Fujitsu LIFEBOOK U U7512 VFY:U7512MH7BNNC Specyfikacje

Fujitsu LIFEBOOK U U7512 VFY:U7512MH7BNNC
Specyfikacje

Główne specyfikacje

Procesor

Intel Core i7-1270P

Ekran 15.6" 1920x1080
Dysk twardy 1TB SSD M.2
RAM 32GB DDR4-SDRAM
System operacyjny Windows 10 Pro
Karta graficzna

Intel Iris Xe Graphics

Alternatywy o równej lub wyższej mocy w podobnej lub niższej cenie


Pełne specyfikacje Fujitsu LIFEBOOK U U7512 VFY:U7512MH7BNNC

Referencja / Part Number VFY:U7512MH7BNNC
Data premiery czerwiec 2022, 4 lata temu

Konstrukcja

Typ produktu Laptop
Kolor produktu Srebrny
Układ Muszla

Galeria zdjęć

  • Fujitsu LIFEBOOK U U7512 VFY:U7512MH7BNNC Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 39,6 cm
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Ekran dotykowy Nie
Typ HD Full HD
Ekran antyodblaskowy Tak

Procesor

Typ procesora Intel® Core™ i7
Producent procesora Intel
Model procesora i7-1270P
Generowanie procesora Intel® Core™ i7 12. generacji
Liczba rdzeni procesora 12
Cache procesora 18 MB
Typ pamięci procesora Smart Cache
Konfigurowalne niższe TDP 20 W

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 32 GB
Maksymalna pojemność pamięci 64 GB
Typ pamięci wewnętrznej DDR4-SDRAM
Prędkość zegara pamięci 3200 MHz
Rodzaj pamięci SO-DIMM
Gniazda pamięci 2x SO-DIMM

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 1 TB
Nośniki SSD
Napędy optyczne Nie
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
Pojemność pamięci SSD 1 TB
Interfejs pamięci SSD NVMe
NVMe Tak
Rozmiar kieszeni dysku SSD M.2
Zintegrowany czytnik kart Tak
Obsługiwane typy kart pamięci MicroSD (TransFlash),MicroSDHC,MicroSDXC

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Dedykowana karta graficzna Nie
Model dedykowanej karty graficznej Niedostępny
Model karty graficznej on-board Intel Iris Xe Graphics
Producent wbudowanego procesora graficznego Intel

Audio

Wbudowany mikrofon Tak

Kamera

Kamera przednia Tak
Przednia kamera typu HD HD
Kamera prywatności Tak
Typ prywatności Przykrywka

Sieć

Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 6E (802.11ax)
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6E (802.11ax)
Model kontrolera WLAN Intel Wi-Fi 6E AX211
Producent sterowników WLAN Intel
Przewodowa sieć LAN Tak
Bluetooth Tak
Wersja Bluetooth 5.2

Porty i interfejsy

Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 3
Ilość portów HDMI 1
Ilość portów USB4 Gen 3x2 2
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Wersja HDMI 2.0
Technologia Intel® Thunderbolt 4 Tak
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak
Zasilanie USB Tak

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Tak
Urządzenie wskazujące Panel dotykowy
Klawiatura odporna na ciecz Tak

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Pro

Cechy szczególne procesora

Intel® Flex Memory Access Tak
Technologia Intel® Trusted Execution Tak
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Tak
Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) Tak
Technologia Execute Disable Bit (EDB) Tak
Maksymalna konfiguracja CPU 1
Wbudowane opcje dostępne Nie
Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) Tak
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) Tak

Bateria

Pojemność baterii 65 Wh
Technologia baterii Litowo-polimerowy (LiPo)
Ilość komór baterii 4
Pojemność baterii 4280 mAh
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym 10,4 h
Szybkie ładowanie Tak

Moc

Moc adaptera AC 65 W
Częstotliwość adaptera AC 50/60 Hz
Napięcie wejściowe adaptera AC 100 - 240 V

Ochrona

Kensington Lock Tak
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Czytnik Smart card Tak
Windows Hello Tak
Ochrona hasłem Tak

Waga i rozmiary

Szerokość produktu 308 mm
Głębokość produktu 199,5 mm
Wysokość produktu 18,9 mm

Częste pytania

Czy Fujitsu LIFEBOOK U U7512 VFY:U7512MH7BNNC nadaje się do grania?

Ten laptop nie powstał do grania: korzysta ze zintegrowanej grafiki Intel Iris Xe Graphics. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Ile trzyma bateria w Fujitsu LIFEBOOK U U7512 VFY:U7512MH7BNNC?

Producent deklaruje do 10,4 h pracy na baterii. Rzeczywisty czas zależy od jasności, obciążenia i stanu baterii.

Jaki ekran ma Fujitsu LIFEBOOK U U7512 VFY:U7512MH7BNNC?

Ma ekran 15.6" 1920x1080.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma Fujitsu LIFEBOOK U U7512 VFY:U7512MH7BNNC?

Działa na procesorze Intel Core i7-1270P z grafiką Intel Iris Xe Graphics. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Czy w Fujitsu LIFEBOOK U U7512 VFY:U7512MH7BNNC można rozszerzyć RAM?

Tak: ma 2 gniazda pamięci i według producenta obsługuje do 64 GB (fabrycznie ma 32GB).

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest Fujitsu LIFEBOOK U U7512 VFY:U7512MH7BNNC?

Jest sprzedawany z preinstalowanym Windows 10 Pro.

Jakie porty ma Fujitsu LIFEBOOK U U7512 VFY:U7512MH7BNNC?

Według specyfikacji: 3 × USB-A, 1 × HDMI, Ethernet (RJ-45), czytnik kart, gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Czy Fujitsu LIFEBOOK U U7512 VFY:U7512MH7BNNC ma ekran dotykowy?

Nie, według specyfikacji ekran nie jest dotykowy.

Kiedy Fujitsu LIFEBOOK U U7512 VFY:U7512MH7BNNC miał premierę?

Jego data premiery to czerwiec 2022, 4 lata temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena