HP ZBook 15 G3 3PJ07UP Specyfikacje
 +7

HP ZBook 15 G3 3PJ07UP
Specyfikacje

Główne specyfikacje

Procesor

Intel Core i7 i7-6820HQ 2,7GHz

Ekran 15.6" 1920x1080
Dysk twardy 1TB HDD
RAM 32GB DDR4-SDRAM
System operacyjny Windows 10 Pro
Karta graficzna

Intel HD Graphics 530

Alternatywy o równej lub wyższej mocy w podobnej lub niższej cenie


Pełne specyfikacje HP ZBook 15 G3 3PJ07UP

Referencja / Part Number 3PJ07UP
Data premiery maj 2018, 8 lat temu

Konstrukcja

Typ produktu Mobilna stacja robocza
Kolor produktu Czarny
Układ Clamshell
Kraj pochodzenia Chiny

Galeria zdjęć

  • HP ZBook 15 G3 3PJ07UP Specyfikacje
  • HP ZBook 15 G3 3PJ07UP Specyfikacje
  • HP ZBook 15 G3 3PJ07UP Specyfikacje
  • HP ZBook 15 G3 3PJ07UP Specyfikacje
  • HP ZBook 15 G3 3PJ07UP Specyfikacje
  • HP ZBook 15 G3 3PJ07UP Specyfikacje
  • HP ZBook 15 G3 3PJ07UP Specyfikacje
  • HP ZBook 15 G3 3PJ07UP Specyfikacje
  • HP ZBook 15 G3 3PJ07UP Specyfikacje
  • HP ZBook 15 G3 3PJ07UP Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 39,6 cm
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Ekran dotykowy Nie
Typ HD Full HD
Podświetlenie LED Tak
Natywne proporcje obrazu 16:9

Procesor

Typ procesora Intel® Core™ i7
Producent procesora Intel
Model procesora i7-6820HQ
Taktowanie procesora 2,7 GHz
Generowanie procesora Intel® Core™ i7 szósta generacji
Liczba rdzeni procesora 4
Liczba wątków 8
Maksymalne taktowanie procesora 3,6 GHz
Wskaźnik magistrali systemowej 8 GT/s
Cache procesora 8 MB
Typ pamięci procesora Smart Cache
Gniazdo procesora BGA 1440
Litografia procesora 14 nm
Tryb pracy procesora 64-bit
Seria procesora Intel Core i7-6800 Mobile series
Nazwa kodowa procesora Skylake
Typ magistrali DMI3
Stepping R0
Termiczny układ zasilania (TDP) 45 W
Konfigurowalne niższe TDP 35 W
Rozgałęźnik T 100 °C
Maksymalna liczba linii PCI Express 16
Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) 3.0
Konfiguracje PCI Express 1x16,2x8,1x8+2x4
Pamięć ECC wspierana przez procesor Nie

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 32 GB
Maksymalna pojemność pamięci 64 GB
Typ pamięci wewnętrznej DDR4-SDRAM
Prędkość zegara pamięci 2133 MHz
Rodzaj pamięci SO-DIMM
Układ pamięci 2 x 16 GB
Gniazda pamięci 4x SO-DIMM

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 1 TB
Nośniki HDD
Napędy optyczne Nie
Całkowita pojemność dysków twardych 1 TB
Liczba zainstalowanych HDD 1
Pojemność HDD 1 TB
Interfejs HDD SATA
Szybkość HDD 5400 RPM
Zintegrowany czytnik kart Tak
Obsługiwane typy kart pamięci SD,SDHC,SDXC

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Dedykowana karta graficzna Nie
Model dedykowanej karty graficznej Niedostępny
Model karty graficznej on-board Intel® HD Graphics 530
Typ zintegrowanej karty graficznej Intel® HD Graphics
Wbudowana bazowa częstotliwość procesora 350 MHz
Dynamiczne taktowanie wbudowanej karty graficznej (max) 1050 MHz
Maksymalna pamięć wbudowanej karty graficznej 1,7 GB
Wbudowana karta graficzna wersja DirectX 12.0
Wbudowana karta graficzna wersja OpenGL 4.4
ID wbudowanego urządzenia graficznego 0x191B

Audio

System dźwięku Bang & Olufsen
Ilość wbudowanych glosników 2
Wbudowany mikrofon Tak

Kamera

Kamera przednia Tak
Format sygnału przedniego aparatu 720p

Sieć

Wi-Fi Tak
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Przewodowa sieć LAN Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 10,100,1000 Mbit/s
Bluetooth Tak
Wersja Bluetooth 4.2

Porty i interfejsy

Liczba portów USB 2.0 0
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 3
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C 0
Ilość portów HDMI 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A 0
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C 0
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Wersja HDMI 1.4
Ilość DisplayPort 0
Liczba portów VGA (D-Sub) 1
Ilość portów Thunderbolt 3 2
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak

Wydajność

Układ płyty głównej Intel CM236

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Tak
Urządzenie wskazujące Panel dotykowy
Klawiatura odporna na ciecz Tak

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Pro
Architektura systemu operacyjnego 64-bit

Cechy szczególne procesora

Intel® Wireless Display (Intel® WiDi) Tak
Technologia Intel® My WiFi (Intel® MWT) Tak
Technologia Intel® Smart Response Tak
Technologia Intel® Identity Protection (Intel® IPT) Tak
Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) Tak
Technologia Intel® Turbo Boost 2.0
Intel® Small Business Advantage (Intel® SBA) Tak
Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep Tak
Technologia Intel® Clear Video HD (Intel® CVT HD) Tak
Technologia Intel® Clear Video Tak
Technologia Intel® InTru™ 3D Tak
Intel® Insider™ Tak
Technologia Intel® Quick Sync Video Tak
Intel® Flex Memory Access Tak
Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) Tak
Technologia Intel® Trusted Execution Tak
Intel® Enhanced Halt State Tak
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Tak
Intel® Secure Key Tak
Intel® TSX-NI Tak
Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) Tak
Intel® OS Guard Tak
Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) Tak
Intel® Clear Video Technology dla MID (Intel® CVT for MID) Tak
Intel® 64 Tak
Technologia Execute Disable Bit (EDB) Tak
Stan spoczynku Tak
Technologie Thermal Monitoring Tak
Wielkość opakowania procesora 42 x 28 mm
Instrukcje obsługiwania SSE4.1,SSE4.2,AVX 2.0
Kod procesora SR2FU
Maksymalna konfiguracja CPU 1
Wbudowane opcje dostępne Nie
Układ graficzny i litografia IMC 14 nm
Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) Tak
Wersja technologii Intel® Identity Protection 1.00
Wersja technologii Intel® Smart Response 1.00
Wersja Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) 1.00
Wersja technologii Intel® Secure Key 1.00
Intel® Small Business Advantage (SBA) wersja 1.00
Wersja Intel® TSX-NI 1.00
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) Tak
Procesor ARK ID 88970
Bezkonfliktowy procesor Tak

Bateria

Pojemność baterii 90 Wh
Technologia baterii Litowo-polimerowy (LiPo)
Ilość komór baterii 9

Moc

Moc adaptera AC 150 W
Gniazdko wyjścia DC Tak

Ochrona

Kensington Lock Tak
Moduł TPM (Trusted Platform Module) Tak

Zrównoważony rozwój

Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) ENERGY STAR

Waga i rozmiary

Waga produktu 2,59 kg
Szerokość produktu 386 mm
Głębokość produktu 264 mm
Wysokość produktu 26 mm

Częste pytania

Czy HP ZBook 15 G3 3PJ07UP nadaje się do grania?

Ten laptop nie powstał do grania: korzysta ze zintegrowanej grafiki Intel HD Graphics 530. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Jaki ekran ma HP ZBook 15 G3 3PJ07UP?

Ma ekran 15.6" 1920x1080.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma HP ZBook 15 G3 3PJ07UP?

Działa na procesorze Intel Core i7 i7-6820HQ z grafiką Intel HD Graphics 530. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Czy w HP ZBook 15 G3 3PJ07UP można rozszerzyć RAM?

Tak: ma 4 gniazda pamięci i według producenta obsługuje do 64 GB (fabrycznie ma 32GB).

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest HP ZBook 15 G3 3PJ07UP?

Jest sprzedawany z preinstalowanym Windows 10 Pro.

Jakie porty ma HP ZBook 15 G3 3PJ07UP?

Według specyfikacji: 2 × Thunderbolt 3, 3 × USB-A, 1 × HDMI, Ethernet (RJ-45), czytnik kart, gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Czy HP ZBook 15 G3 3PJ07UP ma ekran dotykowy?

Nie, według specyfikacji ekran nie jest dotykowy.

Ile waży HP ZBook 15 G3 3PJ07UP?

Waży 2,59 kg: należy do ciężkich, bardziej na biurko niż do plecaka.

Kiedy HP ZBook 15 G3 3PJ07UP miał premierę?

Jego data premiery to maj 2018, 8 lat temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena