HP OMEN Transcend 16-u0046TX Specyfikacje
 +3

HP OMEN Transcend 16-u0046TX
Specyfikacje

  • Rodzina

    OMEN

    15 Od 1399 €

Główne specyfikacje

Procesor

Intel Core i9-13900HX

Ekran 16" 2560x1600 IPS 400 nits 100% sRGB
Dysk twardy 1TB SSD
RAM 32GB DDR5-SDRAM
System operacyjny Windows 11 Home
Karta graficzna

NVIDIA GeForce RTX 4070 8GB GDDR6

Alternatywy o równej lub wyższej mocy w podobnej lub niższej cenie


Pełne specyfikacje HP OMEN Transcend 16-u0046TX

Referencja / Part Number 8B4J8PA
Data premiery styczeń 2024, 2 lata temu

Konstrukcja

Typ produktu Laptop
Kolor produktu Czarny
Układ Clamshell
Nazwa koloru Shadow black magnesium-aluminum cover and keyboard frame, ceramic white aluminum base
Pozycjonowanie na rynku Gaming
Rok wprowadzenia 2023
Oryginalna nazwa marki HP

Galeria zdjęć

  • HP OMEN Transcend 16-u0046TX Specyfikacje
  • HP OMEN Transcend 16-u0046TX Specyfikacje
  • HP OMEN Transcend 16-u0046TX Specyfikacje
  • HP OMEN Transcend 16-u0046TX Specyfikacje
  • HP OMEN Transcend 16-u0046TX Specyfikacje
  • HP OMEN Transcend 16-u0046TX Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 40,6 cm
Rozdzielczość 2560 x 1600 px
Ekran dotykowy Nie
Typ HD WQXGA
Typ ekranu IPS
Natywne proporcje obrazu 16:10
Ekran antyodblaskowy Tak
Jasność 400 cd/m²
Długość przekątnej ekranu (cm) 40,6 cm
Przestrzeń barw RGB sRGB
Paleta barw 100 %

Procesor

Typ procesora Intel® Core™ i9
Producent procesora Intel
Model procesora i9-13900HX
Generowanie procesora Intel® Core™ i9 13. generacji
Liczba rdzeni procesora 24
Maksymalne taktowanie procesora 5,4 GHz
Wydajne rdzenie 8
Efektywne rdzenie 16
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo 5,4 GHz
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo 3,9 GHz
Cache procesora 36 MB
Typ pamięci procesora Smart Cache
Podstawowa moc procesora 55 W
Maksymalna moc turbo 157 W

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 32 GB
Typ pamięci wewnętrznej DDR5-SDRAM
Prędkość zegara pamięci 5600 MHz
Rodzaj pamięci SO-DIMM
Układ pamięci 2 x 16 GB

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 1 TB
Nośniki SSD
Napędy optyczne Nie
Całkowita pojemność dysków SSD 1 TB
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
Pojemność pamięci SSD 1 TB
Typ pamięci SSD TLC
Interfejs pamięci SSD PCI Express
NVMe Tak

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Dedykowana karta graficzna Tak
Model dedykowanej karty graficznej NVIDIA GeForce RTX 4070
Model karty graficznej on-board Intel® UHD Graphics
Dyskretny producent GPU NVIDIA
Pamięć adaptera dedykowanej karty graficznej 8 GB
Typ dedykowanej karty graficznej GDDR6
Producent wbudowanego procesora graficznego Intel
Typ zintegrowanej karty graficznej Intel® UHD Graphics

Audio

System dźwięku B&O PLAY
Wbudowane głośniki Tak
Ilość wbudowanych glosników 2
Producent głośników Bang & Olufsen
Wbudowany mikrofon Tak

Kamera

Kamera przednia Tak
Przednia kamera typu HD Full HD
Kamera na podczerwień (IR) Tak

Sieć

Połączenie z siecią komórkową Nie
Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 6E (802.11ax)
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6E (802.11ax)
Typ anteny 2x2
Model kontrolera WLAN Intel Wi-Fi 6E AX211
Producent sterowników WLAN Intel
Przewodowa sieć LAN Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 10,100,1000 Mbit/s
Bluetooth Tak
Wersja Bluetooth 5.3
Technologia okablowania 10/100/1000Base-T(X)

Porty i interfejsy

Liczba portów USB 2.0 0
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 2
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C 0
Ilość portów HDMI 1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Wersja HDMI 2.1
Ilość portów Thunderbolt 4 2
Technologia Intel® Thunderbolt 4 Tak
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C Tak
Funkcja USB Sleep-and-Charge Tak
Porty USB Sleep-and-Charge 3

Wydajność

Układ płyty głównej Intel HM770
Czujnik temperatury Tak

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Nie
Urządzenie wskazujące Panel dotykowy
Klawiatura z podświetleniem Tak
Strefa podświetlenia klawiatury 4-zone RGB
Pełnowymiarowa klawiatura Tak
Nazwa koloru klawiatury shadow black

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny Windows 11 Home

Cechy charakterystyczne marki

HP Audio Boost Tak
HP Imagepad Tak
Segment HP Dom

Bateria

Pojemność baterii 97 Wh
Technologia baterii Litowo-polimerowy (LiPo)
Ilość komór baterii 6
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym 5,75 h
Czas trwającego odtworzenia wideo 6,75 h
Szybkie ładowanie Tak
Czas szybkiego ładowania (50%) 30 min

Control de energía

Puerto de carga USB tipo C Tak
Moc adaptera AC 280 W
Częstotliwość adaptera AC 50 - 60 Hz
Napięcie wejściowe adaptera AC 100 - 240 V
Zasilanie USB Tak

Ochrona

Moduł TPM (Trusted Platform Module) Tak
Ochrona hasłem Tak
Rodzaj ochrony hasłem BIOS,Power on,User

Zrównoważony rozwój

Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) ENERGY STAR,EPEAT Gold
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju Tak

Waga i rozmiary

Waga produktu 2,09 kg
Szerokość produktu 356,5 mm
Głębokość produktu 269 mm
Wysokość produktu 19,9 mm

Dane opakowania

Szerokość opakowania 69 mm
Głębokość opakowania 552 mm
Wysokość opakowania 345 mm
Waga wraz z opakowaniem 3,97 kg

Zawartość opakowania

Rysik Nie

Pozostałe funkcje

Ilość głośników 2

Częste pytania

Czy HP OMEN Transcend 16-u0046TX nadaje się do grania?

Da się na nim grać, choć ten laptop nie powstał do tego: ma dedykowaną kartę NVIDIA GeForce RTX 4070. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Ile trzyma bateria w HP OMEN Transcend 16-u0046TX?

Producent deklaruje do 5,75 h pracy na baterii. Rzeczywisty czas zależy od jasności, obciążenia i stanu baterii.

Jaki ekran ma HP OMEN Transcend 16-u0046TX?

Ma ekran 16" 2560x1600 IPS 400 nits 100% sRGB.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma HP OMEN Transcend 16-u0046TX?

Działa na procesorze Intel Core i9-13900HX z grafiką NVIDIA GeForce RTX 4070. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest HP OMEN Transcend 16-u0046TX?

Jest sprzedawany z preinstalowanym Windows 11 Home.

Jakie porty ma HP OMEN Transcend 16-u0046TX?

Według specyfikacji: 2 × Thunderbolt 4, 2 × USB-A, 1 × HDMI, Ethernet (RJ-45), gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Czy HP OMEN Transcend 16-u0046TX ma podświetlaną klawiaturę?

Tak, według specyfikacji klawiatura jest podświetlana.

Czy HP OMEN Transcend 16-u0046TX ma ekran dotykowy?

Nie, według specyfikacji ekran nie jest dotykowy.

Ile waży HP OMEN Transcend 16-u0046TX?

Waży 2,09 kg, normalna waga przy jego rozmiarze: da się go wygodnie przenosić.

Kiedy HP OMEN Transcend 16-u0046TX miał premierę?

Jego data premiery to styczeń 2024, 2 lata temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena