej karty graficznej Intel Iris Xe Graphics

Audio

System dźwięku Nahimic 3
Ilość wbudowanych glosników 2
Producent głośników Nahimic
Moc głośnika 2 W

Kamera

Rozdzielczość aparatu - przód 1280 x 720 px
Przednia kamera typu HD HD
Szybkość przechwytywania wideo 30 fps
Kamera prywatności Tak
Typ prywatności Przykrywka

Sieć

Połączenie z siecią komórkową Nie
Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 6E (802.11ax)
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6E (802.11ax)
Model kontrolera WLAN Intel Wi-Fi 6E AX211
Producent sterowników WLAN Intel
Bluetooth Tak
Wersja Bluetooth 5.3

Porty i interfejsy

Liczba portów USB 2.0 0
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 3
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C 0
Ilość portów HDMI 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C 1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C Tak

Wydajność

Układ płyty głównej Intel SoC
Indeks naprawialności 7.9

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Tak
Urządzenie wskazujące Panel dotykowy
Klawiatura z podświetleniem Tak
Kolor podświetlenia klawiatury Biały
Ilość klawiszy 100
Klawisz copilot Tak

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny Free DOS

Bateria

Pojemność baterii 46,8 Wh
Ilość komór baterii 3
Pojemność baterii 4050 mAh

Moc

Moc adaptera AC 65 W
Częstotliwość adaptera AC 50 - 60 Hz
Napięcie wejściowe adaptera AC 90 - 264 V

Ochrona

Kensington Lock Tak
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Moduł TPM (Trusted Platform Module) Tak
Wersja TPM 2.0

Waga i rozmiary

Waga produktu 1,7 kg
Szerokość produktu 358,9 mm
Głębokość produktu 235,9 mm
Wysokość produktu 19,9 mm

Pozostałe funkcje

Okres gwarancji 2 lat(a)

Częste pytania

Czy MSI Modern 15 F13MG-462XFR nadaje się do grania?

Ten laptop nie powstał do grania: korzysta ze zintegrowanej grafiki Intel Iris Xe Graphics. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Jaki ekran ma MSI Modern 15 F13MG-462XFR?

Ma ekran 15.6" 1920x1080 60Hz 250 nits.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma MSI Modern 15 F13MG-462XFR?

Działa na procesorze Intel Core i7-1355U z grafiką Intel Iris Xe Graphics. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Czy w MSI Modern 15 F13MG-462XFR można rozszerzyć RAM?

Tak: ma 2 gniazda pamięci i według producenta obsługuje do 64 GB (fabrycznie ma 16GB).

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest MSI Modern 15 F13MG-462XFR?

Jest sprzedawany bez systemu operacyjnego: cena nie zawiera licencji i trzeba samemu zainstalować system.

Jakie porty ma MSI Modern 15 F13MG-462XFR?

Według specyfikacji: 1 × USB-C, 3 × USB-A, 1 × HDMI, czytnik kart, gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Czy MSI Modern 15 F13MG-462XFR ma podświetlaną klawiaturę?

Tak, według specyfikacji klawiatura jest podświetlana.

Czy MSI Modern 15 F13MG-462XFR ma ekran dotykowy?

Nie, według specyfikacji ekran nie jest dotykowy.

Z jakiego materiału wykonany jest MSI Modern 15 F13MG-462XFR?

Materiał obudowy według specyfikacji: Plastik.

Ile waży MSI Modern 15 F13MG-462XFR?

Waży 1,7 kg, normalna waga przy jego rozmiarze: da się go wygodnie przenosić.

Kiedy MSI Modern 15 F13MG-462XFR miał premierę?

Jego data premiery to luty 2025, 1 rok temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena