Acer Nitro 5 AN517-41 NH.QAREP.00D Specyfikacje
 +5

Acer Nitro 5 AN517-41 NH.QAREP.00D
Specyfikacje

  • Rodzina

    Nitro

    41 Od 1140.25 €

  • Seria

    5

    3 Od 1203.76 €

Główne specyfikacje

Procesor

AMD Ryzen 7 5800H 3,2GHz

Ekran 17.3" 1920x1080
Dysk twardy 1TB SSD
RAM 16GB DDR4-SDRAM
System operacyjny Windows 11 Home
Karta graficzna

NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6

Alternatywy o równej lub wyższej mocy w podobnej lub niższej cenie


Pełne specyfikacje Acer Nitro 5 AN517-41 NH.QAREP.00D

Referencja / Part Number NH.QAREP.00D
Data premiery maj 2022, 4 lata temu

Konstrukcja

Typ produktu Laptop
Kolor produktu Czarny
Układ Muszla
Pozycjonowanie na rynku Gaming

Galeria zdjęć

  • Acer Nitro 5 AN517-41 NH.QAREP.00D Specyfikacje
  • Acer Nitro 5 AN517-41 NH.QAREP.00D Specyfikacje
  • Acer Nitro 5 AN517-41 NH.QAREP.00D Specyfikacje
  • Acer Nitro 5 AN517-41 NH.QAREP.00D Specyfikacje
  • Acer Nitro 5 AN517-41 NH.QAREP.00D Specyfikacje
  • Acer Nitro 5 AN517-41 NH.QAREP.00D Specyfikacje
  • Acer Nitro 5 AN517-41 NH.QAREP.00D Specyfikacje
  • Acer Nitro 5 AN517-41 NH.QAREP.00D Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 43,9 cm
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Ekran dotykowy Nie
Typ HD Full HD
Podświetlenie LED Tak
Natywne proporcje obrazu 16:9

Procesor

Typ procesora AMD Ryzen™ 7
Producent procesora AMD
Model procesora 5800H
Taktowanie procesora 3,2 GHz
Maksymalne taktowanie procesora 4,4 GHz
Liczba rdzeni procesora 8
Cache procesora 16 MB

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 16 GB
Maksymalna pojemność pamięci 32 GB
Typ pamięci wewnętrznej DDR4-SDRAM
Rodzaj pamięci SO-DIMM
Gniazda pamięci 2x SO-DIMM

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 1 TB
Nośniki SSD
Napędy optyczne Nie
Całkowita pojemność dysków SSD 1 TB
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
Pojemność pamięci SSD 1 TB
Interfejs pamięci SSD PCI Express
Zintegrowany czytnik kart Nie

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Dedykowana karta graficzna Tak
Model dedykowanej karty graficznej NVIDIA GeForce RTX 3060
Model karty graficznej on-board AMD Radeon Graphics
Pamięć adaptera dedykowanej karty graficznej 6 GB
Typ dedykowanej karty graficznej GDDR6

Audio

Ilość wbudowanych glosników 2
Wbudowany mikrofon Tak
Liczba mikrofonów 2

Kamera

Kamera przednia Tak
Rozdzielczość przedniej kamery 1280 x 720 px
Przednia kamera typu HD HD

Sieć

Połączenie z siecią komórkową Nie
Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)
Standardy Wi- Fi 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax)
Przewodowa sieć LAN Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 10,100,1000 Mbit/s
Bluetooth Tak

Porty i interfejsy

Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 2
Ilość portów HDMI 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C 1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Wyjścia słuchawkowe 1
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Tak
Urządzenie wskazujące Panel dotykowy

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny Windows 11 Home
Architektura systemu operacyjnego 64-bit

Bateria

Pojemność baterii 57,5 Wh
Technologia baterii Litowo-jonowa (Li-Ion)
Ilość komór baterii 4

Ochrona

Kensington Lock Tak
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Ochrona hasłem Tak

Waga i rozmiary

Waga produktu 2,7 kg
Szerokość produktu 403,5 mm
Głębokość produktu 280 mm
Wysokość produktu 24,9 mm

Zawartość opakowania

Przewody Prąd przemienny

Częste pytania

Czy Acer Nitro 5 AN517-41 NH.QAREP.00D nadaje się do grania?

Da się na nim grać, choć ten laptop nie powstał do tego: ma dedykowaną kartę NVIDIA GeForce RTX 3060. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Jaki ekran ma Acer Nitro 5 AN517-41 NH.QAREP.00D?

Ma ekran 17.3" 1920x1080.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma Acer Nitro 5 AN517-41 NH.QAREP.00D?

Działa na procesorze AMD Ryzen 7 5800H z grafiką NVIDIA GeForce RTX 3060. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Czy w Acer Nitro 5 AN517-41 NH.QAREP.00D można rozszerzyć RAM?

Tak: ma 2 gniazda pamięci i według producenta obsługuje do 32 GB (fabrycznie ma 16GB).

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest Acer Nitro 5 AN517-41 NH.QAREP.00D?

Jest sprzedawany z preinstalowanym Windows 11 Home.

Jakie porty ma Acer Nitro 5 AN517-41 NH.QAREP.00D?

Według specyfikacji: 1 × USB-C, 3 × USB-A, 1 × HDMI, Ethernet (RJ-45), gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Czy Acer Nitro 5 AN517-41 NH.QAREP.00D ma ekran dotykowy?

Nie, według specyfikacji ekran nie jest dotykowy.

Ile waży Acer Nitro 5 AN517-41 NH.QAREP.00D?

Waży 2,7 kg: należy do ciężkich, bardziej na biurko niż do plecaka.

Kiedy Acer Nitro 5 AN517-41 NH.QAREP.00D miał premierę?

Jego data premiery to maj 2022, 4 lata temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena