Lenovo IdeaPad ideapad S145-14IKB 81VB003TCL Specyfikacje
 +10

Lenovo IdeaPad ideapad S145-14IKB 81VB003TCL
Specyfikacje

Główne specyfikacje

Procesor

Intel Core i3-7020U 2,3GHz

Ekran 14" 1366x768 TN 220 nits
Dysk twardy 1TB HDD
RAM 4GB DDR4-SDRAM
System operacyjny Windows 10 Home
Karta graficzna

Intel HD Graphics 620

Inne Klawiatura Hiszpański.

Alternatywy o równej lub wyższej mocy w podobnej lub niższej cenie


Pełne specyfikacje Lenovo IdeaPad ideapad S145-14IKB 81VB003TCL

Referencja / Part Number 81VB003TCL
Data premiery marzec 2026, 6 miesięcy temu

Konstrukcja

Typ produktu Laptop
Kolor produktu Szary
Układ Clamshell
Nazwa koloru Platinum Grey

Galeria zdjęć

  • Lenovo IdeaPad ideapad S145-14IKB 81VB003TCL Specyfikacje
  • Lenovo IdeaPad ideapad S145-14IKB 81VB003TCL Specyfikacje
  • Lenovo IdeaPad ideapad S145-14IKB 81VB003TCL Specyfikacje
  • Lenovo IdeaPad ideapad S145-14IKB 81VB003TCL Specyfikacje
  • Lenovo IdeaPad ideapad S145-14IKB 81VB003TCL Specyfikacje
  • Lenovo IdeaPad ideapad S145-14IKB 81VB003TCL Specyfikacje
  • Lenovo IdeaPad ideapad S145-14IKB 81VB003TCL Specyfikacje
  • Lenovo IdeaPad ideapad S145-14IKB 81VB003TCL Specyfikacje
  • Lenovo IdeaPad ideapad S145-14IKB 81VB003TCL Specyfikacje
  • Lenovo IdeaPad ideapad S145-14IKB 81VB003TCL Specyfikacje
  • Lenovo IdeaPad ideapad S145-14IKB 81VB003TCL Specyfikacje
  • Lenovo IdeaPad ideapad S145-14IKB 81VB003TCL Specyfikacje
  • Lenovo IdeaPad ideapad S145-14IKB 81VB003TCL Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 35,6 cm
Rozdzielczość 1366 x 768 px
Ekran dotykowy Nie
Typ HD HD
Typ ekranu TN
Podświetlenie LED Tak
Natywne proporcje obrazu 16:9
Ekran antyodblaskowy Tak
Jasność 220 cd/m²

Procesor

Typ procesora Intel® Core™ i3
Producent procesora Intel
Model procesora i3-7020U
Taktowanie procesora 2,3 GHz
Liczba rdzeni procesora 2
Liczba wątków 4

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 4 GB
Maksymalna pojemność pamięci 12 GB
Typ pamięci wewnętrznej DDR4-SDRAM
Prędkość zegara pamięci 2133 MHz
Rodzaj pamięci Zintegrowane + SO-DIMM
Gniazda pamięci 1x SO-DIMM

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 1 TB
Nośniki HDD
Napędy optyczne Nie
Całkowita pojemność dysków twardych 1 TB
Liczba zainstalowanych HDD 1
Pojemność HDD 1 TB
Szybkość HDD 5400 RPM
Rozmiar HDD 2.5 "
Zintegrowany czytnik kart Tak

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Dedykowana karta graficzna Nie
Model dedykowanej karty graficznej Niedostępny
Model karty graficznej on-board Intel® HD Graphics 620
Producent wbudowanego procesora graficznego Intel

Audio

Ilość wbudowanych glosników 2
Moc głośnika 1,5 W
Wbudowany mikrofon Tak

Kamera

Kamera przednia Tak
Rozdzielczość kamery przedniej 0,3 MP

Sieć

Połączenie z siecią komórkową Nie
Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Typ anteny 1x1
Przewodowa sieć LAN Nie
Bluetooth Tak
Wersja Bluetooth 4.2
WWAN Niezainstalowany

Porty i interfejsy

Liczba portów USB 2.0 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 2
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C 0
Ilość portów HDMI 1
Wersja HDMI 1.4b
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak

Wydajność

Układ płyty głównej Intel SoC

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Nie
Urządzenie wskazujące Panel dotykowy
Klawiatura z podświetleniem Nie
Język klawiatury Hiszpański

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Home
Architektura systemu operacyjnego 64-bit
Język systemu operacyjnego Hiszpański
Oprogramowanie próbne Office

Bateria

Pojemność baterii 30 Wh

Moc

Moc adaptera AC 45 W

Ochrona

Czytnik linii papilarnych Nie
Moduł TPM (Trusted Platform Module) Tak
Wersja TPM 2.0

Certyfikaty

Certyfikaty ENERGY STAR,RoHS

Waga i rozmiary

Szerokość produktu 327,1 mm
Głębokość produktu 241 mm
Wysokość produktu 19,9 mm

Zawartość opakowania

Zasilacz sieciowy Tak

Częste pytania

Czy Lenovo IdeaPad ideapad S145-14IKB 81VB003TCL nadaje się do grania?

Ten laptop nie powstał do grania: korzysta ze zintegrowanej grafiki Intel HD Graphics 620. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Jaki ekran ma Lenovo IdeaPad ideapad S145-14IKB 81VB003TCL?

Ma ekran 14" 1366x768 TN 220 nits.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma Lenovo IdeaPad ideapad S145-14IKB 81VB003TCL?

Działa na procesorze Intel Core i3-7020U z grafiką Intel HD Graphics 620. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Czy w Lenovo IdeaPad ideapad S145-14IKB 81VB003TCL można rozszerzyć RAM?

Tak: ma 1 gniazdo pamięci i według producenta obsługuje do 12 GB (fabrycznie ma 4GB).

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest Lenovo IdeaPad ideapad S145-14IKB 81VB003TCL?

Jest sprzedawany z preinstalowanym Windows 10 Home.

Jakie porty ma Lenovo IdeaPad ideapad S145-14IKB 81VB003TCL?

Według specyfikacji: 2 × USB-A, 1 × HDMI, czytnik kart, gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Czy Lenovo IdeaPad ideapad S145-14IKB 81VB003TCL ma podświetlaną klawiaturę?

Nie, według specyfikacji klawiatura nie jest podświetlana.

Czy Lenovo IdeaPad ideapad S145-14IKB 81VB003TCL ma ekran dotykowy?

Nie, według specyfikacji ekran nie jest dotykowy.

Kiedy Lenovo IdeaPad ideapad S145-14IKB 81VB003TCL miał premierę?

Jego data premiery to marzec 2026, 6 miesięcy temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena