Microsoft Surface Laptop 5 RL8-00001 Specyfikacje

Microsoft Surface Laptop 5 RL8-00001
Specyfikacje

Główne specyfikacje

Procesor

Intel Core i7-1265U

Ekran 15" 2496x1664 400 nits
Dysk twardy 1000GB SSD
RAM 32GB LPDDR5x-SDRAM
System operacyjny Windows 10 Pro
Karta graficzna

Intel Iris Xe Graphics

Inne konfiguracje tego modelu

Ocena Moc Cena Procesor Ekran RAM Dysk twardy System operacyjny Bateria Klawiatura
8.3  44 507.44 € Intel Core i5-1245U13.5" 2256x15048GB LPDDR5x-SDRAM256GBWindows 10 Pro18 hNiemiecki
9.2  49 561.91 € Intel Core i5-1245U13.5" 2256x15048GB LPDDR5x-SDRAM512GBWindows 11 Pro18 hNiemiecki
8.2  49 590.05 € Intel Core i5-1245U13.5" 2256x15048GB LPDDR5x-SDRAM512GBWindows 10 Pro18 hNiemiecki
7.8  51 674.91 € Intel Core i7-1265U15" 2496x16648GB LPDDR5x-SDRAM512GBWindows 11 Pro17 hNiemiecki
7.8  51 681.01 € Intel Core i7-1265U15" 2496x16648GB LPDDR5x-SDRAM512GBWindows 10 Pro17 hNiemiecki

Pełne specyfikacje Microsoft Surface Laptop 5 RL8-00001

Referencja / Part Number RL8-00001
Data premiery październik 2022, 3 lata temu

Konstrukcja

Typ produktu Laptop
Kolor produktu Czarny
Układ Muszla
Nazwa koloru Matte Black
Pozycjonowanie na rynku Biznes
Rok wprowadzenia 2022

Galeria zdjęć

  • Microsoft Surface Laptop 5 RL8-00001 Specyfikacje
  • Microsoft Surface Laptop 5 RL8-00001 Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 38,1 cm
Rozdzielczość 2496 x 1664 px
Ekran dotykowy Tak
Podświetlenie LED Tak
Natywne proporcje obrazu 3:2
Typ szkła ekranu wyświetlacza Gorilla Glass
Jasność 400 cd/m²
Gęstość pikseli 201 ppi
Przestrzeń barw RGB sRGB
Współczynnik kontrastu (typowy) 1300:1
Technologia High Dynamic Range (HDR) Dolby Vision IQ

Procesor

Typ procesora Intel® Core™ i7
Producent procesora Intel
Model procesora i7-1265U
Generowanie procesora Intel® Core™ i7 12. generacji
Maksymalne taktowanie procesora 4,8 GHz
Liczba rdzeni procesora 10
Cache procesora 12 MB
Typ pamięci procesora Smart Cache
Konfigurowalne niższe TDP 12 W

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 32 GB
Maksymalna pojemność pamięci 32 GB
Typ pamięci wewnętrznej LPDDR5x-SDRAM
Rodzaj pamięci Zintegrowane

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 1000 GB
Nośniki SSD
Napędy optyczne Nie
Całkowita pojemność dysków SSD 1000 GB
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
Pojemność pamięci SSD 1000 GB

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Dedykowana karta graficzna Nie
Model dedykowanej karty graficznej Niedostępny
Model karty graficznej on-board Intel Iris Xe Graphics
Typ zintegrowanej karty graficznej Intel Iris Xe Graphics

Audio

Producent głośników OmniSonic

Kamera

Kamera przednia Tak
Rozdzielczość przedniej kamery 1280 x 720 px
Przednia kamera typu HD HD
Szybkość przechwytywania wideo 30 fps

Sieć

Połączenie z siecią komórkową Nie
Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)
Standardy Wi- Fi 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth Tak
Wersja Bluetooth 5.1

Porty i interfejsy

Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 1
Ilość portów Thunderbolt 4 1
Technologia Intel® Thunderbolt 4 Tak
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak
Typ portu ładowania Surface Connect

Wydajność

Czujnik oświetlenia otoczenia Tak

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Nie
Urządzenie wskazujące Panel dotykowy
Klawiatura z podświetleniem Tak
Klawiatura wyspowa Tak

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Pro
Architektura systemu operacyjnego 64-bit
Oprogramowanie próbne Microsoft 365 30-day

Cechy szczególne procesora

Intel® Flex Memory Access Tak
Technologia Intel® Trusted Execution Tak
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Tak
Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) Tak
Technologia Execute Disable Bit (EDB) Tak
Maksymalna konfiguracja CPU 1
Wbudowane opcje dostępne Nie
Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) Tak
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) Tak

Bateria

Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym 17 h

Moc

Moc adaptera AC 65 W
Częstotliwość adaptera AC 50/60 Hz

Ochrona

Windows Hello Tak
Moduł TPM (Trusted Platform Module) Tak
Wersja TPM 2.0

Waga i rozmiary

Waga produktu 1,56 kg
Szerokość produktu 340 mm
Głębokość produktu 244 mm
Wysokość produktu 14,7 mm

Alternatywy z takimi samymi lub lepszymi funkcjami w lepszej cenie


Częste pytania

Czy Microsoft Surface Laptop 5 RL8-00001 nadaje się do grania?

Ten laptop nie powstał do grania: korzysta ze zintegrowanej grafiki Intel Iris Xe Graphics. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Ile trzyma bateria w Microsoft Surface Laptop 5 RL8-00001?

Producent deklaruje do 17 h pracy na baterii. Rzeczywisty czas zależy od jasności, obciążenia i stanu baterii.

Jaki ekran ma Microsoft Surface Laptop 5 RL8-00001?

Ma ekran 15" 2496x1664 400 nits.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma Microsoft Surface Laptop 5 RL8-00001?

Działa na procesorze Intel Core i7-1265U z grafiką Intel Iris Xe Graphics. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest Microsoft Surface Laptop 5 RL8-00001?

Jest sprzedawany z preinstalowanym Windows 10 Pro.

Jakie porty ma Microsoft Surface Laptop 5 RL8-00001?

Według specyfikacji: 1 × Thunderbolt 4, 1 × USB-A, gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Czy Microsoft Surface Laptop 5 RL8-00001 ma podświetlaną klawiaturę?

Tak, według specyfikacji klawiatura jest podświetlana.

Czy Microsoft Surface Laptop 5 RL8-00001 ma ekran dotykowy?

Tak, według specyfikacji ekran jest dotykowy.

Ile waży Microsoft Surface Laptop 5 RL8-00001?

Waży 1,56 kg, normalna waga przy jego rozmiarze: da się go wygodnie przenosić.

Kiedy Microsoft Surface Laptop 5 RL8-00001 miał premierę?

Jego data premiery to październik 2022, 3 lata temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena