Lenovo V310 80T20060CD Specyfikacje
 +7

Lenovo V310 80T20060CD
Specyfikacje

Główne specyfikacje

Procesor

Intel Core i5 i5-7200U 2,5GHz

Ekran 14" 1920x1080 220 nits
Dysk twardy 628GB HDD+SSD
RAM 4GB DDR4-SDRAM
System operacyjny Windows 10 Home
Karta graficzna

Pełne specyfikacje Lenovo V310 80T20060CD

Referencja / Part Number 80T20060CD
Data premiery styczeń 2018, 8 lat temu

Konstrukcja

Typ produktu Laptop
Kolor produktu Czarny
Układ Clamshell

Galeria zdjęć

  • Lenovo V310 80T20060CD Specyfikacje
  • Lenovo V310 80T20060CD Specyfikacje
  • Lenovo V310 80T20060CD Specyfikacje
  • Lenovo V310 80T20060CD Specyfikacje
  • Lenovo V310 80T20060CD Specyfikacje
  • Lenovo V310 80T20060CD Specyfikacje
  • Lenovo V310 80T20060CD Specyfikacje
  • Lenovo V310 80T20060CD Specyfikacje
  • Lenovo V310 80T20060CD Specyfikacje
  • Lenovo V310 80T20060CD Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 35,6 cm
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Ekran dotykowy Nie
Typ HD Full HD
Podświetlenie LED Tak
Natywne proporcje obrazu 16:9
Jasność 220 cd/m²

Procesor

Typ procesora Intel® Core™ i5
Producent procesora Intel
Model procesora i5-7200U
Taktowanie procesora 2,5 GHz
Generowanie procesora Intel® Core™ i5 siódmej generacji
Liczba rdzeni procesora 2
Liczba wątków 4
Maksymalne taktowanie procesora 3,1 GHz
Wskaźnik magistrali systemowej 4 GT/s
Cache procesora 3 MB
Typ pamięci procesora Smart Cache
Gniazdo procesora BGA 1356
Litografia procesora 14 nm
Tryb pracy procesora 64-bit
Nazwa kodowa procesora Kaby Lake
Typ magistrali OPI
Stepping H0
Termiczny układ zasilania (TDP) 15 W
Konfigurowalne taktowanie wyższego TDP 2,7 GHz
Konfigurowalne wyższe TDP 25 W
Konfigurowalne niższe TDP 7,5 W
Konfigurowalne taktowanie niższego TDP 0,8 GHz
Rozgałęźnik T 100 °C
Maksymalna liczba linii PCI Express 12
Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) 3.0
Konfiguracje PCI Express 1x2+2x1,1x4,2x2,4x1
Pamięć ECC wspierana przez procesor Nie

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 4 GB
Maksymalna pojemność pamięci 16 GB
Typ pamięci wewnętrznej DDR4-SDRAM
Prędkość zegara pamięci 2133 MHz
Gniazda pamięci 1x SO-DIMM

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 628 GB
Nośniki HDD+SSD
Liczba zainstalowanych HDD 1
Pojemność HDD 500 GB
Interfejs HDD SATA III
Rozmiar HDD 2.5 "
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
Pojemność pamięci SSD 128 GB
Zintegrowany czytnik kart Tak
Obsługiwane typy kart pamięci MMC,SD,SDHC,SDXC

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Dedykowana karta graficzna Tak
Model karty graficznej on-board Intel® HD Graphics 620
Typ zintegrowanej karty graficznej Intel® HD Graphics
Wbudowana bazowa częstotliwość procesora 300 MHz
Dynamiczne taktowanie wbudowanej karty graficznej (max) 1000 MHz
Maksymalna pamięć wbudowanej karty graficznej 32 GB
Wbudowana karta graficzna wersja DirectX 12.0
Wbudowana karta graficzna wersja OpenGL 4.4
ID wbudowanego urządzenia graficznego 0x5916

Audio

Ilość wbudowanych glosników 2
Moc głośnika 1,5 W
Wbudowany mikrofon Tak

Kamera

Kamera przednia Tak

Sieć

Wi-Fi Tak
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Przewodowa sieć LAN Tak
Bluetooth Tak
Wersja Bluetooth 4.1

Porty i interfejsy

Liczba portów USB 2.0 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 2
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C 0
Ilość portów HDMI 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A 0
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C 0
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Ilość DisplayPort 0
Port DVI Nie
Liczba portów VGA (D-Sub) 1
Ilość portów Thunderbolt 0
Ilość portów Thunderbolt 3 0
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Nie
Urządzenie wskazujące Panel dotykowy
Klawisze Windows Tak

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Home
Architektura systemu operacyjnego 64-bit

Cechy szczególne procesora

Intel® Wireless Display (Intel® WiDi) Tak
Technologia Intel® My WiFi (Intel® MWT) Tak
Technologia Intel® Smart Response Tak
Technologia Intel® Identity Protection (Intel® IPT) Tak
Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) Tak
Technologia Intel® Turbo Boost 2.0
Intel® Small Business Advantage (Intel® SBA) Tak
Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep Tak
Technologia Intel® Clear Video HD (Intel® CVT HD) Tak
Technologia Intel® Clear Video Tak
Technologia Intel® InTru™ 3D Tak
Intel® Insider™ Tak
Technologia Intel® Quick Sync Video Tak
Intel® Flex Memory Access Tak
Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) Tak
Technologia Intel® Trusted Execution Nie
Intel® Enhanced Halt State Tak
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Tak
Intel® Secure Key Tak
Intel® TSX-NI Nie
Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) Nie
Intel® OS Guard Tak
Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) Tak
Intel® Clear Video Technology dla MID (Intel® CVT for MID) Tak
Intel® 64 Tak
Technologia Execute Disable Bit (EDB) Tak
Stan spoczynku Tak
Technologie Thermal Monitoring Tak
Wielkość opakowania procesora 42 x 24 mm
Instrukcje obsługiwania AVX 2.0,SSE4.1,SSE4.2
Kod procesora SR2ZU
Maksymalna konfiguracja CPU 1
Wbudowane opcje dostępne Nie
Układ graficzny i litografia IMC 14 nm
Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) Tak
Wersja technologii Intel® Identity Protection 1.00
Wersja technologii Intel® Smart Response 1.00
Wersja Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) 0.00
Wersja technologii Intel® Secure Key 1.00
Wersja Intel® TSX-NI 0.00
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) Tak
Procesor ARK ID 95443
Bezkonfliktowy procesor Tak

Moc

Gniazdko wyjścia DC Tak

Ochrona

Kensington Lock Tak
Czytnik linii papilarnych Tak

Waga i rozmiary

Waga produktu 1,6 kg
Szerokość produktu 343 mm
Głębokość produktu 247 mm
Wysokość produktu 22,7 mm

Zawartość opakowania

Zasilacz sieciowy Tak
Podręcznik użytkownika Tak

Pozostałe funkcje

Kompatybilność 3D Nie
Maksymalna pamięć wewnętrzna (64-bit) 16 GB

Częste pytania

Jaki ekran ma Lenovo V310 80T20060CD?

Ma ekran 14" 1920x1080 220 nits.

Czy w Lenovo V310 80T20060CD można rozszerzyć RAM?

Tak: ma 1 gniazdo pamięci i według producenta obsługuje do 16 GB (fabrycznie ma 4GB).

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest Lenovo V310 80T20060CD?

Jest sprzedawany z preinstalowanym Windows 10 Home.

Jakie porty ma Lenovo V310 80T20060CD?

Według specyfikacji: 2 × USB-A, 1 × HDMI, Ethernet (RJ-45), czytnik kart, gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Czy Lenovo V310 80T20060CD ma ekran dotykowy?

Nie, według specyfikacji ekran nie jest dotykowy.

Ile waży Lenovo V310 80T20060CD?

Waży 1,6 kg, normalna waga przy jego rozmiarze: da się go wygodnie przenosić.

Kiedy Lenovo V310 80T20060CD miał premierę?

Jego data premiery to styczeń 2018, 8 lat temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena