Acer Chromebook CP312-1HN-34Z7 Specyfikacje
 +10

Acer Chromebook CP312-1HN-34Z7
Specyfikacje

Główne specyfikacje

Procesor

Intel Core i3-N305

Ekran 12.2" 1920x1200 IPS 60Hz
Dysk twardy 128GB Flash
RAM 8GB LPDDR5-SDRAM
System operacyjny ChromeOS
Karta graficzna

Intel UHD Graphics

Alternatywy o równej lub wyższej mocy w podobnej lub niższej cenie


Pełne specyfikacje Acer Chromebook CP312-1HN-34Z7

Referencja / Part Number NX.J0PAA.001
Data premiery grudzień 2024, 1 rok temu

Konstrukcja

Typ produktu Chromebook
Kolor produktu Srebrny
Układ Składany

Galeria zdjęć

  • Acer Chromebook CP312-1HN-34Z7 Specyfikacje
  • Acer Chromebook CP312-1HN-34Z7 Specyfikacje
  • Acer Chromebook CP312-1HN-34Z7 Specyfikacje
  • Acer Chromebook CP312-1HN-34Z7 Specyfikacje
  • Acer Chromebook CP312-1HN-34Z7 Specyfikacje
  • Acer Chromebook CP312-1HN-34Z7 Specyfikacje
  • Acer Chromebook CP312-1HN-34Z7 Specyfikacje
  • Acer Chromebook CP312-1HN-34Z7 Specyfikacje
  • Acer Chromebook CP312-1HN-34Z7 Specyfikacje
  • Acer Chromebook CP312-1HN-34Z7 Specyfikacje
  • Acer Chromebook CP312-1HN-34Z7 Specyfikacje
  • Acer Chromebook CP312-1HN-34Z7 Specyfikacje
  • Acer Chromebook CP312-1HN-34Z7 Specyfikacje

Wyświetlacz

Długość przekątnej ekranu 31 cm
Rozdzielczość 1920 x 1200 px
Ekran dotykowy Tak
Typ HD WUXGA
Typ ekranu IPS
Natywne proporcje obrazu 16:10
Maksymalna częstotliwość odświeżania 60 Hz

Procesor

Typ procesora Intel Core i3 N-series
Producent procesora Intel
Model procesora i3-N305
Generowanie procesora Intel Core i3-Nxxx
Liczba rdzeni procesora 8
Liczba wątków 8
Maksymalne taktowanie procesora 3,8 GHz
Cache procesora 6 MB
Typ pamięci procesora Smart Cache

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 8 GB
Typ pamięci wewnętrznej LPDDR5-SDRAM

Nośnik danych

Całkowita pojemność przechowywania 128 GB
Nośniki Flash
Napędy optyczne Nie
Pamięć Flash 128 GB

Grafika

Karta graficzna on-board Tak
Dedykowana karta graficzna Nie
Model dedykowanej karty graficznej Niedostępny
Model karty graficznej on-board Intel® UHD Graphics
Producent wbudowanego procesora graficznego Intel
Typ zintegrowanej karty graficznej Intel® UHD Graphics

Audio

Ilość wbudowanych glosników 2

Kamera

Kamera przednia Tak

Sieć

Połączenie z siecią komórkową Nie
Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 6E (802.11ax)
Standardy Wi- Fi 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6E (802.11ax)
Typ anteny 2x2
Model kontrolera WLAN Intel Wi-Fi 6E AX211
Producent sterowników WLAN Intel
Bluetooth Tak

Porty i interfejsy

Liczba portów USB 2.0 0
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 2
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C 1
Ilość portów HDMI 1
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak

Klawiatura

Klawiatura numeryczna Nie
Urządzenie wskazujące Panel dotykowy

Oprogramowanie

Zainstalowany system operacyjny ChromeOS

Bateria

Technologia baterii Litowo-polimerowy (LiPo)
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym 13 h

Moc

Moc adaptera AC 65 W

Ochrona

Kensington Lock Tak
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Moduł TPM (Trusted Platform Module) Tak

Waga i rozmiary

Waga produktu 1,29 kg
Szerokość produktu 289,9 mm
Głębokość produktu 205,7 mm
Wysokość produktu 19,8 mm

Zawartość opakowania

Zasilacz sieciowy Tak

Częste pytania

Czy Acer Chromebook CP312-1HN-34Z7 nadaje się do grania?

Ten laptop nie powstał do grania: korzysta ze zintegrowanej grafiki Intel UHD Graphics. Na jej stronie zobaczysz, na jakim poziomie radzi sobie z aktualnymi grami.

Ile trzyma bateria w Acer Chromebook CP312-1HN-34Z7?

Producent deklaruje do 13 h pracy na baterii. Rzeczywisty czas zależy od jasności, obciążenia i stanu baterii.

Jaki ekran ma Acer Chromebook CP312-1HN-34Z7?

Ma ekran 12.2" 1920x1200 IPS 60Hz.

Jaki procesor i jaką kartę graficzną ma Acer Chromebook CP312-1HN-34Z7?

Działa na procesorze Intel Core i3-N305 z grafiką Intel UHD Graphics. Na ich stronach znajdziesz benchmarki, miejsce w rankingu i alternatywy.

Z jakim systemem operacyjnym sprzedawany jest Acer Chromebook CP312-1HN-34Z7?

Jest sprzedawany z preinstalowanym ChromeOS.

Jakie porty ma Acer Chromebook CP312-1HN-34Z7?

Według specyfikacji: 1 × USB-C, 2 × USB-A, 1 × HDMI, gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Czy Acer Chromebook CP312-1HN-34Z7 ma ekran dotykowy?

Tak, według specyfikacji ekran jest dotykowy.

Ile waży Acer Chromebook CP312-1HN-34Z7?

Waży 1,29 kg: należy do lekkich, wygodny do codziennego noszenia.

Kiedy Acer Chromebook CP312-1HN-34Z7 miał premierę?

Jego data premiery to grudzień 2024, 1 rok temu.

Jak liczymy Ocenę Kelaptop Jakość-Cena