Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR Specyfikacje
 +21

Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR
Specyfikacje

Główne specyfikacje

Procesor

Intel Core i3-1005G1 1,2GHz

Ekran 15.6" 1920x1080
Dysk twardy 256GB SSD
RAM 8GB DDR4-SDRAM
System operacyjny Windows 10 Home
Karta graficzna

Intel UHD Graphics

Alternatywy o równej lub wyższej mocy w podobnej lub niższej cenie


Pełne specyfikacje Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR

Referencja / Part Number PYS33E-00F01MFR
Data premiery listopad 2020, 5 lat temu

Konstrukcja

Typ produktu Laptop
Kolor produktu Niebieski
Układ Muszla
Nazwa koloru Dark Blue

Galeria zdjęć

  • Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR Specyfikacje
  • Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR Specyfikacje
  • Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR Specyfikacje
  • Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR Specyfikacje
  • Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR Specyfikacje
  • Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR Specyfikacje
  • Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR Specyfikacje
  • Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR Specyfikacje
  • Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR Specyfikacje
  • Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR Specyfikacje
  • Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR Specyfikacje
  • Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR Specyfikacje
  • Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR Specyfikacje
  • Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR Specyfikacje
  • Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR Specyfikacje
  • Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR Specyfikacje
  • Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR Specyfikacje
  • Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR Specyfikacje
  • Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR Specyfikacje
  • Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR Specyfikacje
  • Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR Specyfikacje
  • Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR Specyfikacje
  • Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR Specyfikacje
  • Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 39,6 cm
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Typ HD Full HD
Podświetlenie LED Tak
Natywne proporcje obrazu 16:9
Powierzchnia wyświetlacza Matowy

Procesor

Typ procesora Intel® Core™ i3
Producent procesora Intel
Model procesora i3-1005G1
Taktowanie procesora 1,2 GHz
Generowanie procesora Intel® Core™ i3 dziesiątej generacji
Maksymalne taktowanie procesora 3,4 GHz
Liczba rdzeni procesora 2
Wskaźnik magistrali systemowej 4 GT/s
Cache procesora 4 MB
Typ pamięci procesora Smart Cache
Konfigurowalne niższe TDP 13 W
Konfigurowalne taktowanie niższego TDP 0,9 GHz

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 8 GB
Maksymalna pojemność pamięci 16 GB
Typ pamięci wewnętrznej DDR4-SDRAM
Prędkość zegara pamięci 3200 MHz
Gniazda pamięci 1x SO-DIMM

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 256 GB
Nośniki SSD
Napędy optyczne Nie
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
Pojemność pamięci SSD 256 GB
Interfejs pamięci SSD M.2,SATA
Zintegrowany czytnik kart Tak
Obsługiwane typy kart pamięci MicroSD (TransFlash)

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Dedykowana karta graficzna Nie
Model dedykowanej karty graficznej Niedostępny
Model karty graficznej on-board Intel® UHD Graphics
Typ zintegrowanej karty graficznej Intel® UHD Graphics

Audio

Wbudowany mikrofon Tak
Liczba mikrofonów 2

Kamera

Kamera przednia Tak
Przednia kamera typu HD HD
Kamera prywatności Tak
Typ prywatności Przykrywka

Sieć

Połączenie z siecią komórkową Nie
Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth Tak
Wi-Fi Tak
Standardy Wi- Fi 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac)
Typ anteny 2x2
Model kontrolera WLAN Intel Dual Band Wireless-AC 9462
Producent sterowników WLAN Intel
Przewodowa sieć LAN Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 10,100,1000 Mbit/s
Wersja Bluetooth 4.2

Porty i interfejsy

Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 2
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C 1
Ilość portów HDMI 1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C Tak
Zasilanie USB Tak

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Tak
Urządzenie wskazujące Clickpad
Pełnowymiarowa klawiatura Tak
Ilość klawiszy 102
Klawisze Windows Tak

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Home
Oprogramowanie próbne Microsoft 365

Cechy szczególne procesora

Technologia Intel® Trusted Execution Nie
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Tak
Intel® TSX-NI Nie
Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) Nie
Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) Tak
Intel® 64 Tak
Technologia Execute Disable Bit (EDB) Tak
Stan spoczynku Tak
Maksymalna konfiguracja CPU 1
Wbudowane opcje dostępne Nie
Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) Tak
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) Tak

Bateria

Technologia baterii Litowo-jonowa (Li-Ion)
Ilość komór baterii 2
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym 9,3 h

Moc

Napięcie wejściowe adaptera AC 100 - 240 V
Prąd wyjściowy adaptera AC 2,1 A
Napięcie wyjściowe adaptera AC 19 V

Ochrona

Kensington Lock Tak
Moduł TPM (Trusted Platform Module) Tak
Ochrona hasłem Tak
Rodzaj ochrony hasłem Supervisor,User

Certyfikaty

Certyfikat WiFi Tak
Certyfikaty Le fabricant déclare que ce produit est compatible avec les directives CE et régulations suivantes. Le responsable pour toute certification CE est Dynabook Europe GmbH, Stresemannallee 4b, 41460 Neuss, Allemagne.

Waga i rozmiary

Waga produktu 1,76 kg
Szerokość produktu 362,5 mm
Głębokość produktu 240,5 mm
Wysokość produktu 19,7 mm

Pozostałe funkcje

Zasilacz sieciowy Tak
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet Gigabit Ethernet
Współczynnik absorpcji swoistej SAR ciała 0,42 W/kg

Częste pytania

Czy Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR nadaje się do grania?

Ten laptop nie powstał do grania: korzysta ze zintegrowanej grafiki Intel UHD Graphics. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Ile trzyma bateria w Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR?

Producent deklaruje do 9,3 h pracy na baterii. Rzeczywisty czas zależy od jasności, obciążenia i stanu baterii.

Jaki ekran ma Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR?

Ma ekran 15.6" 1920x1080.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR?

Działa na procesorze Intel Core i3-1005G1 z grafiką Intel UHD Graphics. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Czy w Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR można rozszerzyć RAM?

Tak: ma 1 gniazdo pamięci i według producenta obsługuje do 16 GB (fabrycznie ma 8GB).

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR?

Jest sprzedawany z preinstalowanym Windows 10 Home.

Jakie porty ma Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR?

Według specyfikacji: 1 × USB-C, 2 × USB-A, 1 × HDMI, Ethernet (RJ-45), czytnik kart, gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Ile waży Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR?

Waży 1,76 kg, normalna waga przy jego rozmiarze: da się go wygodnie przenosić.

Kiedy Dynabook Satellite Pro C50-H-10D PYS33E-00F01MFR miał premierę?

Jego data premiery to listopad 2020, 5 lat temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena