MSI Prestige 14 Evo A11MO-217 PRE14EVOM217 Specificaties

MSI Prestige 14 Evo A11MO-217 PRE14EVOM217
Specificaties

Belangrijkste specificaties

Processor

Intel Core i7-1195G7 2,9GHz

Scherm 14" 1920x1080 IPS 100% sRGB
Harde schijf 1TB SSD
RAM 32GB
Besturingssysteem Windows 11 Home
Grafische kaart

Intel Iris Xe Graphics

Alternatieven met gelijk of hoger vermogen voor een vergelijkbare of lagere prijs


Volledige specificaties van de MSI Prestige 14 Evo A11MO-217 PRE14EVOM217

Referentie / Part Number PRE14EVOM217
Releasedatum augustus 2022, 4 jaar geleden

Design

Type product Laptop
Kleur van het product Carbon,Grey
Vormfactor Clamshell
Kleurnaam Carbon Gray
Markt positionering Bedrijf

Afbeeldingengalerij

  • MSI Prestige 14 Evo A11MO-217 PRE14EVOM217 Specificaties
  • MSI Prestige 14 Evo A11MO-217 PRE14EVOM217 Specificaties
  • MSI Prestige 14 Evo A11MO-217 PRE14EVOM217 Specificaties

Beeldscherm

Beeldschermdiagonaal 35,6 cm
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Touchscreen Nee
HD type Full HD
Soort paneel IPS
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Antireflectiescherm Ja
RGB-kleurruimte sRGB
Kleurbereik 100 procent

Processor

Processorfamilie Intel® Core™ i7
Processorfabrikant Intel
Processormodel i7-1195G7
Frequentie van processor 2,9 GHz
Processorgeneratie Intel® 11de generatie Core™ i7
Maximale turbofrequentie van processor 5 GHz
Aantal processorkernen 4
Processor cache 12 MB
Processor cache type Smart Cache
Processor basisvermogen 12 W
Maximaal turbovermogen 28 W

Geheugen

Intern geheugen 32 GB
Geheugenlayout 1 x 32 GB

Opslagmedia

Totale opslagcapaciteit 1 TB
Opslagmedia SSD
Soort optische drive Nee
Totale capaciteit SSD's 1 TB
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
SSD capaciteit 1 TB
NVMe Ja
Geïntegreerde geheugenkaartlezer Ja
Compatibele geheugenkaarten MicroSD (TransFlash)

Grafisch

Ingebouwde grafische adapter Ja
Aparte grafische adapter Nee
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
On-board graphics adapter model Intel Iris Xe Graphics
Interne-GPU-fabrikant Intel
Familie ingebouwde grafische adapter Intel Iris Xe Graphics

Audio

Audiosysteem Nahimic 3
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Merk luidsprekers Nahimic
Vermogen luidsprekers 2 W

Camera

Camera voorzijde Ja
Voorcamera HD-type HD

Netwerk

Mobiele netwerkverbinding Nee
Wifi-standaard Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 6E (802.11ax)
Soort antenne 2x2
WLAN-controller-model Killer Wi-Fi 6E AX1675
Fabrikant van de WLAN-controller Killer
Bluetooth Ja
Bluetooth-versie 5.2

Poorten & interfaces

Aantal USB 2.0-poorten 1
Aantal Thunderbolt 4-poorten 2
Intel® Thunderbolt 4 Ja
Combo koptelefoon/microfoon port Ja
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus Ja

Toetsenbord

Numeriek toetsenblok Nee
Aanwijsapparaat Touchpad
Keyboard met achtergrondverlichting Ja
Kleur achtergrondverlichting van toetsenbord Wit
Aantal toetsen, toetsenbord 84

Software

Inclusief besturingssysteem Windows 11 Home

Accu/Batterij

Batterijcapaciteit 52 Wh
Aantal batterijcellen 3

Energie

AC-adapter, vermogen 65 W

Gewicht en omvang

Gewicht 1,29 kg
Breedte 318 mm
Diepte 214 mm
Hoogte 16 mm

Veelgestelde vragen

Is de MSI Prestige 14 Evo A11MO-217 PRE14EVOM217 geschikt om te gamen?

Deze laptop is niet gebouwd om te gamen: hij leunt op de geïntegreerde Intel Iris Xe Graphics. Op zijn pagina zie je op welk niveau hij actuele games aankan.

Hoe is het scherm van de MSI Prestige 14 Evo A11MO-217 PRE14EVOM217?

Hij draagt een scherm van 14" 1920x1080 IPS 100% sRGB.

Welke processor en videokaart heeft de MSI Prestige 14 Evo A11MO-217 PRE14EVOM217?

Hij draait op de processor Intel Core i7-1195G7 met de videokaart Intel Iris Xe Graphics. Op hun pagina's staan benchmarks, rankingpositie en alternatieven.

Met welk besturingssysteem wordt de MSI Prestige 14 Evo A11MO-217 PRE14EVOM217 geleverd?

Hij wordt geleverd met Windows 11 Home voorgeïnstalleerd.

Welke poorten heeft de MSI Prestige 14 Evo A11MO-217 PRE14EVOM217?

Volgens zijn specificaties: 2 × Thunderbolt 4, kaartlezer, koptelefoonaansluiting (3,5 mm).

Heeft de MSI Prestige 14 Evo A11MO-217 PRE14EVOM217 een verlicht toetsenbord?

Ja, volgens de specificaties is het toetsenbord verlicht.

Heeft de MSI Prestige 14 Evo A11MO-217 PRE14EVOM217 een touchscreen?

Nee, volgens de specificaties is het scherm geen touchscreen.

Hoeveel weegt de MSI Prestige 14 Evo A11MO-217 PRE14EVOM217?

Hij weegt 1,29 kg: een van de lichte, prettig om elke dag mee te nemen.

Wanneer kwam de MSI Prestige 14 Evo A11MO-217 PRE14EVOM217 uit?

Zijn releasedatum is augustus 2022, 4 jaar geleden.

Zo berekenen we de Kelaptop Prijs-Kwaliteitscore