Acer TravelMate Spin B1 TMB118-G2-RN-C99K Specyfikacje
 +2

Acer TravelMate Spin B1 TMB118-G2-RN-C99K
Specyfikacje

Główne specyfikacje

Procesor

Intel Celeron N4100 1,1GHz

Ekran 11.6" 1920x1080 IPS
Dysk twardy 64GB eMMC
RAM 4GB DDR4-SDRAM
System operacyjny Windows 10 Pro Education
Karta graficzna

Intel UHD Graphics 600

Alternatywy z takimi samymi lub lepszymi funkcjami w lepszej cenie


Pełne specyfikacje Acer TravelMate Spin B1 TMB118-G2-RN-C99K

Referencja / Part Number

NX.VHTET.00A

Data premiery

kwiecień 2020, 6 lat temu

Konstrukcja

Typ produktu Hybryda (2w1)
Kolor produktu Czarny
Układ Składany

Galeria zdjęć

  • Acer TravelMate Spin B1 TMB118-G2-RN-C99K Specyfikacje
  • Acer TravelMate Spin B1 TMB118-G2-RN-C99K Specyfikacje
  • Acer TravelMate Spin B1 TMB118-G2-RN-C99K Specyfikacje
  • Acer TravelMate Spin B1 TMB118-G2-RN-C99K Specyfikacje
  • Acer TravelMate Spin B1 TMB118-G2-RN-C99K Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 29,5 cm
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Ekran dotykowy Tak
Typ HD Full HD
Typ ekranu IPS
Podświetlenie LED Tak
Natywne proporcje obrazu 16:9

Procesor

Typ procesora Intel® Celeron®
Producent procesora Intel
Model procesora N4100
Taktowanie procesora 1,1 GHz
Maksymalne taktowanie procesora 2,4 GHz
Liczba wątków 4
Liczba rdzeni procesora 4
Cache procesora 4 MB
Gniazdo procesora BGA 1090
Litografia procesora 14 nm
Tryb pracy procesora 64-bit
Nazwa kodowa procesora Gemini Lake
Termiczny układ zasilania (TDP) 6 W
Moc znamionowa dla scenariusza użycia (SDP) 4,8 W
Rozgałęźnik T 105 °C
Maksymalna liczba linii PCI Express 6
Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) 2.0
Konfiguracje PCI Express 1x2,1x2+2x1,1x4,2x1,4x1

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 4 GB
Maksymalna pojemność pamięci 4 GB
Typ pamięci wewnętrznej DDR4-SDRAM
Rodzaj pamięci Zintegrowane

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 64 GB
Nośniki eMMC
Napędy optyczne Nie
Pamięć Flash 64 GB
Zintegrowany czytnik kart Tak
Obsługiwane typy kart pamięci SD

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Dedykowana karta graficzna Nie
Model dedykowanej karty graficznej Niedostępny
Model karty graficznej on-board Intel® UHD Graphics 600
Producent wbudowanego procesora graficznego Intel
Typ zintegrowanej karty graficznej Intel® UHD Graphics
Wbudowana bazowa częstotliwość procesora 200 MHz
Wbudowana kartę graficzną transmisja seryjna częstotliwości 700 MHz
Dynamiczne taktowanie wbudowanej karty graficznej (max) 700 MHz
Maksymalna pamięć wbudowanej karty graficznej 8 GB
Liczba jednostek funkcjonalnych 12
Wbudowana karta graficzna wersja DirectX 12.0
Wsparcie rodzielczości 4K zintegrowanej karty graficznej Tak
ID wbudowanego urządzenia graficznego 0x3185
Obsługa karty graficznej Open GL Tak

Audio

Ilość wbudowanych glosników 2
Wbudowany mikrofon Tak
Liczba mikrofonów 2

Kamera

Kamera przednia Tak
Rozdzielczość przedniej kamery 1280 x 720 px
Przednia kamera typu HD HD

Sieć

Połączenie z siecią komórkową Nie
Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Standardy Wi- Fi 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac)
Przewodowa sieć LAN Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 10,100,1000 Mbit/s
Bluetooth Tak
Wersja Bluetooth 4.0

Porty i interfejsy

Liczba portów USB 2.0 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 1
Ilość portów HDMI 1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Wyjścia słuchawkowe 1
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak
Typ portu ładowania DC-in jack

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Nie
Urządzenie wskazujące Panel dotykowy

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny Windows 10 Pro Education
Architektura systemu operacyjnego 64-bit

Cechy szczególne procesora

Technologia Intel® Anti-Theft (Intel® AT) Nie
Technologia Intel® Smart Response Nie
Technologia Intel® Identity Protection (Intel® IPT) Tak
Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) Nie
Technologia Intel® Turbo Boost Nie
Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep Tak
Technologia Intel® Quick Sync Video Tak
Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) Tak
Intel® Enhanced Halt State Tak
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Tak
Intel® Secure Key Tak
Intel® OS Guard Tak
Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) Tak
Intel® 64 Tak
Technologia Execute Disable Bit (EDB) Tak
Stan spoczynku Tak
Technologie Thermal Monitoring Tak
Wielkość opakowania procesora 25 x 24 mm
Maksymalna konfiguracja CPU 1
Wbudowane opcje dostępne Nie
UART Tak
Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) Tak
Wersja technologii Intel® Identity Protection 1.00
Wersja technologii Intel® Smart Response 0.00
Wersja technologii Intel® Secure Key 1.00
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) Tak
Procesor ARK ID 128983
Bezkonfliktowy procesor Tak

Bateria

Pojemność baterii 48 Wh
Technologia baterii Litowo-jonowa (Li-Ion)
Ilość komór baterii 4
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym 13 h

Moc

Moc adaptera AC 45 W

Ochrona

Kensington Lock Tak
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Moduł TPM (Trusted Platform Module) Tak
Ochrona hasłem Tak

Certyfikaty

Certyfikaty MIL-STD 810G

Waga i rozmiary

Waga produktu 1,53 kg
Szerokość produktu 291 mm
Głębokość produktu 211 mm
Wysokość produktu 23,3 mm

Częste pytania

Czy Acer TravelMate Spin B1 TMB118-G2-RN-C99K nadaje się do grania?

Ten laptop nie powstał do grania: korzysta ze zintegrowanej grafiki Intel UHD Graphics 600. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Ile trzyma bateria w Acer TravelMate Spin B1 TMB118-G2-RN-C99K?

Producent deklaruje do 13 h pracy na baterii. Rzeczywisty czas zależy od jasności, obciążenia i stanu baterii.

Jaki ekran ma Acer TravelMate Spin B1 TMB118-G2-RN-C99K?

Ma ekran 11.6" 1920x1080 IPS.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma Acer TravelMate Spin B1 TMB118-G2-RN-C99K?

Działa na procesorze Intel Celeron N4100 z grafiką Intel UHD Graphics 600. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest Acer TravelMate Spin B1 TMB118-G2-RN-C99K?

Jest sprzedawany z preinstalowanym Windows 10 Pro Education.

Jakie porty ma Acer TravelMate Spin B1 TMB118-G2-RN-C99K?

Według specyfikacji: 1 × USB-A, 1 × HDMI, Ethernet (RJ-45), czytnik kart, gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Czy Acer TravelMate Spin B1 TMB118-G2-RN-C99K ma ekran dotykowy?

Tak, według specyfikacji ekran jest dotykowy.

Ile waży Acer TravelMate Spin B1 TMB118-G2-RN-C99K?

Waży 1,53 kg, normalna waga przy jego rozmiarze: da się go wygodnie przenosić.

Kiedy Acer TravelMate Spin B1 TMB118-G2-RN-C99K miał premierę?

Jego data premiery to kwiecień 2020, 6 lat temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena