HP Chromebook 14a-nf0001ns Specyfikacje
 +3

HP Chromebook 14a-nf0001ns
Specyfikacje

Główne specyfikacje

Procesor

Intel N100

Ekran 14" 1920x1080 IPS 300 nits 62.5% sRGB
Dysk twardy 128GB eUFS
RAM 8GB LPDDR5-SDRAM
System operacyjny ChromeOS
Karta graficzna

Intel UHD Graphics

Alternatywy o równej lub wyższej mocy w podobnej lub niższej cenie


Pełne specyfikacje HP Chromebook 14a-nf0001ns

Referencja / Part Number AY3A6EA
Sprzedawany także jako B4NF3EA, B62XPEA, B61MZEA
Data premiery sierpień 2024, 2 lata temu

Konstrukcja

Typ produktu Chromebook
Kolor produktu Srebrny
Układ Clamshell
Nazwa koloru Glacier silver
Pozycjonowanie na rynku Everyday
Rok wprowadzenia 2024
Kraj pochodzenia China,Thailand
Oryginalna nazwa marki HP

Galeria zdjęć

  • HP Chromebook 14a-nf0001ns Specyfikacje
  • HP Chromebook 14a-nf0001ns Specyfikacje
  • HP Chromebook 14a-nf0001ns Specyfikacje
  • HP Chromebook 14a-nf0001ns Specyfikacje
  • HP Chromebook 14a-nf0001ns Specyfikacje
  • HP Chromebook 14a-nf0001ns Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 35,6 cm
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Ekran dotykowy Nie
Typ HD Full HD
Typ ekranu IPS
Natywne proporcje obrazu 16:9
Ekran antyodblaskowy Tak
Technologia ramki ekranu wyświetlacza Micro-Edge
Jasność 300 cd/m²
Długość przekątnej ekranu (cm) 35,6 cm
Przestrzeń barw RGB sRGB
Paleta barw 62,5 %
Pokrycie sRGB (typowe) 62,5 %

Procesor

Typ procesora Intel® N
Producent procesora Intel
Model procesora N100
Liczba rdzeni procesora 4
Liczba wątków 4
Maksymalne taktowanie procesora 3,4 GHz
Cache procesora 6 MB
Typ pamięci procesora L3

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 8 GB
Maksymalna pojemność pamięci 8 GB
Typ pamięci wewnętrznej LPDDR5-SDRAM
Prędkość zegara pamięci 4800 MHz
Rodzaj pamięci Zintegrowane
Układ pamięci Not available GB
Wejścia pamięci (dostępne) 0

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 128 GB
Nośniki eUFS
Napędy optyczne Nie
Pamięć Flash 128 GB

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Dedykowana karta graficzna Nie
Model dedykowanej karty graficznej Niedostępny
Model karty graficznej on-board Intel® UHD Graphics
Producent wbudowanego procesora graficznego Intel
Typ zintegrowanej karty graficznej Intel® UHD Graphics

Audio

Wbudowane głośniki Tak
Ilość wbudowanych glosników 2
Wbudowany mikrofon Tak
Liczba mikrofonów 2

Kamera

Kamera przednia Tak
Rozdzielczość aparatu - przód 1280 x 720 px
Przednia kamera typu HD HD

Sieć

Połączenie z siecią komórkową Nie
Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wi-Fi Tak
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6E (802.11ax)
Typ anteny 2x2
Model kontrolera WLAN Intel Wi-Fi 6E AX211
Producent sterowników WLAN Intel
Bluetooth Tak
Wersja Bluetooth 5.3

Porty i interfejsy

Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C 1
Mikrofon Tak
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C Tak

Wydajność

Układ płyty głównej Intel SoC

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Nie
Urządzenie wskazujące Panel dotykowy
Pełnowymiarowa klawiatura Tak
Nazwa koloru klawiatury Soft gray

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny ChromeOS
Oprogramowanie próbne

Cechy szczególne procesora

Technologia Intel® Turbo Boost Tak

Cechy charakterystyczne marki

HP speaker type HP Dual Speakers
HP Imagepad Tak
HP front camera HP TrueVision HD
HP Security tools H1 Secure Microcontroller; Camera privacy shutter
Segment HP Dom
HP GTIN (EAN/UPC)

Bateria

Pojemność baterii 47 Wh
Technologia baterii Litowo-polimerowy (LiPo)
Ilość komór baterii 2
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym 12,25 h
Szybkie ładowanie Tak
Czas szybkiego ładowania (50%) 45 min

Moc

Port ładowania USB typu C Tak
Moc adaptera AC 45 W
Częstotliwość adaptera AC 50 - 60 Hz
Napięcie wejściowe adaptera AC 100 - 240 V
Zasilanie USB Tak

Ochrona

Ochrona hasłem Tak
Rodzaj ochrony hasłem BIOS,Power on

Zrównoważony rozwój

Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) ENERGY STAR,EPEAT,EPEAT Gold,EPEAT Climate +
Zrównoważone technologie i materiały Ocean-bound plastic in speaker enclosure(s) and bezel; Keyboard keycaps made with post-consumer recycled plastic; Recycled metal in inner frame
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju Tak

Waga i rozmiary

Waga produktu 1,45 kg
Szerokość produktu 325,7 mm
Głębokość produktu 215,5 mm
Wysokość produktu 18,2 mm

Dane opakowania

Szerokość opakowania 69 mm
Głębokość opakowania 520 mm
Wysokość opakowania 305 mm
Waga wraz z opakowaniem 2,04 kg

Ślad węglowy

Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e)
Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e)
Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e)
Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e)
Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e)

Zawartość opakowania

Zasilacz sieciowy Tak
W zestawie klawiatura Tak

Szczegóły techniczne

Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR)

Pozostałe funkcje

Gwarancja producenta
Kod unspsc 43211503
Typ dostarczonego zasilacza AC

Częste pytania

Czy HP Chromebook 14a-nf0001ns nadaje się do grania?

Ten laptop nie powstał do grania: korzysta ze zintegrowanej grafiki Intel UHD Graphics. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Ile trzyma bateria w HP Chromebook 14a-nf0001ns?

Producent deklaruje do 12,25 h pracy na baterii. Rzeczywisty czas zależy od jasności, obciążenia i stanu baterii.

Jaki ekran ma HP Chromebook 14a-nf0001ns?

Ma ekran 14" 1920x1080 IPS 300 nits 62.5% sRGB.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma HP Chromebook 14a-nf0001ns?

Działa na procesorze Intel N100 z grafiką Intel UHD Graphics. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest HP Chromebook 14a-nf0001ns?

Jest sprzedawany z preinstalowanym ChromeOS.

Jakie porty ma HP Chromebook 14a-nf0001ns?

Według specyfikacji: 1 × USB-C, 1 × USB-A, gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Czy HP Chromebook 14a-nf0001ns ma ekran dotykowy?

Nie, według specyfikacji ekran nie jest dotykowy.

Ile waży HP Chromebook 14a-nf0001ns?

Waży 1,45 kg: należy do lekkich, wygodny do codziennego noszenia.

Kiedy HP Chromebook 14a-nf0001ns miał premierę?

Jego data premiery to sierpień 2024, 2 lata temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena