HP Zbook X ZBook G2i DU9F8EC Specyfikacje
 +4

HP Zbook X ZBook G2i DU9F8EC
Specyfikacje

Główne specyfikacje

Procesor

Intel Core Ultra 7 366H

Ekran 16" 1920x1200 60Hz 400 nits 100% sRGB
Dysk twardy 512GB SSD
RAM 32GB DDR5-SDRAM
System operacyjny Windows 11 Pro
Karta graficzna

NVIDIA RTX PRO 1000 Blackwell 8GB GDDR6X

Alternatywy o równej lub wyższej mocy w podobnej lub niższej cenie


Pełne specyfikacje HP Zbook X ZBook G2i DU9F8EC

Referencja / Part Number DU9F8EC
Sprzedawany także jako DU9F8EC#ABA
Data premiery maj 2026, 5 miesięcy temu

Konstrukcja

Typ produktu Mobilna stacja robocza
Kolor produktu Srebrny
Układ Clamshell
Pozycjonowanie na rynku Wydajnościowa

Galeria zdjęć

  • HP Zbook X ZBook G2i DU9F8EC Specyfikacje
  • HP Zbook X ZBook G2i DU9F8EC Specyfikacje
  • HP Zbook X ZBook G2i DU9F8EC Specyfikacje
  • HP Zbook X ZBook G2i DU9F8EC Specyfikacje
  • HP Zbook X ZBook G2i DU9F8EC Specyfikacje
  • HP Zbook X ZBook G2i DU9F8EC Specyfikacje
  • HP Zbook X ZBook G2i DU9F8EC Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 40,6 cm
Rozdzielczość 1920 x 1200 px
Ekran dotykowy Nie
Typ HD WUXGA
Nazwa marketingowa technologii wyświetlania UWVA
Podświetlenie LED Tak
Natywne proporcje obrazu 16:10
Jasność 400 cd/m²
Długość przekątnej ekranu (cm) 40,6 cm
Przestrzeń barw RGB sRGB
Paleta barw 100 %
Maksymalna częstotliwość odświeżania 60 Hz

Procesor

Typ procesora Intel Core Ultra 7
Producent procesora Intel
Model procesora 366H
Generowanie procesora Intel Core Ultra (Series 3)
Liczba rdzeni procesora 16
Liczba wątków 16
Maksymalne taktowanie procesora 4,8 GHz
Wydajne rdzenie 4
Efektywne rdzenie 8
Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej 4
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo 4,8 GHz
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo 3,6 GHz
Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo 3,4 GHz
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności 2 GHz
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności 1,6 GHz
Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetycznej 1600 MHz
Cache procesora 18 MB
Typ pamięci procesora Smart Cache
Gniazdo procesora FCBGA2540
Podstawowa moc procesora 25 W
Maksymalna moc turbo 80 W

Procesor neuronowy (NPU)

Jednostka procesora neuronowego (NPU) Intel AI Boost
Obsługa rzadkości Tak
Obsługa efektów Windows Studio Tak
Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU OpenVINO,Windows ML,ONNX RT,WebNN
Rendimiento del núcleo NPU de hasta 50
Rendimiento de GPU máximo 40

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 32 GB
Maksymalna pojemność pamięci 128 GB
Typ pamięci wewnętrznej DDR5-SDRAM
Rodzaj pamięci SO-DIMM
Układ pamięci 2 x 16 GB
Gniazda pamięci 2x SO-DIMM
Szybkość przesyłania danych pamięci 5600 MT/s

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 512 GB
Nośniki SSD
Napędy optyczne Nie
Całkowita pojemność dysków SSD 512 GB
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
Pojemność pamięci SSD 512 GB
Interfejs pamięci SSD PCI Express 5.0
NVMe Tak
Zintegrowany czytnik kart Tak
Obsługiwane typy kart pamięci SD

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Dedykowana karta graficzna Tak
Model dedykowanej karty graficznej NVIDIA RTX PRO 1000 Blackwell
Model karty graficznej on-board Intel Graphics
Dyskretny producent GPU NVIDIA
Pamięć adaptera dedykowanej karty graficznej 8 GB
Typ dedykowanej karty graficznej GDDR6X
Producent wbudowanego procesora graficznego Intel
Typ zintegrowanej karty graficznej Intel Graphics
Akceleracja ray tracing Tak

Audio

Ilość wbudowanych glosników 2
Wbudowany mikrofon Tak
Liczba mikrofonów 2

Kamera

Kamera przednia Tak
Rozdzielczość kamery przedniej 5 MP
Kamera na podczerwień (IR) Tak

Sieć

Połączenie z siecią komórkową Nie
Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 7 (802.11be)
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 7 (802.11be)
Typ anteny 2x2
Model kontrolera WLAN Intel Wi-Fi 7 BE211
Producent sterowników WLAN Intel
Przewodowa sieć LAN Tak
Bluetooth Tak
Wersja Bluetooth 6.0
NFC Tak

Porty i interfejsy

Liczba portów USB 2.0 0
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 2
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C 0
Ilość portów HDMI 1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Wersja HDMI 2.1
Ilość portów Thunderbolt 4 2
Technologia Intel® Thunderbolt 4 Tak
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C Tak

Wydajność

Czujnik oświetlenia otoczenia Tak
Czujnik temperatury Tak
Czujnik Halla Tak

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Tak
Urządzenie wskazujące Clickpad
Klawiatura z podświetleniem Tak
Pełnowymiarowa klawiatura Tak

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny Windows 11 Pro
Architektura systemu operacyjnego 64-bit

Cechy charakterystyczne marki

HP speaker type HP Dual Speakers
HP Connection Optimizer Tak
HP Support Assistant Tak
Segment HP Biznes

Bateria

Pojemność baterii 96 Wh
Technologia baterii Litowo-polimerowy (LiPo)
Ilość komór baterii 6
Szybkie ładowanie Tak
Czas szybkiego ładowania (50%) 30 min

Moc

Port ładowania USB typu C Tak
Moc adaptera AC 150 W
Częstotliwość adaptera AC 50 - 60 Hz
Napięcie wejściowe adaptera AC 100 - 240 V
Zasilanie USB Tak

Ochrona

Kensington Lock Tak
Typ gniazda zamka kabla Nano
Czytnik linii papilarnych Tak
Ochrona hasłem Tak
Rodzaj ochrony hasłem BIOS,Power on

Waga i rozmiary

Waga produktu 1,9 kg
Szerokość produktu 359 mm
Głębokość produktu 251 mm
Wysokość produktu 24,9 mm

Zawartość opakowania

Zasilacz sieciowy Tak

Częste pytania

Czy HP Zbook X ZBook G2i DU9F8EC nadaje się do grania?

Da się na nim grać, choć ten laptop nie powstał do tego: ma dedykowaną kartę NVIDIA RTX PRO 1000 Blackwell. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Jaki ekran ma HP Zbook X ZBook G2i DU9F8EC?

Ma ekran 16" 1920x1200 60Hz 400 nits 100% sRGB.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma HP Zbook X ZBook G2i DU9F8EC?

Działa na procesorze Intel Core Ultra 7 366H z grafiką NVIDIA RTX PRO 1000 Blackwell. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Czy w HP Zbook X ZBook G2i DU9F8EC można rozszerzyć RAM?

Tak: ma 2 gniazda pamięci i według producenta obsługuje do 128 GB (fabrycznie ma 32GB).

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest HP Zbook X ZBook G2i DU9F8EC?

Jest sprzedawany z preinstalowanym Windows 11 Pro.

Jakie porty ma HP Zbook X ZBook G2i DU9F8EC?

Według specyfikacji: 2 × Thunderbolt 4, 2 × USB-A, 1 × HDMI, Ethernet (RJ-45), czytnik kart, gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Czy HP Zbook X ZBook G2i DU9F8EC ma podświetlaną klawiaturę?

Tak, według specyfikacji klawiatura jest podświetlana.

Czy HP Zbook X ZBook G2i DU9F8EC ma ekran dotykowy?

Nie, według specyfikacji ekran nie jest dotykowy.

Ile waży HP Zbook X ZBook G2i DU9F8EC?

Waży 1,9 kg, normalna waga przy jego rozmiarze: da się go wygodnie przenosić.

Kiedy HP Zbook X ZBook G2i DU9F8EC miał premierę?

Jego data premiery to maj 2026, 5 miesięcy temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena