HP EliteBook 600 640 G9 73Q80EP#ABB Specyfikacje
 +2

HP EliteBook 600 640 G9 73Q80EP#ABB
Specyfikacje

Główne specyfikacje

Procesor

Intel Core i5-1245U

Ekran 14" 1920x1080 250 nits 45% NTSC
Dysk twardy 256GB SSD
RAM 16GB DDR4-SDRAM
System operacyjny Windows 10 Pro
Karta graficzna

Intel Iris Xe Graphics

Alternatywy o równej lub wyższej mocy w podobnej lub niższej cenie


Pełne specyfikacje HP EliteBook 600 640 G9 73Q80EP#ABB

Referencja / Part Number 73Q80EP#ABB
Data premiery wrzesień 2022, 4 lata temu

Konstrukcja

Typ produktu Laptop
Kolor produktu Srebrny
Układ Muszla
Pozycjonowanie na rynku Premium
Kraj pochodzenia Chiny

Galeria zdjęć

  • HP EliteBook 600 640 G9 73Q80EP#ABB Specyfikacje
  • HP EliteBook 600 640 G9 73Q80EP#ABB Specyfikacje
  • HP EliteBook 600 640 G9 73Q80EP#ABB Specyfikacje
  • HP EliteBook 600 640 G9 73Q80EP#ABB Specyfikacje
  • HP EliteBook 600 640 G9 73Q80EP#ABB Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 35,6 cm
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Ekran dotykowy Nie
Typ HD Full HD
Podświetlenie LED Tak
Natywne proporcje obrazu 16:9
Jasność 250 cd/m²
Przestrzeń barw RGB NTSC
Paleta barw 45 %

Procesor

Typ procesora Intel® Core™ i5
Producent procesora Intel
Model procesora i5-1245U
Maksymalne taktowanie procesora 4,4 GHz
Liczba rdzeni procesora 10
Cache procesora 12 MB
Konfigurowalne niższe TDP 12 W

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 16 GB
Maksymalna pojemność pamięci 64 GB
Typ pamięci wewnętrznej DDR4-SDRAM
Prędkość zegara pamięci 3200 MHz
Rodzaj pamięci SO-DIMM
Układ pamięci 1 x 16 GB
Gniazda pamięci 2x SO-DIMM

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 256 GB
Nośniki SSD
Napędy optyczne Nie
Całkowita pojemność dysków SSD 256 GB
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
Pojemność pamięci SSD 256 GB
Interfejs pamięci SSD PCI Express
NVMe Tak

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Dedykowana karta graficzna Nie
Model dedykowanej karty graficznej Niedostępny
Model karty graficznej on-board Intel Iris Xe Graphics

Audio

Ilość wbudowanych glosników 2
Wbudowany mikrofon Tak

Kamera

Kamera przednia Tak
Przednia kamera typu HD HD

Sieć

Połączenie z siecią komórkową Nie
Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 6E (802.11ax)
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6E (802.11ax)
Typ anteny 2x2
Model kontrolera WLAN Intel Wi-Fi 6E AX211
Producent sterowników WLAN Intel
Bluetooth Tak
Wersja Bluetooth 5.2

Porty i interfejsy

Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 3
Ilość portów HDMI 1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Wersja HDMI 2.0
Ilość portów Thunderbolt 4 1
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Nie
Urządzenie wskazujące Clickpad
Klawiatura z podświetleniem Tak
Klawiatura wyspowa Tak
Klawiatura odporna na ciecz Tak

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Pro
Architektura systemu operacyjnego 64-bit
Bezpłatna aktualizacja do systemu Windows 11 Tak

Cechy szczególne procesora

Intel® Flex Memory Access Tak
Technologia Intel® Trusted Execution Tak
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Tak
Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) Tak
Technologia Execute Disable Bit (EDB) Tak
Maksymalna konfiguracja CPU 1
Wbudowane opcje dostępne Nie
Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) Tak
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) Tak

Cechy charakterystyczne marki

Rodzaj głośników HP HP Dual Speakers
Segment HP Biznes

Bateria

Pojemność baterii 42 Wh
Technologia baterii Litowo-polimerowy (LiPo)
Ilość komór baterii 3

Moc

Moc adaptera AC 65 W
Częstotliwość adaptera AC 50/60 Hz
Napięcie wejściowe adaptera AC 100 - 240 V

Zrównoważony rozwój

Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) ENERGY STAR

Waga i rozmiary

Waga produktu 1,37 kg
Szerokość produktu 321,9 mm
Głębokość produktu 213,9 mm
Wysokość produktu 19,9 mm

Częste pytania

Czy HP EliteBook 600 640 G9 73Q80EP#ABB nadaje się do grania?

Ten laptop nie powstał do grania: korzysta ze zintegrowanej grafiki Intel Iris Xe Graphics. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Jaki ekran ma HP EliteBook 600 640 G9 73Q80EP#ABB?

Ma ekran 14" 1920x1080 250 nits 45% NTSC.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma HP EliteBook 600 640 G9 73Q80EP#ABB?

Działa na procesorze Intel Core i5-1245U z grafiką Intel Iris Xe Graphics. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Czy w HP EliteBook 600 640 G9 73Q80EP#ABB można rozszerzyć RAM?

Tak: ma 2 gniazda pamięci i według producenta obsługuje do 64 GB (fabrycznie ma 16GB).

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest HP EliteBook 600 640 G9 73Q80EP#ABB?

Jest sprzedawany z preinstalowanym Windows 10 Pro.

Jakie porty ma HP EliteBook 600 640 G9 73Q80EP#ABB?

Według specyfikacji: 1 × Thunderbolt 4, 3 × USB-A, 1 × HDMI, gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Czy HP EliteBook 600 640 G9 73Q80EP#ABB ma podświetlaną klawiaturę?

Tak, według specyfikacji klawiatura jest podświetlana.

Czy HP EliteBook 600 640 G9 73Q80EP#ABB ma ekran dotykowy?

Nie, według specyfikacji ekran nie jest dotykowy.

Ile waży HP EliteBook 600 640 G9 73Q80EP#ABB?

Waży 1,37 kg: należy do lekkich, wygodny do codziennego noszenia.

Kiedy HP EliteBook 600 640 G9 73Q80EP#ABB miał premierę?

Jego data premiery to wrzesień 2022, 4 lata temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena