Lenovo ThinkBook 15p G2 ITH 21B1001BKR Specificaties
 +7

Lenovo ThinkBook 15p G2 ITH 21B1001BKR
Specificaties

Belangrijkste specificaties

Processor

Intel Core i7-11800H

Scherm 15.6" 1920x1080 IPS 300 nits 100% sRGB
Harde schijf 512GB SSD M.2
RAM 16GB DDR4-SDRAM
Besturingssysteem Zonder besturingssysteem
Grafische kaart

NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR6

Overig Toetsenbord Koreaans.

Alternatieven met gelijk of hoger vermogen voor een vergelijkbare of lagere prijs


Volledige specificaties van de Lenovo ThinkBook 15p G2 ITH 21B1001BKR

Referentie / Part Number 21B1001BKR
Releasedatum mei 2022, 4 jaar geleden

Design

Type product Laptop
Kleur van het product Grijs
Vormfactor Clamshell
Kleurnaam Mineral Grey
Materiaal behuizing Aluminium

Afbeeldingengalerij

  • Lenovo ThinkBook 15p G2 ITH 21B1001BKR Specificaties
  • Lenovo ThinkBook 15p G2 ITH 21B1001BKR Specificaties
  • Lenovo ThinkBook 15p G2 ITH 21B1001BKR Specificaties
  • Lenovo ThinkBook 15p G2 ITH 21B1001BKR Specificaties
  • Lenovo ThinkBook 15p G2 ITH 21B1001BKR Specificaties
  • Lenovo ThinkBook 15p G2 ITH 21B1001BKR Specificaties
  • Lenovo ThinkBook 15p G2 ITH 21B1001BKR Specificaties
  • Lenovo ThinkBook 15p G2 ITH 21B1001BKR Specificaties
  • Lenovo ThinkBook 15p G2 ITH 21B1001BKR Specificaties
  • Lenovo ThinkBook 15p G2 ITH 21B1001BKR Specificaties

Beeldscherm

Beeldschermdiagonaal 39,6 cm
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Touchscreen Nee
HD type Full HD
Soort paneel IPS
LED backlight Ja
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Antireflectiescherm Ja
Helderheid 300 cd/m²
RGB-kleurruimte sRGB
Kleurbereik 100 procent
Typische contrastverhouding 1200:1

Processor

Processorfamilie Intel® Core™ i7
Processorfabrikant Intel
Processormodel i7-11800H
Processorgeneratie Intel® 11de generatie Core™ i7
Aantal processorkernen 8
Maximale turbofrequentie van processor 4,6 GHz
Processor cache 24 MB

Geheugen

Intern geheugen 16 GB
Maximum intern geheugen 32 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 3200 MHz
Geheugen form factor SO-DIMM
Geheugenlayout 1 x 16 GB
Geheugenslots 2x SO-DIMM

Opslagmedia

Totale opslagcapaciteit 512 GB
Opslagmedia SSD
Soort optische drive Nee
Totale capaciteit SSD's 512 GB
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
SSD capaciteit 512 GB
SSD interfaces NVMe,PCI Express 4.0
NVMe Ja
SSD-vormfactor M.2
Geïntegreerde geheugenkaartlezer Ja
Compatibele geheugenkaarten MMC,SD,SDHC,SDXC

Grafisch

Ingebouwde grafische adapter Ja
Aparte grafische adapter Ja
Discreet grafische adapter model NVIDIA® GeForce® GTX 1650
On-board graphics adapter model Intel® UHD Graphics
Grafische geheugen 4 GB
Specifiek grafisch geheugentype GDDR6

Audio

Audiochip Realtek ALC3287
Audiosysteem Dolby Audio
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Merk luidsprekers Harman Kardon
Vermogen luidsprekers 2 W
Ingebouwde microfoon Ja
Aantal microfoons 2

Camera

Camera voorzijde Ja
Voorcamera HD-type HD
Privacycamera Ja
Type privacy Privacysluiter

Netwerk

Mobiele netwerkverbinding Nee
Wifi-standaard Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 6 (802.11ax)
Soort antenne 2x2
Ethernet LAN Ja
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 100,1000 Mbit/s
Bluetooth Ja
Bluetooth-versie 5.2

Poorten & interfaces

Aantal USB 2.0-poorten 0
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 1
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C 0
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A 1
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
HDMI versie 2.0
Aantal Thunderbolt 4-poorten 1
Intel® Thunderbolt 4 Ja
Combo koptelefoon/microfoon port Ja
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus Ja

Prestatie

Chipset moederbord Intel HM570

Toetsenbord

Numeriek toetsenblok Ja
Aanwijsapparaat Touchpad
Keyboard met achtergrondverlichting Ja
Morsbestendig toetsenbord Ja
Taal toetsenbord Koreaans

Software

Inclusief besturingssysteem Nee

Accu/Batterij

Batterijcapaciteit 57 Wh
Batterijtechnologie Lithium-Polymeer (LiPo)
Levensduur accu/batterij 7,5 uur
Snel opladen Ja

Energie

AC-adapter, vermogen 135 W
Aansluiting voor netstroomadapter Ja
USB Power Delivery (USB PD) Ja

Beveiliging

Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot Ja
Kabelslot sleuf type Kensington
Vingerafdruklezer Ja
Trusted Platform Module (TPM) Ja
Trusted Platform Module (TPM) version 2.0
Wachtwoordbeveiliging Ja
Password bescherming HDD,Power on,Supervisor

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T) 5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag 5 - 43 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 8 - 95 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent

Certificaten

Certificaten van naleving RoHS
Certificering ErP Lot 3, MIL-STD-810H

Duurzaamheid

Duurzaamheidscertificaten ENERGY STAR

Gewicht en omvang

Gewicht 1,9 kg
Breedte 359 mm
Diepte 249,5 mm
Hoogte 19,9 mm

Veelgestelde vragen

Is de Lenovo ThinkBook 15p G2 ITH 21B1001BKR geschikt om te gamen?

Je kunt erop gamen, al is deze laptop daar niet voor gebouwd: hij draagt de dedicated NVIDIA GeForce GTX 1650. Op zijn pagina zie je op welk niveau hij actuele games aankan.

Hoe lang gaat de accu van de Lenovo ThinkBook 15p G2 ITH 21B1001BKR mee?

De fabrikant belooft tot 7,5 h accuduur. De echte duur hangt af van helderheid, werklast en de staat van de accu.

Hoe is het scherm van de Lenovo ThinkBook 15p G2 ITH 21B1001BKR?

Hij draagt een scherm van 15.6" 1920x1080 IPS 300 nits 100% sRGB.

Welke processor en videokaart heeft de Lenovo ThinkBook 15p G2 ITH 21B1001BKR?

Hij draait op de processor Intel Core i7-11800H met de videokaart NVIDIA GeForce GTX 1650. Op hun pagina's staan benchmarks, rankingpositie en alternatieven.

Kan het RAM-geheugen van de Lenovo ThinkBook 15p G2 ITH 21B1001BKR worden uitgebreid?

Ja: hij heeft 2 geheugensloten en ondersteunt volgens de fabrikant tot 32 GB (af fabriek zit er 16GB in).

Met welk besturingssysteem wordt de Lenovo ThinkBook 15p G2 ITH 21B1001BKR geleverd?

Hij wordt geleverd zonder besturingssysteem: de prijs bevat geen licentie en je moet er zelf een installeren.

Welke poorten heeft de Lenovo ThinkBook 15p G2 ITH 21B1001BKR?

Volgens zijn specificaties: 1 × Thunderbolt 4, 2 × USB-A, 1 × HDMI, Ethernet (RJ-45), kaartlezer, koptelefoonaansluiting (3,5 mm).

Heeft de Lenovo ThinkBook 15p G2 ITH 21B1001BKR een verlicht toetsenbord?

Ja, volgens de specificaties is het toetsenbord verlicht.

Heeft de Lenovo ThinkBook 15p G2 ITH 21B1001BKR een touchscreen?

Nee, volgens de specificaties is het scherm geen touchscreen.

Van welk materiaal is de Lenovo ThinkBook 15p G2 ITH 21B1001BKR gemaakt?

Zijn behuizing is gemaakt van Aluminium.

Hoeveel weegt de Lenovo ThinkBook 15p G2 ITH 21B1001BKR?

Hij weegt 1,9 kg, een normaal gewicht voor zijn formaat: prima te vervoeren.

Wanneer kwam de Lenovo ThinkBook 15p G2 ITH 21B1001BKR uit?

Zijn releasedatum is mei 2022, 4 jaar geleden.

Zo berekenen we de Kelaptop Prijs-Kwaliteitscore