ASUS P1412 Specyfikacje
 +4

ASUS P1412
Specyfikacje

Główne specyfikacje

Procesor

Intel Core i5-1135G7 2,4GHz

Ekran 14" 1920x1080 TN 220 nits 45% NTSC
Dysk twardy 256GB SSD M.2
RAM 8GB DDR4-SDRAM
System operacyjny Windows 11 Pro
Karta graficzna

Intel Iris Xe Graphics

Alternatywy o równej lub wyższej mocy w podobnej lub niższej cenie


Pełne specyfikacje ASUS P1412

Referencja / Part Number 90NX05D1-M004Y0
Data premiery czerwiec 2024, 2 lata temu

Konstrukcja

Typ produktu Laptop
Kolor produktu Szary
Układ Clamshell
Nazwa koloru Slate Grey

Galeria zdjęć

  • ASUS P1412 Specyfikacje
  • ASUS P1412 Specyfikacje
  • ASUS P1412 Specyfikacje
  • ASUS P1412 Specyfikacje
  • ASUS P1412 Specyfikacje
  • ASUS P1412 Specyfikacje
  • ASUS P1412 Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 35,6 cm
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Ekran dotykowy Nie
Typ HD Full HD
Typ ekranu TN
Podświetlenie LED Tak
Natywne proporcje obrazu 16:9
Ekran antyodblaskowy Tak
Jasność 220 cd/m²
Przestrzeń barw RGB NTSC
Paleta barw 45 %

Procesor

Typ procesora Intel® Core™ i5
Producent procesora Intel
Model procesora i5-1135G7
Taktowanie procesora 2,4 GHz
Generowanie procesora Intel® Core™ i5 jedenaste pokolenie
Liczba rdzeni procesora 4
Liczba wątków 8
Maksymalne taktowanie procesora 4,2 GHz
Cache procesora 8 MB

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 8 GB
Maksymalna pojemność pamięci 16 GB
Typ pamięci wewnętrznej DDR4-SDRAM
Prędkość zegara pamięci 3200 MHz

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 256 GB
Nośniki SSD
Całkowita pojemność dysków SSD 256 GB
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
Pojemność pamięci SSD 256 GB
Interfejs pamięci SSD PCI Express 3.0
NVMe Tak
Rozmiar kieszeni dysku SSD M.2
Rozmiar dysku SSD M.2 2280 (22 x 80 mm)

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Model karty graficznej on-board Intel Iris Xe Graphics
Producent wbudowanego procesora graficznego Intel
Typ zintegrowanej karty graficznej Intel Iris Xe Graphics

Audio

System dźwięku SonicMaster
Wbudowany mikrofon Tak

Kamera

Kamera przednia Tak
Przednia kamera typu HD HD

Sieć

Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Standardy Wi- Fi 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth Tak
Wersja Bluetooth 5.1

Porty i interfejsy

Liczba portów USB 2.0 2
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C 1
Ilość portów HDMI 1
Wersja HDMI 1.4
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Nie
Urządzenie wskazujące NumberPad

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny Windows 11 Pro
Dołączone oprogramowanie MyASUS

Bateria

Pojemność baterii 37 Wh
Technologia baterii Litowo-jonowa (Li-Ion)
Ilość komór baterii 2

Moc

Moc adaptera AC 45 W
Częstotliwość adaptera AC 50/60 Hz
Napięcie wejściowe adaptera AC 100 - 240 V
Prąd wyjściowy adaptera AC 2,37 A
Napięcie wyjściowe adaptera AC 19 V

Ochrona

Kensington Lock Tak
Moduł TPM (Trusted Platform Module) Tak
Ochrona hasłem Tak
Rodzaj ochrony hasłem BIOS,User

Zrównoważony rozwój

Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) ENERGY STAR

Waga i rozmiary

Waga produktu 1,54 kg
Szerokość produktu 325,4 mm
Głębokość produktu 216 mm
Wysokość produktu 20,4 mm

Częste pytania

Czy ASUS P1412 nadaje się do grania?

Ten laptop nie powstał do grania: korzysta ze zintegrowanej grafiki Intel Iris Xe Graphics. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Jaki ekran ma ASUS P1412?

Ma ekran 14" 1920x1080 TN 220 nits 45% NTSC.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma ASUS P1412?

Działa na procesorze Intel Core i5-1135G7 z grafiką Intel Iris Xe Graphics. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest ASUS P1412?

Jest sprzedawany z preinstalowanym Windows 11 Pro.

Jakie porty ma ASUS P1412?

Według specyfikacji: 1 × USB-C, 1 × USB-A, 1 × HDMI, gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Czy ASUS P1412 ma ekran dotykowy?

Nie, według specyfikacji ekran nie jest dotykowy.

Ile waży ASUS P1412?

Waży 1,54 kg, normalna waga przy jego rozmiarze: da się go wygodnie przenosić.

Kiedy ASUS P1412 miał premierę?

Jego data premiery to czerwiec 2024, 2 lata temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena