DELL Inspiron 3000 3793 3793-7076 Specyfikacje
 +3

DELL Inspiron 3000 3793 3793-7076
Specyfikacje

Główne specyfikacje

Procesor

Intel Core i5-1035G1 1GHz

Ekran 17.3" 1920x1080 60Hz 300 nits
Dysk twardy 512GB SSD M.2
RAM 8GB DDR4-SDRAM
System operacyjny Windows 10 Home
Karta graficzna

Intel UHD Graphics

Alternatywy o równej lub wyższej mocy w podobnej lub niższej cenie


Pełne specyfikacje DELL Inspiron 3000 3793 3793-7076

Referencja / Part Number 3793-7076
Data premiery wrzesień 2021, 5 lat temu

Konstrukcja

Typ produktu Laptop
Kolor produktu Czarny
Układ Clamshell

Galeria zdjęć

  • DELL Inspiron 3000 3793 3793-7076 Specyfikacje
  • DELL Inspiron 3000 3793 3793-7076 Specyfikacje
  • DELL Inspiron 3000 3793 3793-7076 Specyfikacje
  • DELL Inspiron 3000 3793 3793-7076 Specyfikacje
  • DELL Inspiron 3000 3793 3793-7076 Specyfikacje
  • DELL Inspiron 3000 3793 3793-7076 Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 43,9 cm
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Ekran dotykowy Nie
Typ HD Full HD
Podświetlenie LED Tak
Natywne proporcje obrazu 16:9
Jasność 300 cd/m²
Gęstość pikseli 127 ppi
Maksymalna częstotliwość odświeżania 60 Hz

Procesor

Typ procesora Intel® Core™ i5
Producent procesora Intel
Model procesora i5-1035G1
Taktowanie procesora 1 GHz
Generowanie procesora Intel® Core™ i5 dziesiątej generacji
Liczba rdzeni procesora 4
Maksymalne taktowanie procesora 3,6 GHz
Cache procesora 6 MB
Konfigurowalne taktowanie wyższego TDP 1,2 GHz
Konfigurowalne wyższe TDP 25 W
Konfigurowalne niższe TDP 13 W
Konfigurowalne taktowanie niższego TDP 0,7 GHz

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 8 GB
Maksymalna pojemność pamięci 16 GB
Typ pamięci wewnętrznej DDR4-SDRAM
Rodzaj pamięci SO-DIMM
Gniazda pamięci 2x SO-DIMM

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 512 GB
Nośniki SSD
Napędy optyczne DVD-RW
Całkowita pojemność dysków SSD 512 GB
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
Pojemność pamięci SSD 512 GB
Interfejs pamięci SSD NVMe,PCI Express
NVMe Tak
Rozmiar kieszeni dysku SSD M.2
Zintegrowany czytnik kart Tak
Obsługiwane typy kart pamięci SD,SDHC,SDXC

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Dedykowana karta graficzna Nie
Model dedykowanej karty graficznej Niedostępny
Model karty graficznej on-board Intel® UHD Graphics

Audio

Układ audio Realtek ALC3204
System dźwięku MaxxAudio Pro
Ilość wbudowanych glosników 2
Moc głośnika 2 W
Wbudowany mikrofon Tak

Kamera

Kamera przednia Tak
Rozdzielczość kamery przedniej 0,92 MP
Rozdzielczość aparatu - przód 1280 x 720 px
Przednia kamera typu HD HD
Szybkość przechwytywania wideo 30 fps

Sieć

Połączenie z siecią komórkową Nie
Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Przewodowa sieć LAN Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 10,100 Mbit/s
Bluetooth Tak
Wersja Bluetooth 5.0

Porty i interfejsy

Liczba portów USB 2.0 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 2
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C 0
Ilość portów HDMI 1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Wersja HDMI 1.4b
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Tak
Urządzenie wskazujące Panel dotykowy
Klawiatura odporna na ciecz Tak
Pełnowymiarowa klawiatura Tak

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Home
Architektura systemu operacyjnego 64-bit

Cechy szczególne procesora

Technologia Intel® Trusted Execution Nie
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Tak
Intel® TSX-NI Nie
Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) Nie
Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) Tak
Intel® 64 Tak
Technologia Execute Disable Bit (EDB) Tak
Stan spoczynku Tak
Maksymalna konfiguracja CPU 1
Wbudowane opcje dostępne Nie
Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) Tak
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) Tak

Bateria

Pojemność baterii 42 Wh
Technologia baterii Litowo-polimerowy (LiPo)
Ilość komór baterii 3
Napięcie baterii 11,4 V
Czas ładowania 4 h

Moc

Częstotliwość adaptera AC 50/60 Hz
Napięcie wejściowe adaptera AC 100 - 240 V
Napięcie wyjściowe adaptera AC 19.5 V
Gniazdko wyjścia DC Tak

Ochrona

Kensington Lock Tak
Ochrona hasłem Tak

Warunki pracy

Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 65 °C
Zakres wilgotności względnej 10 - 90 %
Dopuszczalna wilgotność względna 0 - 95 %
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) 0 - 3048 m
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) 0 - 10668 m
Wstrząsy podczas pracy 110 G
Wstrząsy podczas przechowywania 160 G
Wibracje podczas pracy 0,66 G
Wibracje podczas przechowywania 1,3 G

Waga i rozmiary

Waga produktu 3,03 kg
Szerokość produktu 415,4 mm
Głębokość produktu 279,2 mm
Wysokość (z przodu) 2,19 cm
Wysokość (z tyłu) 2,5 cm

Częste pytania

Czy DELL Inspiron 3000 3793 3793-7076 nadaje się do grania?

Ten laptop nie powstał do grania: korzysta ze zintegrowanej grafiki Intel UHD Graphics. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Jaki ekran ma DELL Inspiron 3000 3793 3793-7076?

Ma ekran 17.3" 1920x1080 60Hz 300 nits.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma DELL Inspiron 3000 3793 3793-7076?

Działa na procesorze Intel Core i5-1035G1 z grafiką Intel UHD Graphics. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Czy w DELL Inspiron 3000 3793 3793-7076 można rozszerzyć RAM?

Tak: ma 2 gniazda pamięci i według producenta obsługuje do 16 GB (fabrycznie ma 8GB).

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest DELL Inspiron 3000 3793 3793-7076?

Jest sprzedawany z preinstalowanym Windows 10 Home.

Jakie porty ma DELL Inspiron 3000 3793 3793-7076?

Według specyfikacji: 2 × USB-A, 1 × HDMI, Ethernet (RJ-45), czytnik kart, gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Czy DELL Inspiron 3000 3793 3793-7076 ma ekran dotykowy?

Nie, według specyfikacji ekran nie jest dotykowy.

Ile waży DELL Inspiron 3000 3793 3793-7076?

Waży 3,03 kg: należy do ciężkich, bardziej na biurko niż do plecaka.

Kiedy DELL Inspiron 3000 3793 3793-7076 miał premierę?

Jego data premiery to wrzesień 2021, 5 lat temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena