LG Gram 15Z980 15Z980-B.AA72B Specyfikacje
 +7

LG Gram 15Z980 15Z980-B.AA72B
Specyfikacje

  • Rodzina

    Gram

    9 Od 870 €

Główne specyfikacje

Procesor

Intel Core i7-8550U 1,8GHz

Ekran 15.6" 1920x1080 IPS
Dysk twardy 256GB SSD
RAM 8GB DDR4-SDRAM
System operacyjny Windows 10 Home
Karta graficzna

Intel UHD Graphics 620

Inne Klawiatura Hiszpański.

Alternatywy o równej lub wyższej mocy w podobnej lub niższej cenie


Pełne specyfikacje LG Gram 15Z980 15Z980-B.AA72B

Referencja / Part Number 15Z980-B.AA72B
Sprzedawany także jako 15Z980-B.AA73B
Data premiery kwiecień 2018, 8 lat temu

Konstrukcja

Typ produktu Laptop
Kolor produktu Srebrny
Układ Clamshell

Galeria zdjęć

  • LG Gram 15Z980 15Z980-B.AA72B Specyfikacje
  • LG Gram 15Z980 15Z980-B.AA72B Specyfikacje
  • LG Gram 15Z980 15Z980-B.AA72B Specyfikacje
  • LG Gram 15Z980 15Z980-B.AA72B Specyfikacje
  • LG Gram 15Z980 15Z980-B.AA72B Specyfikacje
  • LG Gram 15Z980 15Z980-B.AA72B Specyfikacje
  • LG Gram 15Z980 15Z980-B.AA72B Specyfikacje
  • LG Gram 15Z980 15Z980-B.AA72B Specyfikacje
  • LG Gram 15Z980 15Z980-B.AA72B Specyfikacje
  • LG Gram 15Z980 15Z980-B.AA72B Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 39,6 cm
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Ekran dotykowy Nie
Typ HD Full HD
Typ ekranu IPS

Procesor

Typ procesora Intel® Core™ i7
Producent procesora Intel
Model procesora i7-8550U
Taktowanie procesora 1,8 GHz
Generowanie procesora Intel® Core™ i7 ósmej generacji
Liczba rdzeni procesora 4
Liczba wątków 8
Maksymalne taktowanie procesora 4 GHz
Wskaźnik magistrali systemowej 4 GT/s
Cache procesora 8 MB
Gniazdo procesora BGA 1356
Litografia procesora 14 nm
Tryb pracy procesora 64-bit
Nazwa kodowa procesora Kaby Lake R
Typ magistrali OPI
Stepping Y0
Termiczny układ zasilania (TDP) 15 W
Konfigurowalne taktowanie wyższego TDP 2 GHz
Konfigurowalne wyższe TDP 25 W
Konfigurowalne niższe TDP 10 W
Konfigurowalne taktowanie niższego TDP 0,8 GHz
Rozgałęźnik T 100 °C
Maksymalna liczba linii PCI Express 12
Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) 3.0
Konfiguracje PCI Express 1x2+2x1,1x4,2x2,4x1
Pamięć ECC wspierana przez procesor Nie

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 8 GB
Typ pamięci wewnętrznej DDR4-SDRAM
Prędkość zegara pamięci 2400 MHz

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 256 GB
Nośniki SSD
Napędy optyczne Nie
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
Pojemność pamięci SSD 256 GB
Zintegrowany czytnik kart Tak

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Dedykowana karta graficzna Nie
Model dedykowanej karty graficznej Niedostępny
Model karty graficznej on-board Intel® UHD Graphics 620
Wbudowana bazowa częstotliwość procesora 300 MHz
Dynamiczne taktowanie wbudowanej karty graficznej (max) 1150 MHz
Maksymalna pamięć wbudowanej karty graficznej 32 GB
Wbudowana karta graficzna wersja DirectX 12.0
Wbudowana karta graficzna wersja OpenGL 4.4
ID wbudowanego urządzenia graficznego 0x5917

Audio

Ilość wbudowanych glosników 2
Wbudowany mikrofon Tak

Kamera

Kamera przednia Tak

Sieć

Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi Tak
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Typ anteny 2x2
Model kontrolera WLAN Intel Dual Band Wireless-AC 8265
Przewodowa sieć LAN Nie
Bluetooth Tak
Wersja Bluetooth 4.1

Porty i interfejsy

Liczba portów USB 2.0 0
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 3
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C 1
Ilość portów HDMI 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A 0
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C 0
Ilość DisplayPort 0
Wyjścia słuchawkowe 1

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Tak
Urządzenie wskazujące Panel dotykowy
Język klawiatury Hiszpański
Klawiatura z podświetleniem Tak
Ilość klawiszy 98

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Home
Architektura systemu operacyjnego 64-bit

Cechy szczególne procesora

Technologia Intel® My WiFi (Intel® MWT) Tak
Technologia Intel® Smart Response Tak
Technologia Intel® Identity Protection (Intel® IPT) Tak
Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) Tak
Technologia Intel® Turbo Boost 2.0
Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep Tak
Technologia Intel® Clear Video HD (Intel® CVT HD) Tak
Technologia Intel® Clear Video Tak
Technologia Intel® InTru™ 3D Tak
Technologia Intel® Quick Sync Video Tak
Intel® Flex Memory Access Tak
Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) Tak
Technologia Intel® Trusted Execution Nie
Intel® Enhanced Halt State Tak
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Tak
Intel® Secure Key Tak
Intel® TSX-NI Nie
Intel® OS Guard Tak
Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) Tak
Intel® Clear Video Technology dla MID (Intel® CVT for MID) Tak
Intel® 64 Tak
Technologia Execute Disable Bit (EDB) Tak
Stan spoczynku Tak
Technologie Thermal Monitoring Tak
Wielkość opakowania procesora 42 x 24 mm
Instrukcje obsługiwania AVX 2.0,SSE4.1,SSE4.2
Maksymalna konfiguracja CPU 1
Wbudowane opcje dostępne Nie
Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) Tak
Wersja technologii Intel® Identity Protection 1.00
Wersja technologii Intel® Smart Response 1.00
Wersja technologii Intel® Secure Key 1.00
Wersja Intel® TSX-NI 0.00
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) Tak
Procesor ARK ID 122589
Bezkonfliktowy procesor Tak

Bateria

Pojemność baterii 72 Wh
Ilość komór baterii 4

Moc

Moc adaptera AC 65 W
Gniazdko wyjścia DC Tak

Ochrona

Kensington Lock Tak
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Moduł TPM (Trusted Platform Module) Tak

Waga i rozmiary

Waga produktu 1,09 kg
Szerokość produktu 357,6 mm
Głębokość produktu 228,4 mm
Wysokość (z przodu) 1,45 cm
Wysokość (z tyłu) 1,68 cm

Zawartość opakowania

Zasilacz sieciowy Tak

Częste pytania

Czy LG Gram 15Z980 15Z980-B.AA72B nadaje się do grania?

Ten laptop nie powstał do grania: korzysta ze zintegrowanej grafiki Intel UHD Graphics 620. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Jaki ekran ma LG Gram 15Z980 15Z980-B.AA72B?

Ma ekran 15.6" 1920x1080 IPS.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma LG Gram 15Z980 15Z980-B.AA72B?

Działa na procesorze Intel Core i7-8550U z grafiką Intel UHD Graphics 620. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest LG Gram 15Z980 15Z980-B.AA72B?

Jest sprzedawany z preinstalowanym Windows 10 Home.

Jakie porty ma LG Gram 15Z980 15Z980-B.AA72B?

Według specyfikacji: 1 × USB-C, 3 × USB-A, 1 × HDMI, czytnik kart.

Czy LG Gram 15Z980 15Z980-B.AA72B ma podświetlaną klawiaturę?

Tak, według specyfikacji klawiatura jest podświetlana.

Czy LG Gram 15Z980 15Z980-B.AA72B ma ekran dotykowy?

Nie, według specyfikacji ekran nie jest dotykowy.

Ile waży LG Gram 15Z980 15Z980-B.AA72B?

Waży 1,09 kg: należy do lekkich, wygodny do codziennego noszenia.

Kiedy LG Gram 15Z980 15Z980-B.AA72B miał premierę?

Jego data premiery to kwiecień 2018, 8 lat temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena