MEDION AKOYA E15413 30034246 Specyfikacje
 +10

MEDION AKOYA E15413 30034246
Specyfikacje

Główne specyfikacje

Procesor

Intel Core i7-1255U

Ekran 15.6" 1920x1080 IPS
Dysk twardy 1TB SSD
RAM 16GB LPDDR4x-SDRAM
System operacyjny Windows 11 Home
Karta graficzna

Intel Iris Xe Graphics

Alternatywy o równej lub wyższej mocy w podobnej lub niższej cenie


Pełne specyfikacje MEDION AKOYA E15413 30034246

Referencja / Part Number 30034246
Data premiery listopad 2022, 3 lata temu

Konstrukcja

Typ produktu Laptop
Kolor produktu Czarny
Układ Muszla
Materiał obudowy Aluminium
Pozycjonowanie na rynku Multimedia
Odnowiony Nie

Galeria zdjęć

  • MEDION AKOYA E15413 30034246 Specyfikacje
  • MEDION AKOYA E15413 30034246 Specyfikacje
  • MEDION AKOYA E15413 30034246 Specyfikacje
  • MEDION AKOYA E15413 30034246 Specyfikacje
  • MEDION AKOYA E15413 30034246 Specyfikacje
  • MEDION AKOYA E15413 30034246 Specyfikacje
  • MEDION AKOYA E15413 30034246 Specyfikacje
  • MEDION AKOYA E15413 30034246 Specyfikacje
  • MEDION AKOYA E15413 30034246 Specyfikacje
  • MEDION AKOYA E15413 30034246 Specyfikacje
  • MEDION AKOYA E15413 30034246 Specyfikacje
  • MEDION AKOYA E15413 30034246 Specyfikacje
  • MEDION AKOYA E15413 30034246 Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 39,6 cm
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Typ HD Full HD
Typ ekranu IPS
Podświetlenie LED Tak
Natywne proporcje obrazu 16:9
Powierzchnia wyświetlacza Matowy
Długość przekątnej ekranu (cm) 39,5 cm

Procesor

Typ procesora Intel® Core™ i7
Producent procesora Intel
Model procesora i7-1255U
Generowanie procesora Intel® Core™ i7 12. generacji
Maksymalne taktowanie procesora 4,7 GHz
Liczba rdzeni procesora 10
Cache procesora 12 MB
Typ pamięci procesora Smart Cache
Konfigurowalne niższe TDP 12 W

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 16 GB
Typ pamięci wewnętrznej LPDDR4x-SDRAM
Prędkość zegara pamięci 4266 MHz

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 1 TB
Nośniki SSD
Napędy optyczne Nie
Całkowita pojemność dysków SSD 1 TB
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
Pojemność pamięci SSD 1 TB
Interfejs pamięci SSD PCI Express
Zintegrowany czytnik kart Tak
Obsługiwane typy kart pamięci MicroSD (TransFlash)

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Dedykowana karta graficzna Nie
Model dedykowanej karty graficznej Niedostępny
Model karty graficznej on-board Intel Iris Xe Graphics
Producent wbudowanego procesora graficznego Intel

Audio

Wbudowany mikrofon Tak

Kamera

Kamera przednia Tak

Sieć

Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)
Model kontrolera WLAN Intel Wi-Fi 6 AX201
Producent sterowników WLAN Intel
Przewodowa sieć LAN Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 100,1000 Mbit/s
Bluetooth Tak

Porty i interfejsy

Liczba portów USB 2.0 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 2
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C 2
Ilość portów HDMI 1
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C Tak

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Tak
Urządzenie wskazujące Panel dotykowy
Układ klawiatury QWERTY
Klawiatura z podświetleniem Tak

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny Windows 11 Home

Cechy szczególne procesora

Intel® Flex Memory Access Tak
Technologia Intel® Trusted Execution Tak
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Tak
Technologia Execute Disable Bit (EDB) Tak
Maksymalna konfiguracja CPU 1
Wbudowane opcje dostępne Nie
Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) Tak
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) Tak

Bateria

Technologia baterii Litowo-polimerowy (LiPo)
Ilość komór baterii 3
Szybkie ładowanie Tak

Ochrona

Kensington Lock Tak
Typ gniazda zamka kabla Kensington

Waga i rozmiary

Waga produktu 1,85 kg
Szerokość produktu 359,6 mm
Głębokość produktu 244,3 mm
Wysokość produktu 19,3 mm

Częste pytania

Czy MEDION AKOYA E15413 30034246 nadaje się do grania?

Ten laptop nie powstał do grania: korzysta ze zintegrowanej grafiki Intel Iris Xe Graphics. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Jaki ekran ma MEDION AKOYA E15413 30034246?

Ma ekran 15.6" 1920x1080 IPS.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma MEDION AKOYA E15413 30034246?

Działa na procesorze Intel Core i7-1255U z grafiką Intel Iris Xe Graphics. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest MEDION AKOYA E15413 30034246?

Jest sprzedawany z preinstalowanym Windows 11 Home.

Jakie porty ma MEDION AKOYA E15413 30034246?

Według specyfikacji: 2 × USB-C, 2 × USB-A, 1 × HDMI, Ethernet (RJ-45), czytnik kart, gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Czy MEDION AKOYA E15413 30034246 ma podświetlaną klawiaturę?

Tak, według specyfikacji klawiatura jest podświetlana.

Z jakiego materiału wykonany jest MEDION AKOYA E15413 30034246?

Materiał obudowy według specyfikacji: Aluminium.

Ile waży MEDION AKOYA E15413 30034246?

Waży 1,85 kg, normalna waga przy jego rozmiarze: da się go wygodnie przenosić.

Kiedy MEDION AKOYA E15413 30034246 miał premierę?

Jego data premiery to listopad 2022, 3 lata temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena