DELL G3 3579 3579-3781 Specyfikacje
 +4

DELL G3 3579 3579-3781
Specyfikacje

Główne specyfikacje

Procesor

Intel Core i5 i5-8300H 2,3GHz

Ekran 15.6" 1920x1080 IPS
Dysk twardy 256GB SSD M.2
RAM 8GB DDR4-SDRAM
System operacyjny Windows 10 Home
Karta graficzna

NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB GDDR5

Inne Klawiatura British English.

Alternatywy o równej lub wyższej mocy w podobnej lub niższej cenie


Pełne specyfikacje DELL G3 3579 3579-3781

Referencja / Part Number 3579-3781
Data premiery grudzień 2018, 7 lat temu

Konstrukcja

Typ produktu Laptop
Kolor produktu Czarny
Układ Clamshell
Pozycjonowanie na rynku Gaming

Galeria zdjęć

  • DELL G3 3579 3579-3781 Specyfikacje
  • DELL G3 3579 3579-3781 Specyfikacje
  • DELL G3 3579 3579-3781 Specyfikacje
  • DELL G3 3579 3579-3781 Specyfikacje
  • DELL G3 3579 3579-3781 Specyfikacje
  • DELL G3 3579 3579-3781 Specyfikacje
  • DELL G3 3579 3579-3781 Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 39,6 cm
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Ekran dotykowy Nie
Typ HD Full HD
Typ ekranu IPS
Podświetlenie LED Tak
Natywne proporcje obrazu 16:9
Powierzchnia wyświetlacza Matowy
Rozmiar plamki 0,179 x 0,179 mm
Podwójny ekran Nie

Procesor

Typ procesora Intel® Core™ i5
Producent procesora Intel
Model procesora i5-8300H
Taktowanie procesora 2,3 GHz
Generowanie procesora Intel® Core™ i5 ósmej generacji
Liczba rdzeni procesora 4
Liczba wątków 8
Maksymalne taktowanie procesora 4 GHz
Wskaźnik magistrali systemowej 8 GT/s
Cache procesora 8 MB
Typ pamięci procesora Smart Cache
Gniazdo procesora BGA 1440
Litografia procesora 14 nm
Tryb pracy procesora 64-bit
Nazwa kodowa procesora Coffee Lake
Typ magistrali DMI
Termiczny układ zasilania (TDP) 45 W
Konfigurowalne niższe TDP 35 W
Konfigurowalne taktowanie niższego TDP 1,8 GHz
Rozgałęźnik T 100 °C
Maksymalna liczba linii PCI Express 16
Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) 3.0
Konfiguracje PCI Express 1x16,1x8+2x4,2x8
Pamięć ECC wspierana przez procesor Nie

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 8 GB
Maksymalna pojemność pamięci 32 GB
Typ pamięci wewnętrznej DDR4-SDRAM
Prędkość zegara pamięci 2666 MHz
Rodzaj pamięci SO-DIMM
Gniazda pamięci 2x SO-DIMM

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 256 GB
Nośniki SSD
Napędy optyczne Nie
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
Pojemność pamięci SSD 256 GB
Interfejs pamięci SSD SATA III
Rozmiar kieszeni dysku SSD M.2
Zintegrowany czytnik kart Tak
Obsługiwane typy kart pamięci MMC,SD

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Dedykowana karta graficzna Tak
Model dedykowanej karty graficznej NVIDIA® GeForce® GTX 1050
Model karty graficznej on-board Intel® UHD Graphics 630
Pamięć adaptera dedykowanej karty graficznej 4 GB
Typ dedykowanej karty graficznej GDDR5
Typ zintegrowanej karty graficznej Intel® UHD Graphics
Wbudowana bazowa częstotliwość procesora 350 MHz
Dynamiczne taktowanie wbudowanej karty graficznej (max) 1000 MHz
Maksymalna pamięć wbudowanej karty graficznej 64 GB
Wbudowana karta graficzna wersja DirectX 12.0
Wbudowana karta graficzna wersja OpenGL 4.5
ID wbudowanego urządzenia graficznego 0x3E9B
Liczba zainstalowanych dedykowanych kart graficznych 1
NVIDIA G-SYNC Tak
NVIDIA GameWorks VR Nie
CUDA Tak
Rdzenie CUDA 640

Audio

Układ audio Realtek ALC3204
System dźwięku MaxxAudio Pro
Ilość wbudowanych glosników 2
Producent głośników Waves
Moc głośnika 2 W
Wbudowany mikrofon Tak
Liczba mikrofonów 2

Kamera

Kamera przednia Tak
Rozdzielczość kamery przedniej 0,92 MP
Rozdzielczość aparatu - przód 1280 x 720 px
Format sygnału przedniego aparatu 720p
Przednia kamera typu HD HD
Szybkość przechwytywania wideo 30 fps

Sieć

Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi Tak
Standardy Wi- Fi 802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n)
Typ anteny 1x1
Przewodowa sieć LAN Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 10,100,1000 Mbit/s
Bluetooth Tak
Wersja Bluetooth 5.0
MIMO Tak
Typ MIMO Multi User MIMO

Porty i interfejsy

Liczba portów USB 2.0 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 2
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C 0
Ilość portów HDMI 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A 0
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C 0
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Wersja HDMI 2.0
Ilość DisplayPort 0
Ilość portów Thunderbolt 3 0
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak

Wydajność

Układ płyty głównej Intel® HM370

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Tak
Urządzenie wskazujące Panel dotykowy
Układ klawiatury QWERTY
Język klawiatury British English
Klawiatura z podświetleniem Tak
Klawiatura odporna na ciecz Tak
Pełnowymiarowa klawiatura Tak
Klawisze Windows Tak

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Home
Architektura systemu operacyjnego 64-bit
Język systemu operacyjnego Angielski

Cechy szczególne procesora

Technologia Intel® My WiFi (Intel® MWT) Tak
Technologia Intel® Identity Protection (Intel® IPT) Tak
Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) Tak
Technologia Intel® Turbo Boost 2.0
Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep Tak
Technologia Intel® Clear Video HD (Intel® CVT HD) Tak
Technologia Intel® Clear Video Tak
Technologia Intel® InTru™ 3D Tak
Technologia Intel® Quick Sync Video Tak
Intel® Flex Memory Access Tak
Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) Tak
Technologia Intel® Trusted Execution Nie
Intel® Enhanced Halt State Tak
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Tak
Intel® Secure Key Tak
Intel® TSX-NI Nie
Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) Nie
Intel® OS Guard Tak
Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) Tak
Intel® Clear Video Technology dla MID (Intel® CVT for MID) Tak
Intel® 64 Tak
Technologia Execute Disable Bit (EDB) Tak
Stan spoczynku Tak
Technologie Thermal Monitoring Tak
Wielkość opakowania procesora 42 x 28 mm
Maksymalna konfiguracja CPU 1
Wbudowane opcje dostępne Nie
Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) Tak
Wersja technologii Intel® Identity Protection 1.00
Wersja Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) 0.00
Wersja technologii Intel® Secure Key 1.00
Wersja Intel® TSX-NI 0.00
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) Tak
Procesor ARK ID 134876
Gotowość pamięci Intel® Optane ™ Tak

Bateria

Pojemność baterii 56 Wh
Technologia baterii Litowo-jonowa (Li-Ion)
Ilość komór baterii 4
Napięcie baterii 11,4 V
Czas ładowania 4 h

Moc

Moc adaptera AC 130 W
Częstotliwość adaptera AC 50 - 60 Hz
Napięcie wejściowe adaptera AC 100 - 240 V
Napięcie wyjściowe adaptera AC 19.5 V
Gniazdko wyjścia DC Tak

Ochrona

Kensington Lock Tak
Typ gniazda zamka kabla Szlachetny
Czytnik linii papilarnych Tak
Windows Hello Tak
Ochrona hasłem Tak

Warunki pracy

Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 35 °C
Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 65 °C
Zakres wilgotności względnej 10 - 90 %
Dopuszczalna wilgotność względna 0 - 95 %
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) 0 - 3048 m
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) 0 - 10668 m
Wstrząsy podczas pracy 140 G
Wstrząsy podczas przechowywania 160 G
Wibracje podczas pracy 0,66 G
Wibracje podczas przechowywania 1,3 G

Zrównoważony rozwój

Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) ENERGY STAR

Waga i rozmiary

Waga produktu 2,35 kg
Szerokość produktu 380 mm
Głębokość produktu 258 mm
Wysokość produktu 22,7 mm

Dane opakowania

Szerokość opakowania 79 mm
Głębokość opakowania 509 mm
Wysokość opakowania 348 mm
Waga wraz z opakowaniem 3,97 kg

Dane recyklingowe

Zawartość papierowej masy celulozowej w opakowaniu 210 g
Zawartość tektury falistej w opakowaniu 470 g
Zawartość tektury falistej w kartonie wysyłkowym 440 g
Zawartość tektury falistej w pudełku na akcesoria 30 g
Inne materiały zawarte w opakowaniu 11 g

Zawartość opakowania

Zasilacz sieciowy Tak
Podręcznik użytkownika Tak
Karta gwarancyjna Tak
Przewód zasilający dołączony Tak

Dane logistyczne

Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) 1350 szt.
Produkty w jednym kontenerze intermodalnym (40ft, HC) 3402 szt.
Szerokość brutto palety 100 cm
Długość brutto palety 120 cm
Waga brutto palety 329,6 kg
Waga palety 236,8 kg
Warstwy na paletę 3 szt.
Produkty na warstwę palety 27 szt.
Produktów na palecie 81 szt.

Pozostałe funkcje

Maksymalna pamięć wewnętrzna (64-bit) 32 GB
Rozszerzenie pamięci Dodatkowa pamięć jest sprzedawana osobno
Wskaźnik EPEAT 98,41 %
Waga objętościowa paczki 2,33 kg

Częste pytania

Czy DELL G3 3579 3579-3781 nadaje się do grania?

Da się na nim grać, choć ten laptop nie powstał do tego: ma dedykowaną kartę NVIDIA GeForce GTX 1050. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Jaki ekran ma DELL G3 3579 3579-3781?

Ma ekran 15.6" 1920x1080 IPS.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma DELL G3 3579 3579-3781?

Działa na procesorze Intel Core i5 i5-8300H z grafiką NVIDIA GeForce GTX 1050. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Czy w DELL G3 3579 3579-3781 można rozszerzyć RAM?

Tak: ma 2 gniazda pamięci i według producenta obsługuje do 32 GB (fabrycznie ma 8GB).

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest DELL G3 3579 3579-3781?

Jest sprzedawany z preinstalowanym Windows 10 Home.

Jakie porty ma DELL G3 3579 3579-3781?

Według specyfikacji: 2 × USB-A, 1 × HDMI, Ethernet (RJ-45), czytnik kart, gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Czy DELL G3 3579 3579-3781 ma podświetlaną klawiaturę?

Tak, według specyfikacji klawiatura jest podświetlana.

Czy DELL G3 3579 3579-3781 ma ekran dotykowy?

Nie, według specyfikacji ekran nie jest dotykowy.

Ile waży DELL G3 3579 3579-3781?

Waży 2,35 kg: należy do ciężkich, bardziej na biurko niż do plecaka.

Kiedy DELL G3 3579 3579-3781 miał premierę?

Jego data premiery to grudzień 2018, 7 lat temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena