ASUS Vivobook S16 S3607AA-SH015W Copilot+ 90NB1731-M00B70 Specyfikacje
 +6

ASUS Vivobook S16 S3607AA-SH015W Copilot+ 90NB1731-M00B70
Specyfikacje

  • Rodzina

    Vivobook

    58 Od 529.36 €

  • Seria

    S16

    7 Od 799 €

Główne specyfikacje

Procesor

Intel Core Ultra 7 355

Ekran 16" 1920x1200 OLED 60Hz 300 nits 95% DCI-P3
Dysk twardy 512GB SSD M.2
RAM 16GB DDR5-SDRAM
System operacyjny Windows 11 Home
Karta graficzna

Intel Graphics

Alternatywy z takimi samymi lub lepszymi funkcjami w lepszej cenie


Pełne specyfikacje ASUS Vivobook S16 S3607AA-SH015W Copilot+ 90NB1731-M00B70

Referencja / Part Number

90NB1731-M00B70

Data premiery

maj 2026, 3 miesiące temu

Konstrukcja

Typ produktu Laptop
Kolor produktu Srebrny
Układ Clamshell
Nazwa koloru Cool Silver
Materiał obudowy Plastic,Aluminium
Materiał tylnej pokrywy wyświetlacza Aluminium
Pozycjonowanie na rynku Dom
Odnowiony z certyfikatem Nie

Galeria zdjęć

  • ASUS Vivobook S16 S3607AA-SH015W Copilot+ 90NB1731-M00B70 Specyfikacje
  • ASUS Vivobook S16 S3607AA-SH015W Copilot+ 90NB1731-M00B70 Specyfikacje
  • ASUS Vivobook S16 S3607AA-SH015W Copilot+ 90NB1731-M00B70 Specyfikacje
  • ASUS Vivobook S16 S3607AA-SH015W Copilot+ 90NB1731-M00B70 Specyfikacje
  • ASUS Vivobook S16 S3607AA-SH015W Copilot+ 90NB1731-M00B70 Specyfikacje
  • ASUS Vivobook S16 S3607AA-SH015W Copilot+ 90NB1731-M00B70 Specyfikacje
  • ASUS Vivobook S16 S3607AA-SH015W Copilot+ 90NB1731-M00B70 Specyfikacje
  • ASUS Vivobook S16 S3607AA-SH015W Copilot+ 90NB1731-M00B70 Specyfikacje
  • ASUS Vivobook S16 S3607AA-SH015W Copilot+ 90NB1731-M00B70 Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 40,6 cm
Rozdzielczość 1920 x 1200 px
Ekran dotykowy Nie
Typ HD WUXGA
Typ ekranu OLED
Kolory wyświetlacza 1.07 biliona kolorów
Natywne proporcje obrazu 16:10
Ekran antyodblaskowy Tak
Jasność 300 cd/m²
Przestrzeń barw RGB DCI-P3
Paleta barw 95 %
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego Tak
Czas włączania/wyłączania wyświetlacza 0,2 ms
Maksymalna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Współczynnik kontrastu (typowy) 1000000:1

Procesor

Typ procesora Intel Core Ultra 7
Producent procesora Intel
Model procesora 355
Generowanie procesora Intel Core Ultra (Series 3)
Liczba rdzeni procesora 8
Liczba wątków 8
Maksymalne taktowanie procesora 4,7 GHz
Wydajne rdzenie 4
Efektywne rdzenie 0
Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej 4
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo 4,7 GHz
Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo 3,5 GHz
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności 2,3 GHz
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności 1,7 GHz
Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetycznej 1700 MHz
Cache procesora 12 MB
Typ pamięci procesora Smart Cache
Gniazdo procesora FCBGA2540
Podstawowa moc procesora 25 W
Maksymalna moc turbo 55 W

Procesor neuronowy (NPU)

Copilot+ PC Tak
Obsługa rzadkości Tak
Obsługa efektów Windows Studio Tak
Obsługa typów danych AI na NPU Int8
Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU OpenVINO,Windows ML,ONNX RT,WebNN
Rendimiento del núcleo NPU de hasta 49
Rendimiento de GPU máximo 40

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 16 GB
Maksymalna pojemność pamięci 32 GB
Typ pamięci wewnętrznej DDR5-SDRAM
Rodzaj pamięci Zintegrowane
Gniazda pamięci 1x SO-DIMM

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 512 GB
Nośniki SSD
Napędy optyczne Nie
Całkowita pojemność dysków SSD 512 GB
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
Pojemność pamięci SSD 512 GB
Interfejs pamięci SSD PCI Express 4.0
NVMe Tak
Rozmiar kieszeni dysku SSD M.2
Rozmiar dysku SSD M.2 2280 (22 x 80 mm)

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Dedykowana karta graficzna Nie
Model dedykowanej karty graficznej Niedostępny
Model karty graficznej on-board Intel Graphics
Producent wbudowanego procesora graficznego Intel
Typ zintegrowanej karty graficznej Intel Graphics
Akceleracja ray tracing Tak

Audio

Wbudowany mikrofon Tak

Kamera

Kamera przednia Tak
Rozdzielczość aparatu - przód 1920 x 1080 px
Przednia kamera typu HD Full HD
Kamera na podczerwień (IR) Tak
Kamera prywatności Tak
Typ prywatności Przykrywka

Sieć

Połączenie z siecią komórkową Nie
Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)
Typ anteny 2x2
Przewodowa sieć LAN Nie
Bluetooth Tak
Wersja Bluetooth 5.4

Porty i interfejsy

Liczba portów USB 2.0 0
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 2
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C 2
Ilość portów HDMI 1
Wersja HDMI 2.1
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C Tak

Wydajność

Indeks naprawialności 9.6

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Tak
Urządzenie wskazujące Panel dotykowy
Klawiatura z podświetleniem Tak
Układ klawiatury QWERTY
Język klawiatury Holenderski
Klawisz copilot Tak

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny Windows 11 Home
Architektura systemu operacyjnego 64-bit
Microsoft Copilot Tak

Bateria

Pojemność baterii 70 Wh
Technologia baterii Litowo-jonowa (Li-Ion)
Ilość komór baterii 4

Moc

Port ładowania USB typu C Tak
Wymagana moc ładowania (min) 45 W
Wymagana moc ładowania (maks) 68 W
Moc adaptera AC 68 W
Częstotliwość adaptera AC 50 - 60 Hz
Napięcie wejściowe adaptera AC 100 - 240 V
Prąd wyjściowy adaptera AC 3,4 A
Napięcie wyjściowe adaptera AC 20 V
Zasilanie USB Tak

Ochrona

Rozpoznawanie twarzy Tak
Windows Hello Tak
Moduł TPM (Trusted Platform Module) Tak
Ochrona hasłem Tak
Rodzaj ochrony hasłem BIOS,User

Certyfikaty

Certyfikaty zgodności REACH
Certyfikaty US MIL-STD 810H military-grade standard

Waga i rozmiary

Waga produktu 1,7 kg
Szerokość produktu 357 mm
Głębokość produktu 250,6 mm
Wysokość (z przodu) 1,59 cm
Wysokość (z tyłu) 1,79 cm

Częste pytania

Czy ASUS Vivobook S16 S3607AA-SH015W Copilot+ 90NB1731-M00B70 nadaje się do grania?

Ten laptop nie powstał do grania: korzysta ze zintegrowanej grafiki Intel Graphics. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Jaki ekran ma ASUS Vivobook S16 S3607AA-SH015W Copilot+ 90NB1731-M00B70?

Ma ekran 16" 1920x1200 OLED 60Hz 300 nits 95% DCI-P3.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma ASUS Vivobook S16 S3607AA-SH015W Copilot+ 90NB1731-M00B70?

Działa na procesorze Intel Core Ultra 7 355 z grafiką Intel Graphics. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Czy w ASUS Vivobook S16 S3607AA-SH015W Copilot+ 90NB1731-M00B70 można rozszerzyć RAM?

Tak: ma 1 gniazdo pamięci i według producenta obsługuje do 32 GB (fabrycznie ma 16GB).

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest ASUS Vivobook S16 S3607AA-SH015W Copilot+ 90NB1731-M00B70?

Jest sprzedawany z preinstalowanym Windows 11 Home.

Jakie porty ma ASUS Vivobook S16 S3607AA-SH015W Copilot+ 90NB1731-M00B70?

Według specyfikacji: 2 × USB-C, 2 × USB-A, 1 × HDMI, gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Czy ASUS Vivobook S16 S3607AA-SH015W Copilot+ 90NB1731-M00B70 ma podświetlaną klawiaturę?

Tak, według specyfikacji klawiatura jest podświetlana.

Czy ASUS Vivobook S16 S3607AA-SH015W Copilot+ 90NB1731-M00B70 ma ekran dotykowy?

Nie, według specyfikacji ekran nie jest dotykowy.

Z jakiego materiału wykonany jest ASUS Vivobook S16 S3607AA-SH015W Copilot+ 90NB1731-M00B70?

Materiał obudowy według specyfikacji: Plastic,Aluminium.

Ile waży ASUS Vivobook S16 S3607AA-SH015W Copilot+ 90NB1731-M00B70?

Waży 1,7 kg, normalna waga przy jego rozmiarze: da się go wygodnie przenosić.

Kiedy ASUS Vivobook S16 S3607AA-SH015W Copilot+ 90NB1731-M00B70 miał premierę?

Jego data premiery to maj 2026, 3 miesiące temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena