HP Spectre x360 13 13-aw0019nl Specyfikacje
 +4

HP Spectre x360 13 13-aw0019nl
Specyfikacje

Główne specyfikacje

Procesor

Intel Core i7-1065G7 1,3GHz

Ekran 13.3" 1920x1080 IPS
Dysk twardy 512GB SSD M.2
RAM 16GB LPDDR4-SDRAM
System operacyjny Windows 10 Home
Karta graficzna

Intel Iris Plus Graphics

Alternatywy o równej lub wyższej mocy w podobnej lub niższej cenie


Pełne specyfikacje HP Spectre x360 13 13-aw0019nl

Referencja / Part Number 8KX89EA
Data premiery sierpień 2019, 7 lat temu

Konstrukcja

Kolor produktu Srebrny
Typ produktu Hybryda (2w1)
Układ Składany
Materiał obudowy Aluminium
Kraj pochodzenia China

Galeria zdjęć

  • HP Spectre x360 13 13-aw0019nl Specyfikacje
  • HP Spectre x360 13 13-aw0019nl Specyfikacje
  • HP Spectre x360 13 13-aw0019nl Specyfikacje
  • HP Spectre x360 13 13-aw0019nl Specyfikacje
  • HP Spectre x360 13 13-aw0019nl Specyfikacje
  • HP Spectre x360 13 13-aw0019nl Specyfikacje
  • HP Spectre x360 13 13-aw0019nl Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 33,8 cm
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Ekran dotykowy Tak
Technologia dotyku Multi-touch
Typ ekranu IPS
Typ HD Full HD
Format obrazu 16:9
Podświetlenie LED Tak
Typ szkła ekranu wyświetlacza Szkło od krawędzi do krawędzi
Podwójny ekran Nie

Procesor

Typ procesora Intel® Core™ i7 dziesiątej generacji
Model procesora i7-1065G7
Taktowanie procesora 1,3 GHz
Liczba rdzeni procesora 4
Maksymalne taktowanie procesora 3,9 GHz
Cache procesora 8 MB
Termiczny układ zasilania (TDP) 15 W

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 16 GB
Typ pamięci wewnętrznej LPDDR4-SDRAM
Maksymalna pojemność pamięci 16 GB
Prędkość zegara pamięci 3200 MHz
Rodzaj pamięci Zintegrowane

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 512 GB
Nośniki SSD
Napędy optyczne Nie
Zintegrowany czytnik kart Tak
Całkowita pojemność dysków SSD 512 GB
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
Pojemność pamięci SSD 512 GB
Interfejs pamięci SSD PCI Express
Rozmiar kieszeni dysku SSD M.2
Obsługiwane typy kart pamięci MicroSD (TransFlash)

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Dedykowana karta graficzna Nie
Model karty graficznej on-board Intel® Iris Plus Graphics
Model dedykowanej karty graficznej Niedostępny
Typ zintegrowanej karty graficznej Intel® Iris Plus Graphics

Audio

System dźwięku Bang & Olufsen
Ilość wbudowanych glosników 2
Wbudowany mikrofon Tak

Kamera

Kamera przednia Tak
Przednia kamera typu HD HD
Kamera na podczerwień (IR) Tak

Sieć

Bluetooth Tak
Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)
Przewodowa sieć LAN Nie
Wi-Fi Tak
Typ anteny 2x2
Wersja Bluetooth 5.0

Porty i interfejsy

Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 1
Ilość portów Thunderbolt 3 2
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak
Typ portu ładowania USB Type-C
Funkcja USB Sleep-and-Charge Tak

Wydajność

Akcelerometr Tak
Żyroskop Tak

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Nie
Urządzenie wskazujące Touchpad
Klawiatura z podświetleniem Tak
Klawiatura wyspowa Tak
Pełnowymiarowa klawiatura Tak

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Home
Architektura systemu operacyjnego 64-bit
Oprogramowanie przed instalacją Netflix
Oprogramowanie próbne McAfee LiveSafe, Microsoft Office 365
Dołączone oprogramowanie Dropbox

Cechy charakterystyczne marki

HP JumpStart Tak
HP 3D DriveGuard Tak
HP Audio Boost Tak
HP Audio Boost generation Gen 2
Rodzaj głośników HP HP Dual Speakers
HP Audio Switch Tak
HP Support Assistant Tak
HP Imagepad Tak
Przednia kamera HP HP TrueVision HD IR
Segment HP Dom

Bateria

Pojemność baterii 60 Wh
Technologia baterii Litowo-polimerowy (LiPo)
Ilość komór baterii 4
Szybkie ładowanie Tak
Czas szybkiego ładowania (50%) 30 min
Waga baterii/akumulatora 235 g

Moc

Moc adaptera AC 65 W

Ochrona

Czytnik linii papilarnych Tak
Ochrona hasłem Tak

Aprobaciones reguladoras

Conformidad EPEAT EPEAT Silver
Certificado Energy Star Tak

Waga i rozmiary

Waga produktu 1,3 kg
Szerokość produktu 306 mm
Głębokość produktu 194,5 mm
Wysokość produktu 16,9 mm

Dane opakowania

Szerokość opakowania 147 mm
Głębokość opakowania 413 mm
Wysokość opakowania 332 mm
Waga wraz z opakowaniem 3,01 kg

Zawartość opakowania

Rysik Tak

Pozostałe funkcje

Zasilacz sieciowy Tak

Częste pytania

Czy HP Spectre x360 13 13-aw0019nl nadaje się do grania?

Ten laptop nie powstał do grania: korzysta ze zintegrowanej grafiki Intel Iris Plus Graphics. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Jaki ekran ma HP Spectre x360 13 13-aw0019nl?

Ma ekran 13.3" 1920x1080 IPS.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma HP Spectre x360 13 13-aw0019nl?

Działa na procesorze Intel Core i7-1065G7 z grafiką Intel Iris Plus Graphics. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest HP Spectre x360 13 13-aw0019nl?

Jest sprzedawany z preinstalowanym Windows 10 Home.

Jakie porty ma HP Spectre x360 13 13-aw0019nl?

Według specyfikacji: 2 × Thunderbolt 3, 1 × USB-A, czytnik kart, gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Czy HP Spectre x360 13 13-aw0019nl ma podświetlaną klawiaturę?

Tak, według specyfikacji klawiatura jest podświetlana.

Czy HP Spectre x360 13 13-aw0019nl ma ekran dotykowy?

Tak, według specyfikacji ekran jest dotykowy.

Z jakiego materiału wykonany jest HP Spectre x360 13 13-aw0019nl?

Materiał obudowy według specyfikacji: Aluminium.

Ile waży HP Spectre x360 13 13-aw0019nl?

Waży 1,3 kg: należy do lekkich, wygodny do codziennego noszenia.

Kiedy HP Spectre x360 13 13-aw0019nl miał premierę?

Jego data premiery to sierpień 2019, 7 lat temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena