MSI Katana 15 HX B14WFK-082XES Specificaties
 +3

MSI Katana 15 HX B14WFK-082XES
Specificaties

Belangrijkste specificaties

Processor

Intel Core i9-14900HX

Scherm 15.6" 1920x1080 IPS-Level 144Hz 45% NTSC
Harde schijf 1TB SSD M.2
RAM 32GB DDR5-SDRAM
Besturingssysteem Zonder besturingssysteem
Grafische kaart

NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB GDDR7

Alternatieven met gelijke of betere functies tegen een betere prijs


Volledige specificaties van de MSI Katana 15 HX B14WFK-082XES

Referentie / Part Number

KATANA 15 HX B14WFK-082XES

Releasedatum

augustus 2025, 1 jaar geleden

Design

Type product Laptop
Kleur van het product Zwart
Vormfactor Clamshell
Materiaal behuizing Kunststof
Markt positionering Gamen
Originele merknaam MSI

Afbeeldingengalerij

  • MSI Katana 15 HX B14WFK-082XES Specificaties
  • MSI Katana 15 HX B14WFK-082XES Specificaties
  • MSI Katana 15 HX B14WFK-082XES Specificaties
  • MSI Katana 15 HX B14WFK-082XES Specificaties
  • MSI Katana 15 HX B14WFK-082XES Specificaties
  • MSI Katana 15 HX B14WFK-082XES Specificaties

Beeldscherm

Beeldschermdiagonaal 39,6 cm
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Touchscreen Nee
HD type Full HD
Soort paneel IPS-Level
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Antireflectiescherm Ja
RGB-kleurruimte NTSC
Kleurbereik 45 procent
Maximale refresh snelheid 144 Hz

Processor

Processorfamilie Intel® Core™ i9
Processorfabrikant Intel
Processormodel i9-14900HX
Processorgeneratie Intel Core i9-14xxx
Aantal processorkernen 24
Processor aantal threads 32
Maximale turbofrequentie van processor 5,8 GHz
Prestatiekernen 8
Efficiënte kernen 16
Performance-core Max Turbo Frequency 5,8 GHz
Efficient-core Max Turbo Frequency 4,1 GHz
Prestatie-kernbasisfrequentie 2,2 GHz
Efficiënte kernbasisfrequentie 1,6 GHz
Processor cache 36 MB
Processor cache type Smart Cache
Processor basisvermogen 55 W
Maximaal turbovermogen 157 W

Geheugen

Intern geheugen 32 GB
Maximum intern geheugen 96 GB
Intern geheugentype DDR5-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 5600 MHz
Geheugenlayout 2 x 16 GB
Geheugenslots 2x SO-DIMM

Opslagmedia

Totale opslagcapaciteit 1 TB
Opslagmedia SSD
Soort optische drive Nee
Totale capaciteit SSD's 1 TB
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
SSD capaciteit 1 TB
SSD interfaces PCI Express 4.0
NVMe Ja
SSD-vormfactor M.2
M.2 SSD-grootte 2280 (22 x 80 mm)

Grafisch

Ingebouwde grafische adapter Ja
Aparte grafische adapter Ja
Discreet grafische adapter model NVIDIA GeForce RTX 5060
On-board graphics adapter model Intel® UHD Graphics
Fabrikant van aparte grafische adapter NVIDIA
Grafische geheugen 8 GB
Specifiek grafisch geheugentype GDDR7
Interne-GPU-fabrikant Intel
Familie ingebouwde grafische adapter Intel® UHD Graphics

Audio

Audiosysteem Nahimic 3
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Vermogen luidsprekers 2 W

Camera

Camera voorzijde Ja
Resolutie camera voorzijde 1280 x 720 Pixels
Voorcamera HD-type HD
Video capturing speed 30 fps

Netwerk

Mobiele netwerkverbinding Nee
Wifi-standaard Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 6E (802.11ax)
WLAN-controller-model Intel Wi-Fi 6E AX211
Fabrikant van de WLAN-controller Intel
Ethernet LAN Ja
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000,2500 Mbit/s
Bluetooth Ja
Bluetooth-versie 5.3

Poorten & interfaces

Aantal USB 2.0-poorten 0
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 0
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C 0
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A 3
Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C 1
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
HDMI versie 2.1
Combo koptelefoon/microfoon port Ja
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus Ja

Prestatie

Chipset moederbord Intel HM770

Toetsenbord

Numeriek toetsenblok Ja
Aanwijsapparaat Touchpad
Keyboard met achtergrondverlichting Ja
Kleur achtergrondverlichting van toetsenbord RGB
Zone met toetsenbordverlichting 4-zone RGB
Aantal toetsen, toetsenbord 99
Copilot-toets Ja

Software

Inclusief besturingssysteem Gratis DOS

Accu/Batterij

Batterijcapaciteit 75 Wh
Aantal batterijcellen 4
Capaciteit van de accu/batterij 4850 mAh

Energie

USB Type-C-oplaadpoort Ja
AC-adapter, vermogen 240 W
AC-adapter ingangsspanning 90 - 264 V
Aansluiting voor netstroomadapter Ja
USB Power Delivery (USB PD) Ja

Beveiliging

Trusted Platform Module (TPM) Ja
Trusted Platform Module (TPM) version 2.0

Gewicht en omvang

Gewicht 2,4 kg
Breedte 359 mm
Diepte 262 mm
Hoogte 25,5 mm

Inhoud van de verpakking

Inclusief AC-adapter Ja

Overige specificaties

Garantieperiode 3 jaar

Veelgestelde vragen

Is de MSI Katana 15 HX B14WFK-082XES geschikt om te gamen?

Je kunt erop gamen, al is deze laptop daar niet voor gebouwd: hij draagt de dedicated NVIDIA GeForce RTX 5060. Op zijn pagina zie je op welk niveau hij actuele games aankan.

Hoe is het scherm van de MSI Katana 15 HX B14WFK-082XES?

Hij draagt een scherm van 15.6" 1920x1080 IPS-Level 144Hz 45% NTSC.

Welke processor en videokaart heeft de MSI Katana 15 HX B14WFK-082XES?

Hij draait op de processor Intel Core i9-14900HX met de videokaart NVIDIA GeForce RTX 5060. Op hun pagina's staan benchmarks, rankingpositie en alternatieven.

Kan het RAM-geheugen van de MSI Katana 15 HX B14WFK-082XES worden uitgebreid?

Ja: hij heeft 2 geheugensloten en ondersteunt volgens de fabrikant tot 96 GB (af fabriek zit er 32GB in).

Met welk besturingssysteem wordt de MSI Katana 15 HX B14WFK-082XES geleverd?

Hij wordt geleverd zonder besturingssysteem: de prijs bevat geen licentie en je moet er zelf een installeren.

Welke poorten heeft de MSI Katana 15 HX B14WFK-082XES?

Volgens zijn specificaties: 1 × USB-C, 3 × USB-A, 1 × HDMI, Ethernet (RJ-45), koptelefoonaansluiting (3,5 mm).

Heeft de MSI Katana 15 HX B14WFK-082XES een verlicht toetsenbord?

Ja, volgens de specificaties is het toetsenbord verlicht.

Heeft de MSI Katana 15 HX B14WFK-082XES een touchscreen?

Nee, volgens de specificaties is het scherm geen touchscreen.

Van welk materiaal is de MSI Katana 15 HX B14WFK-082XES gemaakt?

Zijn behuizing is gemaakt van Kunststof.

Hoeveel weegt de MSI Katana 15 HX B14WFK-082XES?

Hij weegt 2,4 kg: een van de zware, meer voor op het bureau dan voor in de rugzak.

Wanneer kwam de MSI Katana 15 HX B14WFK-082XES uit?

Zijn releasedatum is augustus 2025, 1 jaar geleden.

Zo berekenen we de Kelaptop Prijs-Kwaliteitscore