ASUS E410KA-EB185WS Specyfikacje
 +12

ASUS E410KA-EB185WS
Specyfikacje

Główne specyfikacje

Procesor

Intel Celeron N4500 1,1GHz

Ekran 14" 1920x1080 45% NTSC
Dysk twardy 64GB eMMC
RAM 4GB DDR4-SDRAM
System operacyjny Windows 11 Home in S mode
Karta graficzna

Intel UHD Graphics

Alternatywy o równej lub wyższej mocy w podobnej lub niższej cenie


Pełne specyfikacje ASUS E410KA-EB185WS

Referencja / Part Number 90NB0UA1-M03490
Data premiery listopad 2021, 4 lata temu

Konstrukcja

Typ produktu Laptop
Kolor produktu Niebieski
Układ Clamshell
Nazwa koloru Peacock Blue
Pozycjonowanie na rynku Dom
Kraj pochodzenia Chiny

Galeria zdjęć

  • ASUS E410KA-EB185WS Specyfikacje
  • ASUS E410KA-EB185WS Specyfikacje
  • ASUS E410KA-EB185WS Specyfikacje
  • ASUS E410KA-EB185WS Specyfikacje
  • ASUS E410KA-EB185WS Specyfikacje
  • ASUS E410KA-EB185WS Specyfikacje
  • ASUS E410KA-EB185WS Specyfikacje
  • ASUS E410KA-EB185WS Specyfikacje
  • ASUS E410KA-EB185WS Specyfikacje
  • ASUS E410KA-EB185WS Specyfikacje
  • ASUS E410KA-EB185WS Specyfikacje
  • ASUS E410KA-EB185WS Specyfikacje
  • ASUS E410KA-EB185WS Specyfikacje
  • ASUS E410KA-EB185WS Specyfikacje
  • ASUS E410KA-EB185WS Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 35,6 cm
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Ekran dotykowy Nie
Typ HD Full HD
Podświetlenie LED Tak
Natywne proporcje obrazu 16:9
Ekran antyodblaskowy Tak
Przestrzeń barw RGB NTSC
Paleta barw 45 %

Procesor

Typ procesora Intel® Celeron® N
Producent procesora Intel
Model procesora N4500
Taktowanie procesora 1,1 GHz
Liczba rdzeni procesora 2
Cache procesora 4 MB

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 4 GB
Maksymalna pojemność pamięci 4 GB
Typ pamięci wewnętrznej DDR4-SDRAM
Rodzaj pamięci Zintegrowane

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 64 GB
Nośniki eMMC
Napędy optyczne Nie

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Dedykowana karta graficzna Nie
Model dedykowanej karty graficznej Niedostępny
Model karty graficznej on-board Intel® UHD Graphics
Producent wbudowanego procesora graficznego Intel

Audio

System dźwięku SonicMaster
Wbudowany mikrofon Tak

Kamera

Kamera przednia Tak

Sieć

Połączenie z siecią komórkową Nie
Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Standardy Wi- Fi 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac)
Typ anteny 1x1
Przewodowa sieć LAN Nie
Bluetooth Tak
Wersja Bluetooth 4.1

Porty i interfejsy

Liczba portów USB 2.0 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C 1
Ilość portów HDMI 1
Wersja HDMI 1.4
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak

Wydajność

Indeks naprawialności 6.2

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Nie

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny Windows 11 Home in S mode
Architektura systemu operacyjnego 64-bit

Cechy szczególne procesora

Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep Tak
Technologia Intel® Trusted Execution Nie
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Tak
Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) Nie
Intel® 64 Tak
Stan spoczynku Tak
Maksymalna konfiguracja CPU 1
Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) Tak
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) Tak

Bateria

Pojemność baterii 42 Wh
Technologia baterii Litowo-jonowa (Li-Ion)
Ilość komór baterii 3

Moc

Moc adaptera AC 33 W
Częstotliwość adaptera AC 50 - 60 Hz
Napięcie wejściowe adaptera AC 100 - 240 V
Prąd wyjściowy adaptera AC 1,75 A
Napięcie wyjściowe adaptera AC 19 V
Gniazdko wyjścia DC Tak

Ochrona

Moduł TPM (Trusted Platform Module) Tak
Ochrona hasłem Tak
Rodzaj ochrony hasłem BIOS,User

Waga i rozmiary

Waga produktu 1,3 kg
Szerokość produktu 325 mm
Głębokość produktu 217 mm
Wysokość (z przodu) 1,75 cm
Wysokość (z tyłu) 1,79 cm

Dane opakowania

Szerokość opakowania 65 mm
Głębokość opakowania 429 mm
Wysokość opakowania 270 mm
Waga wraz z opakowaniem 2,37 kg

Dane logistyczne

Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS) 8471300000
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84713000

Częste pytania

Czy ASUS E410KA-EB185WS nadaje się do grania?

Ten laptop nie powstał do grania: korzysta ze zintegrowanej grafiki Intel UHD Graphics. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Jaki ekran ma ASUS E410KA-EB185WS?

Ma ekran 14" 1920x1080 45% NTSC.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma ASUS E410KA-EB185WS?

Działa na procesorze Intel Celeron N4500 z grafiką Intel UHD Graphics. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest ASUS E410KA-EB185WS?

Jest sprzedawany z preinstalowanym Windows 11 Home in S mode.

Jakie porty ma ASUS E410KA-EB185WS?

Według specyfikacji: 1 × USB-C, 1 × USB-A, 1 × HDMI, gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Czy ASUS E410KA-EB185WS ma ekran dotykowy?

Nie, według specyfikacji ekran nie jest dotykowy.

Ile waży ASUS E410KA-EB185WS?

Waży 1,3 kg: należy do lekkich, wygodny do codziennego noszenia.

Kiedy ASUS E410KA-EB185WS miał premierę?

Jego data premiery to listopad 2021, 4 lata temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena