HP ZBook Studio x360 G5 4QH75EA Specyfikacje
 +13

HP ZBook Studio x360 G5 4QH75EA
Specyfikacje

Główne specyfikacje

Procesor

Intel Core i9 i9-8950HK 2,9GHz

Ekran 15.6" 3840x2160 IPS 600 nits 100% Adobe RGB
Dysk twardy 1TB SSD
RAM 32GB DDR4-SDRAM
System operacyjny Windows 10 Pro
Karta graficzna

NVIDIA Quadro P1000 4GB GDDR5

Alternatywy o równej lub wyższej mocy w podobnej lub niższej cenie


Pełne specyfikacje HP ZBook Studio x360 G5 4QH75EA

Referencja / Part Number 4QH75EA
Data premiery listopad 2018, 7 lat temu

Konstrukcja

Typ produktu Mobilna stacja robocza
Kolor produktu Szary
Układ Składany
Kwalifikowalność platformy Intel® vPro ™ Nie
Kraj pochodzenia Chiny

Galeria zdjęć

  • HP ZBook Studio x360 G5 4QH75EA Specyfikacje
  • HP ZBook Studio x360 G5 4QH75EA Specyfikacje
  • HP ZBook Studio x360 G5 4QH75EA Specyfikacje
  • HP ZBook Studio x360 G5 4QH75EA Specyfikacje
  • HP ZBook Studio x360 G5 4QH75EA Specyfikacje
  • HP ZBook Studio x360 G5 4QH75EA Specyfikacje
  • HP ZBook Studio x360 G5 4QH75EA Specyfikacje
  • HP ZBook Studio x360 G5 4QH75EA Specyfikacje
  • HP ZBook Studio x360 G5 4QH75EA Specyfikacje
  • HP ZBook Studio x360 G5 4QH75EA Specyfikacje
  • HP ZBook Studio x360 G5 4QH75EA Specyfikacje
  • HP ZBook Studio x360 G5 4QH75EA Specyfikacje
  • HP ZBook Studio x360 G5 4QH75EA Specyfikacje
  • HP ZBook Studio x360 G5 4QH75EA Specyfikacje
  • HP ZBook Studio x360 G5 4QH75EA Specyfikacje
  • HP ZBook Studio x360 G5 4QH75EA Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 39,6 cm
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Ekran dotykowy Tak
Typ HD 4K Ultra HD
Typ ekranu IPS
Podświetlenie LED Tak
Ekran antyodblaskowy Tak
Typ szkła ekranu wyświetlacza Gorilla Glass
Technologia ramki ekranu wyświetlacza Micro-Edge
Jasność 600 cd/m²
Długość przekątnej ekranu (cm) 39,6 cm
Podwójny ekran Nie
Przestrzeń barw RGB Adobe RGB
Paleta barw 100 %

Procesor

Typ procesora Intel® Core™ i9
Producent procesora Intel
Model procesora i9-8950HK
Taktowanie procesora 2,9 GHz
Generowanie procesora Intel® Core™ i9 ósmej generacji
Liczba rdzeni procesora 6
Liczba wątków 12
Maksymalne taktowanie procesora 4,8 GHz
Wskaźnik magistrali systemowej 8 GT/s
Cache procesora 12 MB
Typ pamięci procesora L3
Gniazdo procesora BGA 1440
Litografia procesora 14 nm
Tryb pracy procesora 64-bit
Seria procesora Intel Core i9-8000 Mobile Series
Nazwa kodowa procesora Coffee Lake
Typ magistrali DMI
Stepping U0
Termiczny układ zasilania (TDP) 45 W
Rozgałęźnik T 100 °C
Maksymalna liczba linii PCI Express 16
Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) 3.0
Konfiguracje PCI Express 1x16,1x8+2x4,2x8
Pamięć ECC wspierana przez procesor Nie

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 32 GB
Maksymalna pojemność pamięci 32 GB
Typ pamięci wewnętrznej DDR4-SDRAM
Prędkość zegara pamięci 2666 MHz
Rodzaj pamięci SO-DIMM
Układ pamięci 2 x 16 GB
Gniazda pamięci 2x SO-DIMM
Korekcja ECC Nie

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 1 TB
Nośniki SSD
Napędy optyczne Nie
Całkowita pojemność dysków SSD 1 TB
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
Pojemność pamięci SSD 1 TB
Typ pamięci SSD TLC
Interfejs pamięci SSD NVMe
NVMe Tak
Zintegrowany czytnik kart Tak
Obsługiwane typy kart pamięci SD

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Dedykowana karta graficzna Tak
Model dedykowanej karty graficznej NVIDIA® Quadro® P1000
Model karty graficznej on-board Intel® UHD Graphics 630
Dyskretny producent GPU NVIDIA
Pamięć adaptera dedykowanej karty graficznej 4 GB
Typ dedykowanej karty graficznej GDDR5
Typ zintegrowanej karty graficznej Intel® UHD Graphics
Wbudowana bazowa częstotliwość procesora 350 MHz
Dynamiczne taktowanie wbudowanej karty graficznej (max) 1200 MHz
Maksymalna pamięć wbudowanej karty graficznej 64 GB
Wbudowana karta graficzna wersja DirectX 12.0
Wbudowana karta graficzna wersja OpenGL 4.5
ID wbudowanego urządzenia graficznego 0x3E9B

Audio

System dźwięku Bang & Olufsen
Ilość wbudowanych glosników 2
Wbudowany mikrofon Tak
Liczba mikrofonów 2

Kamera

Kamera przednia Tak
Format sygnału przedniego aparatu 720p
Przednia kamera typu HD HD

Sieć

Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi Tak
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Typ anteny 2x2
Przewodowa sieć LAN Nie
Bluetooth Tak
Wersja Bluetooth 5.0

Porty i interfejsy

Liczba portów USB 2.0 0
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 2
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C 2
Ilość portów HDMI 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A 0
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C 0
Wersja HDMI 2.0
Ilość DisplayPort 0
Ilość portów Thunderbolt 3 0
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Nie
Urządzenie wskazujące Panel dotykowy
Klawiatura z podświetleniem Tak
Klawiatura odporna na ciecz Tak
Pełnowymiarowa klawiatura Tak
Klawisze Windows Tak

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Pro
Architektura systemu operacyjnego 64-bit

Cechy szczególne procesora

Technologia Intel® My WiFi (Intel® MWT) Tak
Technologia Intel® Identity Protection (Intel® IPT) Tak
Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) Tak
Technologia Intel® Turbo Boost 2.0
Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep Tak
Technologia Intel® Clear Video HD (Intel® CVT HD) Tak
Technologia Intel® Clear Video Tak
Technologia Intel® InTru™ 3D Tak
Technologia Intel® Quick Sync Video Tak
Intel® Flex Memory Access Tak
Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) Tak
Technologia Intel® Trusted Execution Nie
Intel® Enhanced Halt State Tak
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Tak
Intel® Secure Key Tak
Intel® TSX-NI Tak
Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) Nie
Intel® OS Guard Tak
Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) Tak
Intel® Clear Video Technology dla MID (Intel® CVT for MID) Tak
Intel® 64 Tak
Technologia Execute Disable Bit (EDB) Tak
Stan spoczynku Tak
Technologie Thermal Monitoring Tak
Wielkość opakowania procesora 42 x 28 mm
Instrukcje obsługiwania AVX 2.0,SSE4.1,SSE4.2
Kod procesora SRCKN
Maksymalna konfiguracja CPU 1
Wbudowane opcje dostępne Nie
Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) Tak
Wersja technologii Intel® Identity Protection 1.00
Wersja Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) 0.00
Wersja technologii Intel® Secure Key 1.00
Wersja Intel® TSX-NI 1.00
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) Tak
Procesor ARK ID 134903

Cechy charakterystyczne marki

HP JumpStart Tak
Rodzaj głośników HP HP Dual Speakers
HP ePrint Tak
HP Recovery Manager Tak
HP Support Assistant Tak
HP Smart AC Adapter Tak
Przednia kamera HP HP Webcam
Dostarczone oprogramowanie HP JetAdvantage
Segment HP Biznes

Bateria

Pojemność baterii 95,6 Wh
Technologia baterii Litowo-polimerowy (LiPo)
Ilość komór baterii 6

Moc

Moc adaptera AC 150 W

Waga i rozmiary

Waga produktu 2,26 kg
Szerokość produktu 360 mm
Głębokość produktu 254 mm
Wysokość produktu 8,8 mm

Zawartość opakowania

Zasilacz sieciowy Tak

Częste pytania

Czy HP ZBook Studio x360 G5 4QH75EA nadaje się do grania?

Da się na nim grać, choć ten laptop nie powstał do tego: ma dedykowaną kartę NVIDIA Quadro P1000. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Jaki ekran ma HP ZBook Studio x360 G5 4QH75EA?

Ma ekran 15.6" 3840x2160 IPS 600 nits 100% Adobe RGB.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma HP ZBook Studio x360 G5 4QH75EA?

Działa na procesorze Intel Core i9 i9-8950HK z grafiką NVIDIA Quadro P1000. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Czy w HP ZBook Studio x360 G5 4QH75EA można rozszerzyć RAM?

Ma 2 gniazda pamięci, ale fabrycznie ma już maksimum, jakie obsługuje (32 GB).

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest HP ZBook Studio x360 G5 4QH75EA?

Jest sprzedawany z preinstalowanym Windows 10 Pro.

Jakie porty ma HP ZBook Studio x360 G5 4QH75EA?

Według specyfikacji: 2 × USB-C, 2 × USB-A, 1 × HDMI, czytnik kart, gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Czy HP ZBook Studio x360 G5 4QH75EA ma podświetlaną klawiaturę?

Tak, według specyfikacji klawiatura jest podświetlana.

Czy HP ZBook Studio x360 G5 4QH75EA ma ekran dotykowy?

Tak, według specyfikacji ekran jest dotykowy.

Ile waży HP ZBook Studio x360 G5 4QH75EA?

Waży 2,26 kg, normalna waga przy jego rozmiarze: da się go wygodnie przenosić.

Kiedy HP ZBook Studio x360 G5 4QH75EA miał premierę?

Jego data premiery to listopad 2018, 7 lat temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena