HP EliteBook 600 640 G10 8A570EA Specyfikacje
 +2

HP EliteBook 600 640 G10 8A570EA
Specyfikacje

Główne specyfikacje

Procesor

Intel Core i5-1335U

Ekran 14" 1920x1080 IPS 400 nits 100% sRGB
Dysk twardy 512GB SSD
RAM 16GB DDR4-SDRAM
System operacyjny Bez systemu operacyjnego
Karta graficzna

Intel Iris Xe Graphics

Alternatywy o równej lub wyższej mocy w podobnej lub niższej cenie


Pełne specyfikacje HP EliteBook 600 640 G10 8A570EA

Referencja / Part Number 8A570EA
Data premiery czerwiec 2023, 3 lata temu

Konstrukcja

Typ produktu Laptop
Kolor produktu Srebrny
Układ Clamshell
Nazwa koloru Pike silver aluminum
Pozycjonowanie na rynku Premium
Rok wprowadzenia 2023
Kraj pochodzenia Chiny
Oryginalna nazwa marki HP

Galeria zdjęć

  • HP EliteBook 600 640 G10 8A570EA Specyfikacje
  • HP EliteBook 600 640 G10 8A570EA Specyfikacje
  • HP EliteBook 600 640 G10 8A570EA Specyfikacje
  • HP EliteBook 600 640 G10 8A570EA Specyfikacje
  • HP EliteBook 600 640 G10 8A570EA Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 35,6 cm
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Ekran dotykowy Nie
Typ HD Full HD
Typ ekranu IPS
Ekran antyodblaskowy Tak
Jasność 400 cd/m²
Przestrzeń barw RGB sRGB
Paleta barw 100 %

Procesor

Typ procesora Intel® Core™ i5
Producent procesora Intel
Model procesora i5-1335U
Generowanie procesora Intel® Core™ i5 13. generacji
Liczba rdzeni procesora 10
Liczba wątków 12
Maksymalne taktowanie procesora 4,6 GHz
Wydajne rdzenie 2
Efektywne rdzenie 8
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo 4,6 GHz
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo 3,4 GHz
Cache procesora 12 MB
Typ pamięci procesora Smart Cache
Podstawowa moc procesora 15 W
Maksymalna moc turbo 55 W

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 16 GB
Typ pamięci wewnętrznej DDR4-SDRAM
Prędkość zegara pamięci 3200 MHz
Rodzaj pamięci SO-DIMM
Układ pamięci 1 x 16 GB
Gniazda pamięci 2x SO-DIMM
Bez kody korekcyjnego Tak

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 512 GB
Nośniki SSD
Napędy optyczne Nie
Całkowita pojemność dysków SSD 512 GB
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
Pojemność pamięci SSD 512 GB
Interfejs pamięci SSD PCI Express
NVMe Tak

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Dedykowana karta graficzna Nie
Model dedykowanej karty graficznej Niedostępny
Model karty graficznej on-board Intel Iris Xe Graphics
Producent wbudowanego procesora graficznego Intel
Typ zintegrowanej karty graficznej Intel Iris Xe Graphics

Audio

Wbudowane głośniki Tak
Ilość wbudowanych glosników 2
Wbudowany mikrofon Tak
Liczba mikrofonów 2

Kamera

Kamera przednia Tak
Przednia kamera typu HD HD

Sieć

Połączenie z siecią komórkową Nie
Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 6E (802.11ax)
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6E (802.11ax)
Typ anteny 2x2
Model kontrolera WLAN Intel Wi-Fi 6E AX211
Producent sterowników WLAN Intel
Przewodowa sieć LAN Tak
Bluetooth Tak
Wersja Bluetooth 5.3

Porty i interfejsy

Liczba portów USB 2.0 0
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 2
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C 0
Ilość portów HDMI 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C 1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Wersja HDMI 2.1
Ilość portów Thunderbolt 4 1
Technologia Intel® Thunderbolt 4 Tak
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C Tak

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Nie
Urządzenie wskazujące Clickpad
Klawiatura z podświetleniem Tak
Klawiatura odporna na ciecz Tak
Model urządzenia wejściowego HP Premium Keyboard

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny Free DOS

Cechy charakterystyczne marki

Optymalizator połączenia HP Tak
Segment HP Biznes

Bateria

Pojemność baterii 51 Wh
Technologia baterii Litowo-jonowa (Li-Ion)
Ilość komór baterii 3
Waga baterii/akumulatora 181,8 g

Moc

Moc adaptera AC 65 W
Częstotliwość adaptera AC 50 - 60 Hz
Napięcie wejściowe adaptera AC 100 - 240 V
Zasilanie USB Tak

Ochrona

Czytnik linii papilarnych Tak
Moduł TPM (Trusted Platform Module) Tak
Wersja TPM 2.0
Ochrona hasłem Tak
Rodzaj ochrony hasłem BIOS,Power on

Certyfikaty

Niski halogen Tak
Certyfikaty zgodności CCC,CECP

Zrównoważony rozwój

Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) ENERGY STAR,TCO
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju Tak

Waga i rozmiary

Waga produktu 1,41 kg
Szerokość produktu 321,9 mm
Głębokość produktu 213,9 mm
Wysokość produktu 19,9 mm

Dane opakowania

Szerokość opakowania 69 mm
Głębokość opakowania 483 mm
Wysokość opakowania 305 mm

Zawartość opakowania

Rysik Nie

Pozostałe funkcje

Ilość głośników 2

Częste pytania

Czy HP EliteBook 600 640 G10 8A570EA nadaje się do grania?

Ten laptop nie powstał do grania: korzysta ze zintegrowanej grafiki Intel Iris Xe Graphics. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Jaki ekran ma HP EliteBook 600 640 G10 8A570EA?

Ma ekran 14" 1920x1080 IPS 400 nits 100% sRGB.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma HP EliteBook 600 640 G10 8A570EA?

Działa na procesorze Intel Core i5-1335U z grafiką Intel Iris Xe Graphics. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Czy w HP EliteBook 600 640 G10 8A570EA można rozszerzyć RAM?

Tak: ma 2 gniazda pamięci.

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest HP EliteBook 600 640 G10 8A570EA?

Jest sprzedawany bez systemu operacyjnego: cena nie zawiera licencji i trzeba samemu zainstalować system.

Jakie porty ma HP EliteBook 600 640 G10 8A570EA?

Według specyfikacji: 1 × Thunderbolt 4, 1 × USB-C, 2 × USB-A, 1 × HDMI, Ethernet (RJ-45), gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Czy HP EliteBook 600 640 G10 8A570EA ma podświetlaną klawiaturę?

Tak, według specyfikacji klawiatura jest podświetlana.

Czy HP EliteBook 600 640 G10 8A570EA ma ekran dotykowy?

Nie, według specyfikacji ekran nie jest dotykowy.

Ile waży HP EliteBook 600 640 G10 8A570EA?

Waży 1,41 kg: należy do lekkich, wygodny do codziennego noszenia.

Kiedy HP EliteBook 600 640 G10 8A570EA miał premierę?

Jego data premiery to czerwiec 2023, 3 lata temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena