HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
 +31

HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA
Specyfikacje

Główne specyfikacje

Procesor

AMD A12 7th Gen A12-9720P 2,7GHz

Ekran 15.6" 1920x1080 IPS
Dysk twardy 256GB SSD M.2
RAM 8GB DDR4-SDRAM
System operacyjny Windows 10 Home
Karta graficzna

AMD Radeon R7

Alternatywy o równej lub wyższej mocy w podobnej lub niższej cenie


Pełne specyfikacje HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA

Referencja / Part Number 1UZ48EA
Data premiery lipiec 2017, 9 lat temu

Konstrukcja

Typ produktu Laptop
Kolor produktu Srebrny
Układ Muszla
Kraj pochodzenia China

Galeria zdjęć

  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje
  • HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 39,6 cm
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Ekran dotykowy Tak
Typ ekranu IPS
Typ HD Full HD
Format obrazu 16:9
Podświetlenie LED Tak

Procesor

Typ procesora 7th Generation AMD A12-Series APUs
Producent procesora AMD
Model procesora A12-9720P
Taktowanie procesora 2,7 GHz
Liczba rdzeni procesora 4
Maksymalne taktowanie procesora 3,6 GHz
Liczba wątków 4
Cache procesora 2 MB
Typ pamięci procesora L2

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 8 GB
Typ pamięci wewnętrznej DDR4-SDRAM
Maksymalna pojemność pamięci 8 GB
Prędkość zegara pamięci 1866 MHz
Układ pamięci 2 x 4 GB

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 256 GB
Nośniki SSD
Napędy optyczne Nie
Zintegrowany czytnik kart Tak
Całkowita pojemność dysków SSD 256 GB
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
Pojemność pamięci SSD 256 GB
Interfejs pamięci SSD PCI Express
Rozmiar kieszeni dysku SSD M.2
Obsługiwane typy kart pamięci SD

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Dedykowana karta graficzna Nie
Model dedykowanej karty graficznej Niedostępny
Model karty graficznej on-board AMD Radeon R7
Typ zintegrowanej karty graficznej AMD Radeon R7

Audio

Ilość wbudowanych glosników 2
Producent głośników Bang & Olufsen
Wbudowany mikrofon Tak

Kamera

Kamera przednia Tak

Sieć

Bluetooth Tak
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n)
Przewodowa sieć LAN Nie
Wi-Fi Tak
Wersja Bluetooth 4.2

Porty i interfejsy

Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 2
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C 1
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak
Typ portu ładowania DC-in jack

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Tak
Urządzenie wskazujące Touchpad
Klawiatura z podświetleniem Tak
Klawiatura wyspowa Tak
Pełnowymiarowa klawiatura Tak

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Home
Architektura systemu operacyjnego 64-bit

Cechy charakterystyczne marki

HP JumpStart Tak
HP Sure Connect Tak
HP CoolSense Tak
HP Audio Boost Tak
HP Audio Switch Tak
HP Imagepad Tak
Przednia kamera HP HP Wide Vision FHD IR
HP Pen Control Tak
Segment HP Dom

Bateria

Pojemność baterii 55,8 Wh
Technologia baterii Litowo-jonowa (Li-Ion)
Ilość komór baterii 3
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym 10,3 h

Moc

Moc adaptera AC 45 W

Aprobaciones reguladoras

Conformidad EPEAT EPEAT Silver
Certificado Energy Star Tak

Waga i rozmiary

Waga produktu 2,06 kg
Szerokość produktu 359,7 mm
Głębokość produktu 248,8 mm
Wysokość produktu 19,6 mm

Częste pytania

Czy HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA nadaje się do grania?

Ten laptop nie powstał do grania: korzysta ze zintegrowanej grafiki AMD Radeon R7. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Ile trzyma bateria w HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA?

Producent deklaruje do 10,3 h pracy na baterii. Rzeczywisty czas zależy od jasności, obciążenia i stanu baterii.

Jaki ekran ma HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA?

Ma ekran 15.6" 1920x1080 IPS.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA?

Działa na procesorze AMD A12 7th Gen A12-9720P z grafiką AMD Radeon R7. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA?

Jest sprzedawany z preinstalowanym Windows 10 Home.

Jakie porty ma HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA?

Według specyfikacji: 1 × USB-C, 2 × USB-A, czytnik kart, gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Czy HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA ma podświetlaną klawiaturę?

Tak, według specyfikacji klawiatura jest podświetlana.

Czy HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA ma ekran dotykowy?

Tak, według specyfikacji ekran jest dotykowy.

Ile waży HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA?

Waży 2,06 kg, normalna waga przy jego rozmiarze: da się go wygodnie przenosić.

Kiedy HP ENVY x360 15-bq015nd 1UZ48EA miał premierę?

Jego data premiery to lipiec 2017, 9 lat temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena