Samsung 9 NP900X3T NP900X3T-K02US Specificaties
 +9

Samsung 9 NP900X3T NP900X3T-K02US
Specificaties

Belangrijkste specificaties

Processor

Intel Celeron 3855U 1,6GHz

Scherm 13.3" 1920x1080 LCD 350 nits
Harde schijf 256GB SSD
RAM 8GB DDR4-SDRAM
Besturingssysteem Windows 10 Home
Grafische kaart

Intel HD Graphics 510

Alternatieven met gelijk of hoger vermogen voor een vergelijkbare of lagere prijs


Volledige specificaties van de Samsung 9 NP900X3T NP900X3T-K02US

Referentie / Part Number NP900X3T-K02US
Releasedatum april 2018, 8 jaar geleden

Design

Type product Laptop
Kleur van het product Zilver
Vormfactor Clamshell

Afbeeldingengalerij

  • Samsung 9 NP900X3T NP900X3T-K02US Specificaties
  • Samsung 9 NP900X3T NP900X3T-K02US Specificaties
  • Samsung 9 NP900X3T NP900X3T-K02US Specificaties
  • Samsung 9 NP900X3T NP900X3T-K02US Specificaties
  • Samsung 9 NP900X3T NP900X3T-K02US Specificaties
  • Samsung 9 NP900X3T NP900X3T-K02US Specificaties
  • Samsung 9 NP900X3T NP900X3T-K02US Specificaties
  • Samsung 9 NP900X3T NP900X3T-K02US Specificaties
  • Samsung 9 NP900X3T NP900X3T-K02US Specificaties
  • Samsung 9 NP900X3T NP900X3T-K02US Specificaties
  • Samsung 9 NP900X3T NP900X3T-K02US Specificaties
  • Samsung 9 NP900X3T NP900X3T-K02US Specificaties

Beeldscherm

Beeldschermdiagonaal 33,8 cm
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Touchscreen Nee
HD type Full HD
Soort paneel LCD
LED backlight Ja
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Helderheid 350 cd/m²

Processor

Processorfamilie Intel® Celeron®
Processorfabrikant Intel
Processormodel 3855U
Frequentie van processor 1,6 GHz
Aantal processorkernen 2
Processor aantal threads 2
Maximale turbofrequentie van processor 4 GHz
Processor cache 2 MB
Processor cache type Smart Cache
Processor socket BGA 1356
Processor lithografie 14 nm
Processor operating modes 64-bit
Processorserie Intel Celeron Processor 3000 Series for Mobile
Codenaam processor Skylake
Bus type OPI
Stepping D1
Thermal Design Power (TDP) 15 W
Configureerbare TDP-down 10 W
Tjunction 100 °C
Maximaal aantal PCI Express-lijnen 10
PCI Express slots versie 2.0
PCI Express configuraties 1x2+2x1,1x4,2x2,4x1
ECC ondersteund door processor Nee

Geheugen

Intern geheugen 8 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Geheugenlayout 1 x 8 GB

Opslagmedia

Totale opslagcapaciteit 256 GB
Opslagmedia SSD
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
SSD capaciteit 256 GB
SSD interfaces PCI Express
Geïntegreerde geheugenkaartlezer Ja
Compatibele geheugenkaarten MicroSD (TransFlash),MicroSDHC,MicroSDXC

Grafisch

Ingebouwde grafische adapter Ja
Aparte grafische adapter Nee
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
On-board graphics adapter model Intel® HD Graphics 510
Familie ingebouwde grafische adapter Intel® HD Graphics
Basisfrequentie ingebouwde grafische adapter 300 MHz
Graphics on-board -adapter dynamische frequentie (max) 900 MHz
Maximaal geheugen ingebouwde grafische adapter 32 GB
On-board grafische adapter DirectX-versie 12.0
On-board grafische adapter OpenGL versie 4.4
On-board grafische adapter ID 0x1906

Audio

Audiosysteem SoundAlive
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Vermogen luidsprekers 1,5 W
Ingebouwde microfoon Ja

Camera

Camera voorzijde Ja
Signaalformaat camera voorkant 720p

Netwerk

Wifi Ja
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 5 (802.11ac)
Ethernet LAN Nee
Bluetooth Ja
Bluetooth-versie 4.1

Poorten & interfaces

Aantal USB 2.0-poorten 0
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 2
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C 0
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A 0
Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C 1
Aantal DisplayPorts 0
Aantal Thunderbolt 3-poorten 0
Combo koptelefoon/microfoon port Ja
USB Sleep-and-Charge Ja

Toetsenbord

Numeriek toetsenblok Nee
Aanwijsapparaat Clickpad
Keyboard met achtergrondverlichting Ja
Morsbestendig toetsenbord Ja
Aantal toetsen, toetsenbord 80

Software

Inclusief besturingssysteem Windows 10 Home

Processor speciale functies

Intel® Wireless Display (Intel® WiDi) Ja
Intel® My WiFi Technology (Intel® MWT) Ja
Intel® Smart Response Technology Ja
Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT) Ja
Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) Nee
Intel® Turbo Boost Technology Nee
Intel® Small Business Advantage (Intel® SBA) Nee
Enhanced Intel SpeedStep Technology Ja
Intel® Clear Video HD Technology (Intel® CVT HD) Ja
Intel® Quick Sync Video Technology Ja
Intel® Flex Memory Access Ja
Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) Ja
Intel® Trusted Execution Technology Nee
Intel® Enhanced Halt State Ja
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Ja
Intel® Secure Key Ja
Intel® TSX-NI Nee
Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) Nee
Intel® OS Guard Nee
Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) Ja
Intel® 64 Ja
Execute Disable Bit Ja
Idle States Ja
Thermal Monitoring Technologies Ja
Verpakkingsgrootte processor 42 x 24 mm
Ondersteunde instructie sets SSE4.1,SSE4.2
Processorcode SR2EV
CPU configuratie (max) 1
Ingebouwde opties beschikbaar Nee
Graphics & IMC lithografie 14 nm
Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) Ja
Versie Intel® Identity Protection Technology 1.00
Versie Intel® Smart Response Technology 1.00
Versie Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) 0.00
Versie Intel® Secure Key Technology 1.00
Intel® Small Business Advantage (SBA)-versie 0.00
Versie Intel® TSX-NI 0.00
Intel® Virtualization Technology (VT-x) Ja
ARK ID processor 92211
Conflictvrije processor Ja

Accu/Batterij

Batterijcapaciteit 75 Wh
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Aantal batterijcellen 6
Capaciteit van de accu/batterij 6534 mAh
Levensduur accu/batterij 20,5 uur

Energie

AC-adapter, vermogen 65 W
Aansluiting voor netstroomadapter Ja

Beveiliging

Vingerafdruklezer Ja
Trusted Platform Module (TPM) Ja
Wachtwoordbeveiliging Ja
Password bescherming BIOS,HDD

Duurzaamheid

Duurzaamheidscertificaten EPEAT Silver,ENERGY STAR

Gewicht en omvang

Gewicht 998 g
Breedte 309,4 mm
Diepte 208 mm
Hoogte 13,9 mm

Inhoud van de verpakking

Inclusief AC-adapter Ja
Meegeleverde kabels USB Type-C
Snelstartgids Ja

Veelgestelde vragen

Is de Samsung 9 NP900X3T NP900X3T-K02US geschikt om te gamen?

Deze laptop is niet gebouwd om te gamen: hij leunt op de geïntegreerde Intel HD Graphics 510. Op zijn pagina zie je op welk niveau hij actuele games aankan.

Hoe lang gaat de accu van de Samsung 9 NP900X3T NP900X3T-K02US mee?

De fabrikant belooft tot 20,5 h accuduur. De echte duur hangt af van helderheid, werklast en de staat van de accu.

Hoe is het scherm van de Samsung 9 NP900X3T NP900X3T-K02US?

Hij draagt een scherm van 13.3" 1920x1080 LCD 350 nits.

Welke processor en videokaart heeft de Samsung 9 NP900X3T NP900X3T-K02US?

Hij draait op de processor Intel Celeron 3855U met de videokaart Intel HD Graphics 510. Op hun pagina's staan benchmarks, rankingpositie en alternatieven.

Met welk besturingssysteem wordt de Samsung 9 NP900X3T NP900X3T-K02US geleverd?

Hij wordt geleverd met Windows 10 Home voorgeïnstalleerd.

Welke poorten heeft de Samsung 9 NP900X3T NP900X3T-K02US?

Volgens zijn specificaties: 1 × USB-C, 2 × USB-A, 1 × HDMI, kaartlezer, koptelefoonaansluiting (3,5 mm).

Heeft de Samsung 9 NP900X3T NP900X3T-K02US een verlicht toetsenbord?

Ja, volgens de specificaties is het toetsenbord verlicht.

Heeft de Samsung 9 NP900X3T NP900X3T-K02US een touchscreen?

Nee, volgens de specificaties is het scherm geen touchscreen.

Hoeveel weegt de Samsung 9 NP900X3T NP900X3T-K02US?

Hij weegt 998 g.

Wanneer kwam de Samsung 9 NP900X3T NP900X3T-K02US uit?

Zijn releasedatum is april 2018, 8 jaar geleden.

Zo berekenen we de Kelaptop Prijs-Kwaliteitscore