MSI Modern 14 A10M-444IT Specyfikacje
 +19

MSI Modern 14 A10M-444IT
Specyfikacje

  • Rodzina

    Modern

    12 Od 699.9 €

  • Seria

    14

    1 Od 993.15 €

Główne specyfikacje

Procesor

Intel Core i5-10210U 1,6GHz

Ekran 14" 1920x1080 60Hz
Dysk twardy 512GB SSD
RAM 8GB DDR4-SDRAM
System operacyjny Windows 10 Home
Karta graficzna

Intel UHD Graphics

Alternatywy o równej lub wyższej mocy w podobnej lub niższej cenie


Pełne specyfikacje MSI Modern 14 A10M-444IT

Referencja / Part Number REFURBISHED-444
Data premiery listopad 2020, 5 lat temu

Konstrukcja

Typ produktu Laptop
Kolor produktu Srebrny
Układ Muszla
Pozycjonowanie na rynku Biznes
Odnowiony Tak

Galeria zdjęć

  • MSI Modern 14 A10M-444IT Specyfikacje
  • MSI Modern 14 A10M-444IT Specyfikacje
  • MSI Modern 14 A10M-444IT Specyfikacje
  • MSI Modern 14 A10M-444IT Specyfikacje
  • MSI Modern 14 A10M-444IT Specyfikacje
  • MSI Modern 14 A10M-444IT Specyfikacje
  • MSI Modern 14 A10M-444IT Specyfikacje
  • MSI Modern 14 A10M-444IT Specyfikacje
  • MSI Modern 14 A10M-444IT Specyfikacje
  • MSI Modern 14 A10M-444IT Specyfikacje
  • MSI Modern 14 A10M-444IT Specyfikacje
  • MSI Modern 14 A10M-444IT Specyfikacje
  • MSI Modern 14 A10M-444IT Specyfikacje
  • MSI Modern 14 A10M-444IT Specyfikacje
  • MSI Modern 14 A10M-444IT Specyfikacje
  • MSI Modern 14 A10M-444IT Specyfikacje
  • MSI Modern 14 A10M-444IT Specyfikacje
  • MSI Modern 14 A10M-444IT Specyfikacje
  • MSI Modern 14 A10M-444IT Specyfikacje
  • MSI Modern 14 A10M-444IT Specyfikacje
  • MSI Modern 14 A10M-444IT Specyfikacje
  • MSI Modern 14 A10M-444IT Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 35,6 cm
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Ekran dotykowy Nie
Typ HD Full HD
Podświetlenie LED Tak
Natywne proporcje obrazu 16:9
Maksymalna częstotliwość odświeżania 60 Hz

Procesor

Typ procesora Intel® Core™ i5
Producent procesora Intel
Model procesora i5-10210U
Taktowanie procesora 1,6 GHz
Generowanie procesora Intel® Core™ i5 dziesiątej generacji
Maksymalne taktowanie procesora 4,2 GHz
Liczba rdzeni procesora 4
Cache procesora 6 MB
Typ pamięci procesora Smart Cache
Konfigurowalne taktowanie wyższego TDP 2,1 GHz
Konfigurowalne wyższe TDP 25 W
Konfigurowalne niższe TDP 10 W
Konfigurowalne taktowanie niższego TDP 0,8 GHz

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 8 GB
Maksymalna pojemność pamięci 32 GB
Typ pamięci wewnętrznej DDR4-SDRAM
Prędkość zegara pamięci 2666 MHz
Rodzaj pamięci SO-DIMM
Gniazda pamięci 1x SO-DIMM

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 512 GB
Nośniki SSD
Napędy optyczne Nie
Całkowita pojemność dysków SSD 512 GB
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
Pojemność pamięci SSD 512 GB
Interfejs pamięci SSD PCI Express
Zintegrowany czytnik kart Tak
Obsługiwane typy kart pamięci SD,SDHC,SDXC

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Dedykowana karta graficzna Nie
Model dedykowanej karty graficznej Niedostępny
Model karty graficznej on-board Intel® UHD Graphics

Audio

Ilość wbudowanych glosników 2
Moc głośnika 2 W
Wbudowany mikrofon Tak

Kamera

Kamera przednia Tak
Przednia kamera typu HD HD

Sieć

Połączenie z siecią komórkową Nie
Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Standardy Wi- Fi 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac)
Typ anteny 2x2
Model kontrolera WLAN Intel Dual Band Wireless-AC 9560
Producent sterowników WLAN Intel
Przewodowa sieć LAN Nie
Bluetooth Tak
Wersja Bluetooth 5.0

Porty i interfejsy

Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 2
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C 2
Ilość portów HDMI 1
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Nie
Urządzenie wskazujące Panel dotykowy
Klawiatura z podświetleniem Tak

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Home
Architektura systemu operacyjnego 64-bit

Cechy szczególne procesora

Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep Tak
Technologia Intel® Clear Video Tak
Intel® Flex Memory Access Tak
Technologia Intel® Trusted Execution Nie
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Tak
Intel® TSX-NI Nie
Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) Nie
Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) Tak
Intel® 64 Tak
Technologia Execute Disable Bit (EDB) Tak
Stan spoczynku Tak
Maksymalna konfiguracja CPU 1
Wbudowane opcje dostępne Nie
Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) Tak
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) Tak

Bateria

Pojemność baterii 50 Wh
Technologia baterii Litowo-polimerowy (LiPo)
Ilość komór baterii 4

Moc

Moc adaptera AC 65 W

Waga i rozmiary

Waga produktu 1,18 kg
Szerokość produktu 322 mm
Głębokość produktu 222 mm
Wysokość produktu 15,9 mm

Częste pytania

Czy MSI Modern 14 A10M-444IT nadaje się do grania?

Ten laptop nie powstał do grania: korzysta ze zintegrowanej grafiki Intel UHD Graphics. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Jaki ekran ma MSI Modern 14 A10M-444IT?

Ma ekran 14" 1920x1080 60Hz.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma MSI Modern 14 A10M-444IT?

Działa na procesorze Intel Core i5-10210U z grafiką Intel UHD Graphics. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Czy w MSI Modern 14 A10M-444IT można rozszerzyć RAM?

Tak: ma 1 gniazdo pamięci i według producenta obsługuje do 32 GB (fabrycznie ma 8GB).

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest MSI Modern 14 A10M-444IT?

Jest sprzedawany z preinstalowanym Windows 10 Home.

Jakie porty ma MSI Modern 14 A10M-444IT?

Według specyfikacji: 2 × USB-C, 2 × USB-A, 1 × HDMI, czytnik kart, gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Czy MSI Modern 14 A10M-444IT ma podświetlaną klawiaturę?

Tak, według specyfikacji klawiatura jest podświetlana.

Czy MSI Modern 14 A10M-444IT ma ekran dotykowy?

Nie, według specyfikacji ekran nie jest dotykowy.

Ile waży MSI Modern 14 A10M-444IT?

Waży 1,18 kg: należy do lekkich, wygodny do codziennego noszenia.

Kiedy MSI Modern 14 A10M-444IT miał premierę?

Jego data premiery to listopad 2020, 5 lat temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena