Lenovo IdeaPad Slim 3 IP Chrome 14M868 82XJ001AUK Prijs, cijfer en specificaties
 +13

Lenovo IdeaPad Slim 3 IP Chrome 14M868 82XJ001AUK
Prijs, cijfer en specificaties

Chromebook 5.5
Prestaties en specificaties 24
6
Processor
2
Grafische
57
Scherm
31
RAM
10
Opslag
Prijzen
In 1 winkel
Prijzen

Verzonden vanuit Verenigde Staten

Belangrijkste specificaties

Processor

MediaTek Kompanio 520

Scherm 14" 1920x1080 TN 250 nits 45% NTSC
Harde schijf 64GB eMMC
RAM 4GB LPDDR4x-SDRAM
Besturingssysteem ChromeOS
Grafische kaart

ARM Mali-G52 2EE MC2

Volledige specificaties van de Lenovo IdeaPad Slim 3 IP Chrome 14M868 82XJ001AUK

Referentie / Part Number

82XJ001AUK

Releasedatum

mei 2023, 3 jaar geleden

Design

Type product Chromebook
Kleur van het product Blauw
Vormfactor Clamshell
Kleurnaam Abyss Blue
Materiaal behuizing Acrylonitrile butadiene styrene (ABS),Polycarbonate (PC)

Afbeeldingengalerij

  • Lenovo IdeaPad Slim 3 IP Chrome 14M868 82XJ001AUK Prijs, cijfer en specificaties
  • Lenovo IdeaPad Slim 3 IP Chrome 14M868 82XJ001AUK Prijs, cijfer en specificaties
  • Lenovo IdeaPad Slim 3 IP Chrome 14M868 82XJ001AUK Prijs, cijfer en specificaties
  • Lenovo IdeaPad Slim 3 IP Chrome 14M868 82XJ001AUK Prijs, cijfer en specificaties
  • Lenovo IdeaPad Slim 3 IP Chrome 14M868 82XJ001AUK Prijs, cijfer en specificaties
  • Lenovo IdeaPad Slim 3 IP Chrome 14M868 82XJ001AUK Prijs, cijfer en specificaties
  • Lenovo IdeaPad Slim 3 IP Chrome 14M868 82XJ001AUK Prijs, cijfer en specificaties
  • Lenovo IdeaPad Slim 3 IP Chrome 14M868 82XJ001AUK Prijs, cijfer en specificaties
  • Lenovo IdeaPad Slim 3 IP Chrome 14M868 82XJ001AUK Prijs, cijfer en specificaties
  • Lenovo IdeaPad Slim 3 IP Chrome 14M868 82XJ001AUK Prijs, cijfer en specificaties
  • Lenovo IdeaPad Slim 3 IP Chrome 14M868 82XJ001AUK Prijs, cijfer en specificaties
  • Lenovo IdeaPad Slim 3 IP Chrome 14M868 82XJ001AUK Prijs, cijfer en specificaties
  • Lenovo IdeaPad Slim 3 IP Chrome 14M868 82XJ001AUK Prijs, cijfer en specificaties
  • Lenovo IdeaPad Slim 3 IP Chrome 14M868 82XJ001AUK Prijs, cijfer en specificaties
  • Lenovo IdeaPad Slim 3 IP Chrome 14M868 82XJ001AUK Prijs, cijfer en specificaties
  • Lenovo IdeaPad Slim 3 IP Chrome 14M868 82XJ001AUK Prijs, cijfer en specificaties

Beeldscherm

Beeldschermdiagonaal 35,6 cm
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Touchscreen Nee
HD type Full HD
Soort paneel TN
LED backlight Ja
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Antireflectiescherm Ja
Helderheid 250 cd/m²
RGB-kleurruimte NTSC
Kleurbereik 45 procent

Processor

Processorfamilie MediaTek
Processorfabrikant MediaTek
Processormodel Kompanio 520
Aantal processorkernen 8
Maximale turbofrequentie van processor 2 GHz
Prestatiekernen 2
Efficiënte kernen 6
Performance-core Max Turbo Frequency 2,05 GHz
Efficient-core Max Turbo Frequency 2 GHz

Geheugen

Intern geheugen 4 GB
Maximum intern geheugen 4 GB
Intern geheugentype LPDDR4x-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 3733 MHz
Geheugen form factor On-board
Geheugen kanaal Dubbelkanaals

Opslagmedia

Totale opslagcapaciteit 64 GB
Opslagmedia eMMC
Soort optische drive Nee
Flash memory 64 GB
Geïntegreerde geheugenkaartlezer Ja
Compatibele geheugenkaarten MicroSD (TransFlash)

Grafisch

Ingebouwde grafische adapter Ja
Aparte grafische adapter Nee
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
On-board graphics adapter model ARM Mali-G52 2EE MC2
Interne-GPU-fabrikant ARM
Familie ingebouwde grafische adapter ARM Mali

Audio

Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Vermogen luidsprekers 2 W
Ingebouwde microfoon Ja
Aantal microfoons 2

Camera

Camera voorzijde Ja
Resolutie camera voorzijde 1920 x 1080 Pixels
Voorcamera HD-type Full HD
Privacycamera Ja
Type privacy Privacysluiter

Netwerk

Mobiele netwerkverbinding Nee
Wifi-standaard Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 6 (802.11ax)
Soort antenne 2x2
Ethernet LAN Nee
Bluetooth Ja
Bluetooth-versie 5.1
WWAN Niet geïnstalleerd

Poorten & interfaces

Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 1
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C 1
Combo koptelefoon/microfoon port Ja
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus Ja

Prestatie

Chipset moederbord MediaTek SoC

Toetsenbord

Numeriek toetsenblok Nee
Aanwijsapparaat Touchpad
Keyboard met achtergrondverlichting Nee
Toetsenbordindeling QWERTY
Taal toetsenbord Brits Engels

Software

Inclusief besturingssysteem ChromeOS

Accu/Batterij

Batterijcapaciteit 47 Wh
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)

Energie

USB Type-C-oplaadpoort Ja
AC-adapter, vermogen 45 W
AC-adapterfrequentie 50/60 Hz
AC-adapter ingangsspanning 100 - 240 V
USB Power Delivery (USB PD) Ja

Beveiliging

Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot Ja
Kabelslot sleuf type Kensington
Vingerafdruklezer Nee

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T) 5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag 5 - 43 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 8 - 95 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
Maximale verschepingshoogte 3048 m

Certificaten

Certificaten van naleving RoHS
Certificering ENERGY STAR,EPEAT Gold,RoHS

Duurzaamheid

Duurzaamheidscertificaten ENERGY STAR,EPEAT Gold

Gewicht en omvang

Gewicht 1,3 kg
Breedte 325,9 mm
Diepte 221,8 mm
Hoogte 18,6 mm

Inhoud van de verpakking

Inclusief AC-adapter Ja

Alternatieven met gelijke of betere functies tegen een betere prijs


Veelgestelde vragen

Hoe goed is de Lenovo IdeaPad Slim 3 IP Chrome 14M868 82XJ001AUK?

Het is een laptop van het type Chromebook met degelijke kracht voor wat dat gebruik vandaag vraagt: 24 van 100 tegenover de krachtigste uit de catalogus.

Is de Lenovo IdeaPad Slim 3 IP Chrome 14M868 82XJ001AUK zijn prijs waard?

Nét voldoende: vandaag is hij er vanaf $289 en zijn 5.5 in de Kelaptop Prijs-Kwaliteitscore zegt dat hij het minimum haalt dat je voor dat geld mag verwachten; bij de alternatieven vind je meer voor hetzelfde geld.

Wat kost de Lenovo IdeaPad Slim 3 IP Chrome 14M868 82XJ001AUK?

Vandaag is hij er vanaf $289 bij 1 winkel. De prijzen worden dagelijks gecontroleerd.

Is de Lenovo IdeaPad Slim 3 IP Chrome 14M868 82XJ001AUK geschikt om te gamen?

Deze laptop is niet gebouwd om te gamen: hij leunt op de geïntegreerde ARM Mali-G52 2EE MC2. Op zijn pagina zie je op welk niveau hij actuele games aankan.

Hoe is het scherm van de Lenovo IdeaPad Slim 3 IP Chrome 14M868 82XJ001AUK?

Hij draagt een scherm van 14" 1920x1080 TN 250 nits 45% NTSC.

Welke processor en videokaart heeft de Lenovo IdeaPad Slim 3 IP Chrome 14M868 82XJ001AUK?

Hij draait op de processor MediaTek Kompanio 520 met de videokaart ARM Mali-G52 2EE MC2. Op hun pagina's staan benchmarks, rankingpositie en alternatieven.

Met welk besturingssysteem wordt de Lenovo IdeaPad Slim 3 IP Chrome 14M868 82XJ001AUK geleverd?

Hij wordt geleverd met ChromeOS voorgeïnstalleerd.

Welke poorten heeft de Lenovo IdeaPad Slim 3 IP Chrome 14M868 82XJ001AUK?

Volgens zijn specificaties: 1 × USB-C, 1 × USB-A, kaartlezer, koptelefoonaansluiting (3,5 mm).

Heeft de Lenovo IdeaPad Slim 3 IP Chrome 14M868 82XJ001AUK een verlicht toetsenbord?

Nee, volgens de specificaties is het toetsenbord niet verlicht.

Heeft de Lenovo IdeaPad Slim 3 IP Chrome 14M868 82XJ001AUK een touchscreen?

Nee, volgens de specificaties is het scherm geen touchscreen.

Van welk materiaal is de Lenovo IdeaPad Slim 3 IP Chrome 14M868 82XJ001AUK gemaakt?

Zijn behuizing is gemaakt van Acrylonitrile butadiene styrene (ABS),Polycarbonate (PC).

Hoeveel weegt de Lenovo IdeaPad Slim 3 IP Chrome 14M868 82XJ001AUK?

Hij weegt 1,3 kg: een van de lichte, prettig om elke dag mee te nemen.

Wanneer kwam de Lenovo IdeaPad Slim 3 IP Chrome 14M868 82XJ001AUK uit?

Zijn releasedatum is mei 2023, 3 jaar geleden.

Zo berekenen we de Kelaptop Prijs-Kwaliteitscore