NEC Generation N PC-N1355FAL Specificaties

NEC Generation N PC-N1355FAL
Specificaties

Belangrijkste specificaties

Processor

Intel Core i5-1235U

Scherm 13.3" 1920x1080 IPS
Harde schijf 512GB SSD
RAM 8GB LPDDR4x-SDRAM
Besturingssysteem Windows 11 Home
Grafische kaart

Alternatieven met gelijk of hoger vermogen voor een vergelijkbare of lagere prijs


Volledige specificaties van de NEC Generation N PC-N1355FAL

Referentie / Part Number PC-N1355FAL
Ook verkocht als PC-N1355FAM, PC-N1355HAM
Releasedatum augustus 2024, 2 jaar geleden

Design

Type product Laptop
Vormfactor Clamshell

Afbeeldingengalerij

  • NEC Generation N PC-N1355FAL Specificaties

Beeldscherm

Beeldschermdiagonaal 33,8 cm
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Touchscreen Nee
HD type Full HD
Soort paneel IPS

Processor

Processorfamilie Intel® Core™ i5
Processorfabrikant Intel
Processormodel i5-1235U
Processorgeneratie Intel® 12de generatie Core™ i5
Aantal processorkernen 10
Processor aantal threads 12
Maximale turbofrequentie van processor 4,4 GHz
Prestatiekernen 2
Efficiënte kernen 8
Performance-core Max Turbo Frequency 4,4 GHz
Efficient-core Max Turbo Frequency 3,3 GHz
Processor cache 12 MB
Processor cache type Smart Cache
Processor basisvermogen 15 W
Maximaal turbovermogen 55 W

Geheugen

Intern geheugen 8 GB
Maximum intern geheugen 8 GB
Intern geheugentype LPDDR4x-SDRAM
Geheugen form factor On-board

Opslagmedia

Totale opslagcapaciteit 512 GB
Opslagmedia SSD
Soort optische drive Nee
Totale capaciteit SSD's 512 GB
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
SSD capaciteit 512 GB
SSD interfaces PCI Express 4.0
Geïntegreerde geheugenkaartlezer Ja
Compatibele geheugenkaarten SD,SDHC,SDXC

Grafisch

Ingebouwde grafische adapter Ja
Aparte grafische adapter Nee
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
Interne-GPU-fabrikant Intel

Audio

Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Ingebouwde microfoon Ja

Camera

Camera voorzijde Ja
Voorcamera HD-type HD

Netwerk

Mobiele netwerkverbinding Nee
Wifi-standaard Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n)
Bluetooth Ja
Bluetooth-versie 5.1

Poorten & interfaces

Aantal HDMI-poorten 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C 1

Toetsenbord

Numeriek toetsenblok Nee
Aanwijsapparaat Clickpad

Software

Inclusief besturingssysteem Windows 11 Home
Architectuur besturingssysteem 64-bit

Accu/Batterij

Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Levensduur accu/batterij 18 uur

Beveiliging

Gezichtsherkenning Ja
Windows Hello Ja

Gewicht en omvang

Breedte 307 mm
Diepte 216 mm
Hoogte 17,9 mm

Veelgestelde vragen

Hoe lang gaat de accu van de NEC Generation N PC-N1355FAL mee?

De fabrikant belooft tot 18 h accuduur. De echte duur hangt af van helderheid, werklast en de staat van de accu.

Hoe is het scherm van de NEC Generation N PC-N1355FAL?

Hij draagt een scherm van 13.3" 1920x1080 IPS.

Met welk besturingssysteem wordt de NEC Generation N PC-N1355FAL geleverd?

Hij wordt geleverd met Windows 11 Home voorgeïnstalleerd.

Welke poorten heeft de NEC Generation N PC-N1355FAL?

Volgens zijn specificaties: 1 × USB-C, 1 × USB-A, 1 × HDMI, kaartlezer.

Heeft de NEC Generation N PC-N1355FAL een touchscreen?

Nee, volgens de specificaties is het scherm geen touchscreen.

Wanneer kwam de NEC Generation N PC-N1355FAL uit?

Zijn releasedatum is augustus 2024, 2 jaar geleden.

Zo berekenen we de Kelaptop Prijs-Kwaliteitscore