HP ProBook 400 450 G6 6HM70ES Specyfikacje
 +4

HP ProBook 400 450 G6 6HM70ES
Specyfikacje

  • Rodzina

    ProBook

    3 Od 1129 €

  • Seria

    400

    2 Od 1162.83 €

Główne specyfikacje

Procesor

Intel Core i7-8565U 1,8GHz

Ekran 15.6" 1920x1080
Dysk twardy 512GB SSD
RAM 16GB DDR4-SDRAM
System operacyjny Windows 10 Pro
Karta graficzna

Intel UHD Graphics

Alternatywy o równej lub wyższej mocy w podobnej lub niższej cenie


Pełne specyfikacje HP ProBook 400 450 G6 6HM70ES

Referencja / Part Number 6HM70ES
Data premiery maj 2019, 7 lat temu

Konstrukcja

Typ produktu Laptop
Kolor produktu Srebrny
Układ Muszla
Pozycjonowanie na rynku Everyday
Kraj pochodzenia Chiny

Galeria zdjęć

  • HP ProBook 400 450 G6 6HM70ES Specyfikacje
  • HP ProBook 400 450 G6 6HM70ES Specyfikacje
  • HP ProBook 400 450 G6 6HM70ES Specyfikacje
  • HP ProBook 400 450 G6 6HM70ES Specyfikacje
  • HP ProBook 400 450 G6 6HM70ES Specyfikacje
  • HP ProBook 400 450 G6 6HM70ES Specyfikacje
  • HP ProBook 400 450 G6 6HM70ES Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 39,6 cm
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Typ HD Full HD
Podświetlenie LED Tak
Natywne proporcje obrazu 16:9

Procesor

Typ procesora Intel® Core™ i7
Producent procesora Intel
Model procesora i7-8565U
Taktowanie procesora 1,8 GHz
Generowanie procesora Intel® Core™ i7 ósmej generacji
Maksymalne taktowanie procesora 4,6 GHz
Liczba rdzeni procesora 4
Cache procesora 8 MB
Typ pamięci procesora Smart Cache
Typ magistrali OPI
Konfigurowalne taktowanie wyższego TDP 2 GHz
Konfigurowalne wyższe TDP 25 W
Konfigurowalne niższe TDP 10 W
Konfigurowalne taktowanie niższego TDP 0,8 GHz

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 16 GB
Maksymalna pojemność pamięci 32 GB
Typ pamięci wewnętrznej DDR4-SDRAM

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 512 GB
Nośniki SSD
Napędy optyczne Nie
Całkowita pojemność dysków SSD 512 GB
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
Pojemność pamięci SSD 512 GB
Zintegrowany czytnik kart Tak
Obsługiwane typy kart pamięci SD

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Model karty graficznej on-board Intel® UHD Graphics

Audio

Wbudowany mikrofon Tak
Liczba mikrofonów 1

Kamera

Kamera przednia Tak

Sieć

Przewodowa sieć LAN Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 10,100,1000 Mbit/s

Porty i interfejsy

Liczba portów USB 2.0 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 2
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C 1
Ilość portów HDMI 1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Wersja HDMI 1.4b
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C Tak

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Tak
Urządzenie wskazujące Clickpad
Klawiatura odporna na ciecz Tak

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Pro
Architektura systemu operacyjnego 64-bit

Cechy szczególne procesora

Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep Tak
Technologia Intel® Clear Video Tak
Intel® Flex Memory Access Tak
Technologia Intel® Trusted Execution Nie
Intel® Enhanced Halt State Tak
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Tak
Intel® TSX-NI Nie
Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) Tak
Intel® 64 Tak
Technologia Execute Disable Bit (EDB) Tak
Stan spoczynku Tak
Maksymalna konfiguracja CPU 1
Wbudowane opcje dostępne Nie
Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) Tak
Wersja technologii Intel® Identity Protection 1.00
Wersja technologii Intel® Smart Response 1.00
Wersja technologii Intel® Secure Key 1.00
Wersja Intel® TSX-NI 0.00
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) Tak

Cechy charakterystyczne marki

Segment HP Biznes

Bateria

Pojemność baterii 45 Wh
Technologia baterii Litowo-jonowa (Li-Ion)
Ilość komór baterii 3

Waga i rozmiary

Waga produktu 2 kg
Szerokość produktu 364,9 mm
Głębokość produktu 256,9 mm
Wysokość produktu 19 mm

Częste pytania

Czy HP ProBook 400 450 G6 6HM70ES nadaje się do grania?

Ten laptop nie powstał do grania: korzysta ze zintegrowanej grafiki Intel UHD Graphics. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Jaki ekran ma HP ProBook 400 450 G6 6HM70ES?

Ma ekran 15.6" 1920x1080.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma HP ProBook 400 450 G6 6HM70ES?

Działa na procesorze Intel Core i7-8565U z grafiką Intel UHD Graphics. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest HP ProBook 400 450 G6 6HM70ES?

Jest sprzedawany z preinstalowanym Windows 10 Pro.

Jakie porty ma HP ProBook 400 450 G6 6HM70ES?

Według specyfikacji: 1 × USB-C, 2 × USB-A, 1 × HDMI, Ethernet (RJ-45), czytnik kart, gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Ile waży HP ProBook 400 450 G6 6HM70ES?

Waży 2 kg, normalna waga przy jego rozmiarze: da się go wygodnie przenosić.

Kiedy HP ProBook 400 450 G6 6HM70ES miał premierę?

Jego data premiery to maj 2019, 7 lat temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena