DELL Inspiron 7000 7577 7577-3063 Specyfikacje
 +10

DELL Inspiron 7000 7577 7577-3063
Specyfikacje

Główne specyfikacje

Procesor

Intel Core i7 i7-7700HQ 2,8GHz

Ekran 15.6" 1920x1080 IPS
Dysk twardy 1,13TB HDD+SSD
RAM 16GB DDR4-SDRAM
System operacyjny Windows 10 Pro
Karta graficzna

NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5

Alternatywy o równej lub wyższej mocy w podobnej lub niższej cenie


Pełne specyfikacje DELL Inspiron 7000 7577 7577-3063

Referencja / Part Number 7577-3063
Data premiery sierpień 2018, 8 lat temu

Konstrukcja

Typ produktu Laptop
Kolor produktu Czarny
Układ Clamshell
Materiał obudowy Magnez
Pozycjonowanie na rynku Gaming

Galeria zdjęć

  • DELL Inspiron 7000 7577 7577-3063 Specyfikacje
  • DELL Inspiron 7000 7577 7577-3063 Specyfikacje
  • DELL Inspiron 7000 7577 7577-3063 Specyfikacje
  • DELL Inspiron 7000 7577 7577-3063 Specyfikacje
  • DELL Inspiron 7000 7577 7577-3063 Specyfikacje
  • DELL Inspiron 7000 7577 7577-3063 Specyfikacje
  • DELL Inspiron 7000 7577 7577-3063 Specyfikacje
  • DELL Inspiron 7000 7577 7577-3063 Specyfikacje
  • DELL Inspiron 7000 7577 7577-3063 Specyfikacje
  • DELL Inspiron 7000 7577 7577-3063 Specyfikacje
  • DELL Inspiron 7000 7577 7577-3063 Specyfikacje
  • DELL Inspiron 7000 7577 7577-3063 Specyfikacje
  • DELL Inspiron 7000 7577 7577-3063 Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 39,6 cm
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Ekran dotykowy Nie
Typ HD Full HD
Typ ekranu IPS
Podświetlenie LED Tak
Natywne proporcje obrazu 16:9
Rozmiar plamki 0,179 x 0,179 mm
Podwójny ekran Nie

Procesor

Typ procesora Intel® Core™ i7
Producent procesora Intel
Model procesora i7-7700HQ
Taktowanie procesora 2,8 GHz
Generowanie procesora Intel® Core™ i7 siódmej generacji
Liczba rdzeni procesora 4
Liczba wątków 8
Maksymalne taktowanie procesora 3,8 GHz
Wskaźnik magistrali systemowej 8 GT/s
Cache procesora 6 MB
Typ pamięci procesora Smart Cache
Litografia procesora 14 nm
Tryb pracy procesora 64-bit
Seria procesora Intel Core i7-7700 Mobile Series
Nazwa kodowa procesora Kaby Lake
Typ magistrali DMI3
Termiczny układ zasilania (TDP) 45 W
Konfigurowalne niższe TDP 35 W
Rozgałęźnik T 100 °C
Maksymalna liczba linii PCI Express 16
Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) 3.0
Konfiguracje PCI Express 1x16,1x8,2x4,2x8
Pamięć ECC wspierana przez procesor Nie

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 16 GB
Maksymalna pojemność pamięci 32 GB
Typ pamięci wewnętrznej DDR4-SDRAM
Rodzaj pamięci SO-DIMM
Gniazda pamięci 2x SO-DIMM

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 1,13 TB
Nośniki HDD+SSD
Napędy optyczne Nie
Liczba zainstalowanych HDD 1
Pojemność HDD 1 TB
Rozmiar HDD 2.5 "
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
Pojemność pamięci SSD 128 GB
Zintegrowany czytnik kart Tak
Obsługiwane typy kart pamięci MMC,SD,SDHC,SDXC

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Dedykowana karta graficzna Tak
Model dedykowanej karty graficznej NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti
Model karty graficznej on-board Intel® HD Graphics 630
Pamięć adaptera dedykowanej karty graficznej 4 GB
Typ dedykowanej karty graficznej GDDR5
Typ zintegrowanej karty graficznej Intel® HD Graphics
Wbudowana bazowa częstotliwość procesora 350 MHz
Dynamiczne taktowanie wbudowanej karty graficznej (max) 1100 MHz
Maksymalna pamięć wbudowanej karty graficznej 64 GB
Wbudowana karta graficzna wersja DirectX 12.0
Wbudowana karta graficzna wersja OpenGL 4.4
ID wbudowanego urządzenia graficznego 0x591B
Liczba zainstalowanych dedykowanych kart graficznych 1
NVIDIA G-SYNC Tak
NVIDIA GameWorks VR Nie
CUDA Tak
Rdzenie CUDA 768

Audio

Układ audio Realtek ALC3246
System dźwięku MaxxAudio Pro
Ilość wbudowanych glosników 2
Producent głośników Waves
Moc głośnika 2 W
Wbudowany mikrofon Tak

Kamera

Kamera przednia Tak
Rozdzielczość kamery przedniej 0,92 MP
Rozdzielczość aparatu - przód 1280 x 720 px
Format sygnału przedniego aparatu 720p
Przednia kamera typu HD HD
Szybkość przechwytywania wideo 30 fps

Sieć

Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi Tak
Standardy Wi- Fi 802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n)
Przewodowa sieć LAN Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 10,100,1000 Mbit/s
Bluetooth Tak

Porty i interfejsy

Liczba portów USB 2.0 0
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 3
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C 0
Ilość portów HDMI 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A 0
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C 1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Wersja HDMI 2.0a
Ilość DisplayPort 0
Port DVI Nie
Liczba portów VGA (D-Sub) 0
Ilość portów Thunderbolt 0
Liczba portów Thunderbolt 2 0
Ilość portów Thunderbolt 3 0
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C Tak
Funkcja USB Sleep-and-Charge Tak
Porty USB Sleep-and-Charge 1
PowerShare Tak
Liczba portów USB PowerShare 1

Wydajność

Układ płyty głównej Intel® HM175

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Tak
Urządzenie wskazujące Panel dotykowy
Pełnowymiarowa klawiatura Tak
Klawisze Windows Tak

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Pro
Architektura systemu operacyjnego 64-bit

Cechy szczególne procesora

Intel® Wireless Display (Intel® WiDi) Tak
Technologia Intel® My WiFi (Intel® MWT) Tak
Technologia Intel® Smart Response Tak
Technologia Intel® Identity Protection (Intel® IPT) Tak
Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) Tak
Technologia Intel® Turbo Boost 2.0
Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep Tak
Technologia Thunderbolt™ 3.0 Tak
Technologia Intel® Clear Video HD (Intel® CVT HD) Tak
Technologia Intel® Clear Video Tak
Technologia Intel® InTru™ 3D Tak
Technologia Intel® Quick Sync Video Tak
Intel® Flex Memory Access Tak
Intel® Smart Cache Tak
Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) Tak
Technologia Intel® Trusted Execution Nie
Intel® Enhanced Halt State Tak
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Tak
Intel® Secure Key Tak
Intel® TSX-NI Nie
Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) Nie
Intel® OS Guard Tak
Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) Tak
Intel® Clear Video Technology dla MID (Intel® CVT for MID) Tak
Intel® 64 Tak
Technologia Execute Disable Bit (EDB) Tak
Stan spoczynku Tak
Technologie Thermal Monitoring Tak
Wielkość opakowania procesora 42 x 28 mm
Instrukcje obsługiwania AVX 2.0,SSE4.1,SSE4.2
Maksymalna konfiguracja CPU 1
Wbudowane opcje dostępne Nie
Układ graficzny i litografia IMC 14 nm
Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) Tak
Wersja technologii Intel® Identity Protection 1.00
Wersja technologii Intel® Smart Response 1.00
Wersja Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) 0.00
Wersja technologii Intel® Secure Key 1.00
Intel® Small Business Advantage (SBA) wersja 1.00
Wersja Intel® TSX-NI 0.00
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) Tak
Procesor ARK ID 97185
Bezkonfliktowy procesor Tak

Bateria

Pojemność baterii 56 Wh
Technologia baterii Litowo-jonowa (Li-Ion)
Ilość komór baterii 4
Czas ładowania 4 h

Moc

Częstotliwość adaptera AC 50 - 60 Hz
Napięcie wejściowe adaptera AC 100 - 240 V
Napięcie wyjściowe adaptera AC 15.2 V
Gniazdko wyjścia DC Tak

Ochrona

Kensington Lock Tak
Typ gniazda zamka kabla Szlachetny
Czytnik linii papilarnych Tak
Ochrona hasłem Tak

Warunki pracy

Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 35 °C
Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 65 °C
Zakres wilgotności względnej 10 - 90 %
Dopuszczalna wilgotność względna 0 - 95 %
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) -15,2 - 3048 m
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) -15,2 - 10668 m
Wstrząsy podczas pracy 110 G
Wstrząsy podczas przechowywania 160 G
Wibracje podczas pracy 0,66 G
Wibracje podczas przechowywania 1,3 G

Zrównoważony rozwój

Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) EPEAT Silver,ENERGY STAR

Waga i rozmiary

Waga produktu 2,65 kg
Szerokość produktu 389 mm
Głębokość produktu 274,7 mm
Wysokość produktu 24,9 mm

Zawartość opakowania

Zasilacz sieciowy Tak
Podręcznik użytkownika Tak
Przewód zasilający dołączony Tak

Pozostałe funkcje

Maksymalna pamięć wewnętrzna (64-bit) 32 GB

Częste pytania

Czy DELL Inspiron 7000 7577 7577-3063 nadaje się do grania?

Da się na nim grać, choć ten laptop nie powstał do tego: ma dedykowaną kartę NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Jaki ekran ma DELL Inspiron 7000 7577 7577-3063?

Ma ekran 15.6" 1920x1080 IPS.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma DELL Inspiron 7000 7577 7577-3063?

Działa na procesorze Intel Core i7 i7-7700HQ z grafiką NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Czy w DELL Inspiron 7000 7577 7577-3063 można rozszerzyć RAM?

Tak: ma 2 gniazda pamięci i według producenta obsługuje do 32 GB (fabrycznie ma 16GB).

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest DELL Inspiron 7000 7577 7577-3063?

Jest sprzedawany z preinstalowanym Windows 10 Pro.

Jakie porty ma DELL Inspiron 7000 7577 7577-3063?

Według specyfikacji: 1 × USB-C, 3 × USB-A, 1 × HDMI, Ethernet (RJ-45), czytnik kart, gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Czy DELL Inspiron 7000 7577 7577-3063 ma ekran dotykowy?

Nie, według specyfikacji ekran nie jest dotykowy.

Z jakiego materiału wykonany jest DELL Inspiron 7000 7577 7577-3063?

Materiał obudowy według specyfikacji: Magnez.

Ile waży DELL Inspiron 7000 7577 7577-3063?

Waży 2,65 kg: należy do ciężkich, bardziej na biurko niż do plecaka.

Kiedy DELL Inspiron 7000 7577 7577-3063 miał premierę?

Jego data premiery to sierpień 2018, 8 lat temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena