Dynabook C7/P P1C7PPBG Specyfikacje

Dynabook C7/P P1C7PPBG
Specyfikacje

Główne specyfikacje

Procesor

Intel Core i7-1165G7 2,8GHz

Ekran 15.6" 1920x1080 TFT
Dysk twardy 1256GB HDD+SSD
RAM 8GB DDR4-SDRAM
System operacyjny Windows 10 Home
Karta graficzna

Intel Iris Xe Graphics

Inne Klawiatura Japoński.

Alternatywy o równej lub wyższej mocy w podobnej lub niższej cenie


Pełne specyfikacje Dynabook C7/P P1C7PPBG

Referencja / Part Number P1C7PPBG
Sprzedawany także jako P1C7PPBL
Data premiery czerwiec 2021, 5 lat temu

Konstrukcja

Typ produktu Laptop
Kolor produktu Złoto
Układ Muszla

Galeria zdjęć

  • Dynabook C7/P P1C7PPBG Specyfikacje
  • Dynabook C7/P P1C7PPBG Specyfikacje
  • Dynabook C7/P P1C7PPBG Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 39,6 cm
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Ekran dotykowy Nie
Typ HD Full HD
Typ ekranu TFT
Podświetlenie LED Tak
Natywne proporcje obrazu 16:9

Procesor

Typ procesora Intel® Core™ i7 jedenaste generacji
Producent procesora Intel
Model procesora i7-1165G7
Taktowanie procesora 2,8 GHz
Maksymalne taktowanie procesora 4,7 GHz
Liczba rdzeni procesora 4
Liczba wątków 8
Wskaźnik magistrali systemowej 4 GT/s
Cache procesora 12 MB
Typ pamięci procesora Smart Cache
Konfigurowalne taktowanie wyższego TDP 2,8 GHz
Konfigurowalne wyższe TDP 28 W
Konfigurowalne niższe TDP 12 W
Konfigurowalne taktowanie niższego TDP 1,2 GHz

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 8 GB
Maksymalna pojemność pamięci 16 GB
Typ pamięci wewnętrznej DDR4-SDRAM
Prędkość zegara pamięci 3200 MHz
Rodzaj pamięci SO-DIMM
Układ pamięci 2 x 4 GB
Gniazda pamięci 2x SO-DIMM
Korekcja ECC Nie

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 1256 GB
Nośniki HDD+SSD
Napędy optyczne Nie
Całkowita pojemność dysków twardych 1000 GB
Liczba zainstalowanych HDD 1
Interfejs HDD SATA
Szybkość HDD 5400 RPM
Całkowita pojemność dysków SSD 256 GB
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
Pojemność pamięci SSD 256 GB
Interfejs pamięci SSD PCI Express

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Dedykowana karta graficzna Nie
Model dedykowanej karty graficznej Niedostępny
Model karty graficznej on-board Intel Iris Xe Graphics
Typ zintegrowanej karty graficznej Intel Iris Xe Graphics
Pamięć zintegrowanej karty graficznej 4 GB
Wsparcie rodzielczości 4K zintegrowanej karty graficznej Tak
Obsługa karty graficznej Open GL Tak

Audio

Ilość wbudowanych glosników 2
Wbudowany mikrofon Tak
Liczba mikrofonów 2

Kamera

Kamera przednia Tak
Rozdzielczość kamery przedniej 2 MP
Kamera tylna Nie

Sieć

Połączenie z siecią komórkową Nie
Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth Tak
Standardy Wi- Fi 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax)
Przewodowa sieć LAN Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 10,100,1000 Mbit/s
Wersja Bluetooth 5.1

Porty i interfejsy

Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 3
Ilość portów HDMI 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C 1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak
Typ portu ładowania DC-in jack
HDCP Tak

Wydajność

GPS Nie

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Tak
Urządzenie wskazujące Clickpad
Język klawiatury Japoński
Pełnowymiarowa klawiatura Tak
Ilość klawiszy 105

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Home
Architektura systemu operacyjnego 64-bit
Język systemu operacyjnego Japońska
Dołączone oprogramowanie Microsoft Office Home & Business 2019

Cechy szczególne procesora

Technologia Intel® Trusted Execution Nie
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Tak
Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) Nie
Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) Nie
Stan spoczynku Tak
Maksymalna konfiguracja CPU 1
Wbudowane opcje dostępne Nie
Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) Tak
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) Tak

Bateria

Technologia baterii Litowo-polimerowy (LiPo)
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym 10 h

Moc

Moc adaptera AC 65 W
Częstotliwość adaptera AC 50/60 Hz
Napięcie wejściowe adaptera AC 100 - 240 V

Ochrona

Kensington Lock Tak
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Rozpoznawanie twarzy Tak
Ochrona hasłem Tak
Rodzaj ochrony hasłem BIOS,HDD

Warunki pracy

Zakres temperatur (eksploatacja) 5 - 35 °C
Zakres wilgotności względnej 20 - 80 %

Waga i rozmiary

Waga produktu 1,94 kg
Szerokość produktu 361 mm
Głębokość produktu 244 mm
Wysokość produktu 19,9 mm

Zawartość opakowania

Dołączona myszka Tak
Przewody Prąd przemienny
Podręcznik użytkownika Tak

Pozostałe funkcje

Zasilacz sieciowy Tak

Częste pytania

Czy Dynabook C7/P P1C7PPBG nadaje się do grania?

Ten laptop nie powstał do grania: korzysta ze zintegrowanej grafiki Intel Iris Xe Graphics. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Ile trzyma bateria w Dynabook C7/P P1C7PPBG?

Producent deklaruje do 10 h pracy na baterii. Rzeczywisty czas zależy od jasności, obciążenia i stanu baterii.

Jaki ekran ma Dynabook C7/P P1C7PPBG?

Ma ekran 15.6" 1920x1080 TFT.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma Dynabook C7/P P1C7PPBG?

Działa na procesorze Intel Core i7-1165G7 z grafiką Intel Iris Xe Graphics. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Czy w Dynabook C7/P P1C7PPBG można rozszerzyć RAM?

Tak: ma 2 gniazda pamięci i według producenta obsługuje do 16 GB (fabrycznie ma 8GB).

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest Dynabook C7/P P1C7PPBG?

Jest sprzedawany z preinstalowanym Windows 10 Home.

Jakie porty ma Dynabook C7/P P1C7PPBG?

Według specyfikacji: 1 × USB-C, 3 × USB-A, 1 × HDMI, Ethernet (RJ-45), gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Czy Dynabook C7/P P1C7PPBG ma ekran dotykowy?

Nie, według specyfikacji ekran nie jest dotykowy.

Ile waży Dynabook C7/P P1C7PPBG?

Waży 1,94 kg, normalna waga przy jego rozmiarze: da się go wygodnie przenosić.

Kiedy Dynabook C7/P P1C7PPBG miał premierę?

Jego data premiery to czerwiec 2021, 5 lat temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena