HP ZBook 15 G6 1M4D0US Specyfikacje
 +2

HP ZBook 15 G6 1M4D0US
Specyfikacje

Główne specyfikacje

Procesor

Intel Core i7-9850H 2,6GHz

Ekran 15.6" 1920x1080 IPS 400 nits 72% NTSC
Dysk twardy 256GB SSD
RAM 16GB DDR4-SDRAM
System operacyjny Windows 10 Pro
Karta graficzna

NVIDIA Quadro T1000 4GB GDDR5

Alternatywy o równej lub wyższej mocy w podobnej lub niższej cenie


Pełne specyfikacje HP ZBook 15 G6 1M4D0US

Referencja / Part Number 1M4D0US
Sprzedawany także jako 1M4D2US
Data premiery lipiec 2020, 6 lat temu

Konstrukcja

Typ produktu Mobilna stacja robocza
Kolor produktu Czarny
Układ Clamshell
Pozycjonowanie na rynku Wydajnościowa
Kraj pochodzenia Chiny

Galeria zdjęć

  • HP ZBook 15 G6 1M4D0US Specyfikacje
  • HP ZBook 15 G6 1M4D0US Specyfikacje
  • HP ZBook 15 G6 1M4D0US Specyfikacje
  • HP ZBook 15 G6 1M4D0US Specyfikacje
  • HP ZBook 15 G6 1M4D0US Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 39,6 cm
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Ekran dotykowy Tak
Typ HD Full HD
Typ ekranu IPS
Natywne proporcje obrazu 16:9
Jasność 400 cd/m²
Długość przekątnej ekranu (cm) 39,6 cm
Przestrzeń barw RGB NTSC
Paleta barw 72 %

Procesor

Typ procesora Intel® Core™ i7
Producent procesora Intel
Model procesora i7-9850H
Taktowanie procesora 2,6 GHz
Generowanie procesora Intel® Core™ i7 dziewiątej generacji
Liczba rdzeni procesora 6
Maksymalne taktowanie procesora 4,6 GHz
Cache procesora 12 MB
Konfigurowalne niższe TDP 35 W

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 16 GB
Typ pamięci wewnętrznej DDR4-SDRAM
Prędkość zegara pamięci 2666 MHz
Rodzaj pamięci SO-DIMM
Układ pamięci 2 x 8 GB
Gniazda pamięci 4x SO-DIMM

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 256 GB
Nośniki SSD
Napędy optyczne Nie
Całkowita pojemność dysków SSD 256 GB
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
Pojemność pamięci SSD 256 GB
Interfejs pamięci SSD NVMe,PCI Express
NVMe Tak
Zintegrowany czytnik kart Tak
Obsługiwane typy kart pamięci SD

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Dedykowana karta graficzna Tak
Model dedykowanej karty graficznej NVIDIA Quadro T1000
Model karty graficznej on-board Intel® UHD Graphics 630
Dyskretny producent GPU NVIDIA
Pamięć adaptera dedykowanej karty graficznej 4 GB
Typ dedykowanej karty graficznej GDDR5

Audio

System dźwięku Bang & Olufsen
Ilość wbudowanych glosników 2
Wbudowany mikrofon Tak
Liczba mikrofonów 2

Kamera

Kamera przednia Tak
Przednia kamera typu HD Full HD
Kamera na podczerwień (IR) Tak

Sieć

Połączenie z siecią komórkową Nie
Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)
Typ anteny 2x2
Model kontrolera WLAN Intel Wi-Fi 6 AX200
Producent sterowników WLAN Intel
Przewodowa sieć LAN Nie
Bluetooth Tak
Wersja Bluetooth 5.0

Porty i interfejsy

Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 3
Ilość portów HDMI 1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Wersja HDMI 2.0b
Ilość portów Thunderbolt 3 2
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C Tak

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Tak
Urządzenie wskazujące Panel dotykowy
Klawiatura z podświetleniem Tak
Klawiatura odporna na ciecz Tak

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Pro
Architektura systemu operacyjnego 64-bit

Cechy szczególne procesora

Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep Tak
Technologia Intel® Clear Video Tak
Intel® Flex Memory Access Tak
Technologia Intel® Trusted Execution Tak
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Tak
Intel® TSX-NI Tak
Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) Tak
Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) Tak
Intel® 64 Tak
Technologia Execute Disable Bit (EDB) Tak
Stan spoczynku Tak
Maksymalna konfiguracja CPU 1
Wbudowane opcje dostępne Nie
Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) Tak
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) Tak

Cechy charakterystyczne marki

HP JumpStart Tak
Rodzaj głośników HP HP Dual Speakers
Optymalizator połączenia HP Tak
HP Support Assistant Tak
Przednia kamera HP HP Webcam FHD IR
Narzędzia HP Security Absolute persistence module; HP Device Access Manager; HP Power On Authentication; HP Security Manager; Security lock slot; Trusted Platform Module TPM 2.0 Embedded Security Chip; Master Boot Record security; Pre-boot authentication; HP BIOSphere Gen5; HP Sure Start Gen5; HP Secure Erase; HP Client Security Manager Gen5; HP Manageability Integration Kit; HP Sure Recover Gen2; Microsoft Defender; HP Client Security Suite Gen5; HP Sure Sense
Dostarczone oprogramowanie HP Bing search for IE11; Buy Office; HP Hotkey Support; HP Noise Cancellation Software; HP Performance Advisor; HP Recovery Manager; HP Remote Graphics Software; HP Support Assistant; Skype for Business Certied; HP JumpStart; HP Mobile Connect Pro; Native Miracast support; HP Connection Optimizer; HP Cloud Recovery
Segment HP Biznes

Bateria

Pojemność baterii 90 Wh
Technologia baterii Litowo-polimerowy (LiPo)
Ilość komór baterii 4

Moc

Moc adaptera AC 150 W
Gniazdko wyjścia DC Tak

Ochrona

Czytnik linii papilarnych Tak

Certyfikaty

Niski halogen Tak
Certyfikaty ENERGY STAR

Waga i rozmiary

Waga produktu 2,6 kg
Szerokość produktu 376 mm
Głębokość produktu 264 mm
Wysokość produktu 26 mm

Częste pytania

Czy HP ZBook 15 G6 1M4D0US nadaje się do grania?

Da się na nim grać, choć ten laptop nie powstał do tego: ma dedykowaną kartę NVIDIA Quadro T1000. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Jaki ekran ma HP ZBook 15 G6 1M4D0US?

Ma ekran 15.6" 1920x1080 IPS 400 nits 72% NTSC.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma HP ZBook 15 G6 1M4D0US?

Działa na procesorze Intel Core i7-9850H z grafiką NVIDIA Quadro T1000. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Czy w HP ZBook 15 G6 1M4D0US można rozszerzyć RAM?

Tak: ma 4 gniazda pamięci.

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest HP ZBook 15 G6 1M4D0US?

Jest sprzedawany z preinstalowanym Windows 10 Pro.

Jakie porty ma HP ZBook 15 G6 1M4D0US?

Według specyfikacji: 2 × Thunderbolt 3, 3 × USB-A, 1 × HDMI, czytnik kart, gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Czy HP ZBook 15 G6 1M4D0US ma podświetlaną klawiaturę?

Tak, według specyfikacji klawiatura jest podświetlana.

Czy HP ZBook 15 G6 1M4D0US ma ekran dotykowy?

Tak, według specyfikacji ekran jest dotykowy.

Ile waży HP ZBook 15 G6 1M4D0US?

Waży 2,6 kg: należy do ciężkich, bardziej na biurko niż do plecaka.

Kiedy HP ZBook 15 G6 1M4D0US miał premierę?

Jego data premiery to lipiec 2020, 6 lat temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena