MSI Gaming GF GF65 9SD-656US Thin Specyfikacje
 +2

MSI Gaming GF GF65 9SD-656US Thin
Specyfikacje

  • Rodzina

    Gaming

    1 Od 1699 €

  • Seria

    GF

    1 Od 1699 €

Główne specyfikacje

Procesor

Intel Core i5-9300H 2,4GHz

Ekran 15.6" 1920x1080
Dysk twardy 512GB SSD
RAM 8GB DDR4-SDRAM
System operacyjny Windows 10 Home
Karta graficzna

NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti 6GB GDDR6

Alternatywy o równej lub wyższej mocy w podobnej lub niższej cenie


Pełne specyfikacje MSI Gaming GF GF65 9SD-656US Thin

Referencja / Part Number GF65 9SD-656US
Data premiery marzec 2021, 5 lat temu

Konstrukcja

Typ produktu Laptop
Kolor produktu Czarny
Układ Clamshell
Pozycjonowanie na rynku Gaming

Galeria zdjęć

  • MSI Gaming GF GF65 9SD-656US Thin Specyfikacje
  • MSI Gaming GF GF65 9SD-656US Thin Specyfikacje
  • MSI Gaming GF GF65 9SD-656US Thin Specyfikacje
  • MSI Gaming GF GF65 9SD-656US Thin Specyfikacje
  • MSI Gaming GF GF65 9SD-656US Thin Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 39,6 cm
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Ekran dotykowy Nie
Typ HD Full HD
Podświetlenie LED Tak

Procesor

Typ procesora Intel® Core™ i5
Producent procesora Intel
Model procesora i5-9300H
Taktowanie procesora 2,4 GHz
Generowanie procesora Intel® Core™ i5 dziewiątej generacji
Liczba rdzeni procesora 4
Maksymalne taktowanie procesora 4,1 GHz
Cache procesora 8 MB
Typ pamięci procesora Smart Cache
Konfigurowalne niższe TDP 35 W

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 8 GB
Maksymalna pojemność pamięci 64 GB
Typ pamięci wewnętrznej DDR4-SDRAM
Rodzaj pamięci SO-DIMM
Gniazda pamięci 2x SO-DIMM

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 512 GB
Nośniki SSD
Napędy optyczne Nie
Całkowita pojemność dysków SSD 512 GB
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
Pojemność pamięci SSD 512 GB
Zintegrowany czytnik kart Nie

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Dedykowana karta graficzna Tak
Model dedykowanej karty graficznej NVIDIA® GeForce® GTX 1660 Ti
Model karty graficznej on-board Intel® UHD Graphics 630
Pamięć adaptera dedykowanej karty graficznej 6 GB
Typ dedykowanej karty graficznej GDDR6
CUDA Tak

Audio

Ilość wbudowanych glosników 2
Moc głośnika 2 W
Wbudowany mikrofon Tak

Kamera

Kamera przednia Tak
Przednia kamera typu HD HD
Szybkość przechwytywania wideo 30 fps

Sieć

Połączenie z siecią komórkową Nie
Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Typ anteny 2x2
Przewodowa sieć LAN Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 10,100,1000 Mbit/s
Bluetooth Tak
Wersja Bluetooth 5.0

Porty i interfejsy

Liczba portów USB 2.0 0
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 2
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C 2
Ilość portów HDMI 1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Ilość DisplayPort 0
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Nie
Urządzenie wskazujące Panel dotykowy
Klawiatura z podświetleniem Tak
Kolor podświetlenia klawiatury Czerwony

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Home
Architektura systemu operacyjnego 64-bit

Cechy szczególne procesora

Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep Tak
Technologia Intel® Clear Video Tak
Intel® Flex Memory Access Tak
Technologia Intel® Trusted Execution Nie
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Tak
Intel® TSX-NI Nie
Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) Nie
Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) Tak
Intel® 64 Tak
Technologia Execute Disable Bit (EDB) Tak
Stan spoczynku Tak
Maksymalna konfiguracja CPU 1
Wbudowane opcje dostępne Nie
Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) Tak
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) Tak

Bateria

Pojemność baterii 51 Wh
Technologia baterii Litowo-polimerowy (LiPo)
Ilość komór baterii 3

Moc

Moc adaptera AC 180 W
Gniazdko wyjścia DC Tak

Waga i rozmiary

Waga produktu 1,86 kg
Szerokość produktu 359 mm
Głębokość produktu 254 mm
Wysokość produktu 21,7 mm

Częste pytania

Czy MSI Gaming GF GF65 9SD-656US Thin nadaje się do grania?

Da się na nim grać, choć ten laptop nie powstał do tego: ma dedykowaną kartę NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Jaki ekran ma MSI Gaming GF GF65 9SD-656US Thin?

Ma ekran 15.6" 1920x1080.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma MSI Gaming GF GF65 9SD-656US Thin?

Działa na procesorze Intel Core i5-9300H z grafiką NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Czy w MSI Gaming GF GF65 9SD-656US Thin można rozszerzyć RAM?

Tak: ma 2 gniazda pamięci i według producenta obsługuje do 64 GB (fabrycznie ma 8GB).

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest MSI Gaming GF GF65 9SD-656US Thin?

Jest sprzedawany z preinstalowanym Windows 10 Home.

Jakie porty ma MSI Gaming GF GF65 9SD-656US Thin?

Według specyfikacji: 2 × USB-C, 2 × USB-A, 1 × HDMI, Ethernet (RJ-45), gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Czy MSI Gaming GF GF65 9SD-656US Thin ma podświetlaną klawiaturę?

Tak, według specyfikacji klawiatura jest podświetlana.

Czy MSI Gaming GF GF65 9SD-656US Thin ma ekran dotykowy?

Nie, według specyfikacji ekran nie jest dotykowy.

Ile waży MSI Gaming GF GF65 9SD-656US Thin?

Waży 1,86 kg, normalna waga przy jego rozmiarze: da się go wygodnie przenosić.

Kiedy MSI Gaming GF GF65 9SD-656US Thin miał premierę?

Jego data premiery to marzec 2021, 5 lat temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena