DELL Latitude 9000 9420 CFMHK Specyfikacje
 +7

DELL Latitude 9000 9420 CFMHK
Specyfikacje

Główne specyfikacje

Procesor

Intel Core i7-1185G7

Ekran 14" 1920x1200 60Hz 500 nits 100% sRGB
Dysk twardy 512GB SSD M.2
RAM 32GB LPDDR4x-SDRAM
System operacyjny Windows 10 Pro
Karta graficzna

Intel Iris Xe Graphics

Alternatywy z takimi samymi lub lepszymi funkcjami w lepszej cenie


Pełne specyfikacje DELL Latitude 9000 9420 CFMHK

Referencja / Part Number

CFMHK

Data premiery

listopad 2021, 4 lata temu

Konstrukcja

Typ produktu Laptop
Kolor produktu Szary
Układ Clamshell
Materiał obudowy Aluminium
Pozycjonowanie na rynku Biznes
Kwalifikowalność platformy Intel® vPro ™ Tak

Galeria zdjęć

  • DELL Latitude 9000 9420 CFMHK Specyfikacje
  • DELL Latitude 9000 9420 CFMHK Specyfikacje
  • DELL Latitude 9000 9420 CFMHK Specyfikacje
  • DELL Latitude 9000 9420 CFMHK Specyfikacje
  • DELL Latitude 9000 9420 CFMHK Specyfikacje
  • DELL Latitude 9000 9420 CFMHK Specyfikacje
  • DELL Latitude 9000 9420 CFMHK Specyfikacje
  • DELL Latitude 9000 9420 CFMHK Specyfikacje
  • DELL Latitude 9000 9420 CFMHK Specyfikacje
  • DELL Latitude 9000 9420 CFMHK Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 35,6 cm
Rozdzielczość 1920 x 1200 px
Ekran dotykowy Nie
Typ HD Full HD+
Podświetlenie LED Tak
Natywne proporcje obrazu 16:10
Ekran antyodblaskowy Tak
Jasność 500 cd/m²
Rozmiar plamki 0,157 x 0,157 mm
Gęstość pikseli 161 ppi
Długość przekątnej ekranu (cm) 35,6 cm
Przestrzeń barw RGB sRGB
Paleta barw 100 %
Czas włączania/wyłączania wyświetlacza 35 ms
Maksymalna częstotliwość odświeżania 60 Hz

Procesor

Typ procesora Intel® Core™ i7
Producent procesora Intel
Model procesora i7-1185G7
Generowanie procesora Intel® Core™ i7 jedenaste generacji
Liczba rdzeni procesora 4
Maksymalne taktowanie procesora 4,8 GHz
Cache procesora 12 MB
Konfigurowalne taktowanie wyższego TDP 3 GHz
Konfigurowalne wyższe TDP 28 W
Konfigurowalne niższe TDP 12 W
Konfigurowalne taktowanie niższego TDP 1,2 GHz
Liczba obsługiwanych procesorów 1

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 32 GB
Maksymalna pojemność pamięci 32 GB
Typ pamięci wewnętrznej LPDDR4x-SDRAM
Prędkość zegara pamięci 4267 MHz
Rodzaj pamięci Zintegrowane
Układ pamięci Not available GB
Gniazda pamięci Niedostępny
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Korekcja ECC Nie

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 512 GB
Nośniki SSD
Napędy optyczne Nie
Całkowita pojemność dysków SSD 512 GB
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
Pojemność pamięci SSD 512 GB
Interfejs pamięci SSD NVMe,PCI Express
NVMe Tak
Rozmiar kieszeni dysku SSD M.2
Zintegrowany czytnik kart Tak
Obsługiwane typy kart pamięci MicroSD (TransFlash),MicroSDHC,MicroSDXC

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Dedykowana karta graficzna Nie
Model dedykowanej karty graficznej Niedostępny
Model karty graficznej on-board Intel Iris Xe Graphics
Producent wbudowanego procesora graficznego Intel
Typ zintegrowanej karty graficznej Intel Iris Xe Graphics
Maksymalna rozdzielczość wbudowanej karty graficznej 7680 x 4320 px

Audio

Układ audio Realtek ALC711-CG
System dźwięku MaxxAudio Pro
Ilość wbudowanych glosników 4
Producent głośników Waves
Moc głośnika 10 W
Wbudowany mikrofon Tak

Kamera

Kamera przednia Tak
Rozdzielczość kamery przedniej 0,92 MP
Rozdzielczość przedniej kamery 1280 x 720 px
Przednia kamera typu HD HD
Szybkość przechwytywania wideo 30 fps
Kamera na podczerwień (IR) Tak

Sieć

Połączenie z siecią komórkową Nie
Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)
Standardy Wi- Fi 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 6E (802.11ax)
Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN 2400 Mbit/s
Typ anteny 2x2
Model kontrolera WLAN Intel Wi-Fi 6E AX210
Producent sterowników WLAN Intel
Przewodowa sieć LAN Nie
Bluetooth Tak
Wersja Bluetooth 5.2
MIMO Tak
Typ MIMO Multi User MIMO

Porty i interfejsy

Liczba portów USB 2.0 0
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C 0
Ilość portów HDMI 1
Technologia Thunderbolt Tak
Ilość portów USB4 Gen 2x2 2
Wersja HDMI 2.0
Technologia Intel® Thunderbolt 4 Tak
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C Tak
PowerShare Tak
Liczba portów USB PowerShare 1

Wydajność

Czujnik oświetlenia otoczenia Tak
Czujnik zbliżeniowy Tak

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Nie
Urządzenie wskazujące Panel dotykowy
Język klawiatury Włoski
Klawiatura z podświetleniem Tak

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Pro
Architektura systemu operacyjnego 64-bit
Bezpłatna aktualizacja do systemu Windows 11 Tak
Język systemu operacyjnego Wielojęzyczny
Oprogramowanie próbne Microsoft Office Trial

Cechy szczególne procesora

Sprawdzona platforma Intel® Evo™. Tak
Technologia Intel® Trusted Execution Tak
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Tak
Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) Tak
Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) Nie
Stan spoczynku Tak
Maksymalna konfiguracja CPU 1
Wbudowane opcje dostępne Nie
Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) Tak
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) Tak

Bateria

Pojemność baterii 60 Wh
Ilość komór baterii 3
Napięcie baterii 11,4 V
Czas ładowania 4 h
Szybkie ładowanie Tak
Waga baterii/akumulatora 260 g

Moc

Zasilanie USB Tak
Moc adaptera AC 65 W
Częstotliwość adaptera AC 50/60 Hz
Napięcie wejściowe adaptera AC 100 - 240 V
Napięcie ładowania USB 5,9,15,20 V

Ochrona

Kensington Lock Tak
Czytnik linii papilarnych Tak
Moduł TPM (Trusted Platform Module) Nie
Ochrona hasłem Tak

Warunki pracy

Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 60 °C
Zakres wilgotności względnej 10 - 90 %
Dopuszczalna wilgotność względna 0 - 95 %
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) -15,2 - 3048 m
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) -15,2 - 10668 m
Wstrząsy podczas pracy 140 G
Wstrząsy podczas przechowywania 160 G
Wibracje podczas pracy 0,66 G
Wibracje podczas przechowywania 1,3 G

Certyfikaty

Certyfikat WiFi Tak

Waga i rozmiary

Waga produktu 1,27 kg
Szerokość produktu 310,6 mm
Głębokość produktu 215,2 mm
Wysokość produktu 13,9 mm
Wysokość (z przodu) 8,42 mm
Wysokość (z tyłu) 1,39 cm

Zawartość opakowania

Mysz jest dostępna tylko na wybranych rynkach Nie
Przewody Prąd przemienny

Częste pytania

Czy DELL Latitude 9000 9420 CFMHK nadaje się do grania?

Ten laptop nie powstał do grania: korzysta ze zintegrowanej grafiki Intel Iris Xe Graphics. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Jaki ekran ma DELL Latitude 9000 9420 CFMHK?

Ma ekran 14" 1920x1200 60Hz 500 nits 100% sRGB.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma DELL Latitude 9000 9420 CFMHK?

Działa na procesorze Intel Core i7-1185G7 z grafiką Intel Iris Xe Graphics. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Czy w DELL Latitude 9000 9420 CFMHK można rozszerzyć RAM?

Nie: pamięć jest wlutowana w płytę i nie da się jej rozszerzyć. Fabrycznie ma 32GB.

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest DELL Latitude 9000 9420 CFMHK?

Jest sprzedawany z preinstalowanym Windows 10 Pro.

Jakie porty ma DELL Latitude 9000 9420 CFMHK?

Według specyfikacji: 1 × USB-A, 1 × HDMI, czytnik kart, gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Czy DELL Latitude 9000 9420 CFMHK ma podświetlaną klawiaturę?

Tak, według specyfikacji klawiatura jest podświetlana.

Czy DELL Latitude 9000 9420 CFMHK ma ekran dotykowy?

Nie, według specyfikacji ekran nie jest dotykowy.

Z jakiego materiału wykonany jest DELL Latitude 9000 9420 CFMHK?

Materiał obudowy według specyfikacji: Aluminium.

Ile waży DELL Latitude 9000 9420 CFMHK?

Waży 1,27 kg: należy do lekkich, wygodny do codziennego noszenia.

Kiedy DELL Latitude 9000 9420 CFMHK miał premierę?

Jego data premiery to listopad 2021, 4 lata temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena