Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 82XN00F2FR Specificaties
 +13

Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 82XN00F2FR
Specificaties

Belangrijkste specificaties

Processor

AMD Ryzen 5 40 2,8GHz

Scherm 14" 1920x1080 IPS 300 nits
Harde schijf 512GB SSD M.2
RAM 16GB LPDDR5-SDRAM
Besturingssysteem Zonder besturingssysteem
Grafische kaart

AMD Radeon 610M

Overig Toetsenbord Frans. Zonder oplader.

Alternatieven met gelijk of hoger vermogen voor een vergelijkbare of lagere prijs


Volledige specificaties van de Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 82XN00F2FR

Referentie / Part Number 82XN00F2FR
Releasedatum juni 2026, 4 maanden geleden

Design

Type product Laptop
Kleur van het product Grijs
Vormfactor Clamshell
Kleurnaam Arctic Grey
Materiaal behuizing Acrylonitrile butadiene styrene (ABS),Polycarbonate (PC)

Afbeeldingengalerij

  • Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 82XN00F2FR Specificaties
  • Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 82XN00F2FR Specificaties
  • Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 82XN00F2FR Specificaties
  • Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 82XN00F2FR Specificaties
  • Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 82XN00F2FR Specificaties
  • Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 82XN00F2FR Specificaties
  • Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 82XN00F2FR Specificaties
  • Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 82XN00F2FR Specificaties
  • Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 82XN00F2FR Specificaties
  • Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 82XN00F2FR Specificaties
  • Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 82XN00F2FR Specificaties
  • Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 82XN00F2FR Specificaties
  • Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 82XN00F2FR Specificaties
  • Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 82XN00F2FR Specificaties
  • Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 82XN00F2FR Specificaties
  • Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 82XN00F2FR Specificaties

Beeldscherm

Beeldschermdiagonaal 35,6 cm
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Touchscreen Nee
HD type Full HD
Soort paneel IPS
LED backlight Ja
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Antireflectiescherm Ja
Helderheid 300 cd/m²

Processor

Processorfamilie AMD Ryzen™ 5
Processorfabrikant AMD
Processormodel 40
Frequentie van processor 2,8 GHz
Processorgeneratie AMD Ryzen 10 Series
Aantal processorkernen 4
Processor aantal threads 8
Maximale turbofrequentie van processor 4,3 GHz
Processor cache type L2 & L3

Geheugen

Intern geheugen 16 GB
Maximum intern geheugen 16 GB
Intern geheugentype LPDDR5-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 5500 MHz
Geheugen form factor On-board

Opslagmedia

Totale opslagcapaciteit 512 GB
Opslagmedia SSD
Soort optische drive Nee
Totale capaciteit SSD's 512 GB
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
SSD capaciteit 512 GB
SSD interfaces PCI Express 4.0
NVMe Ja
SSD-vormfactor M.2
Geïntegreerde geheugenkaartlezer Ja
Compatibele geheugenkaarten SD

Grafisch

Ingebouwde grafische adapter Ja
Aparte grafische adapter Nee
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
On-board graphics adapter model AMD Radeon 610M
Interne-GPU-fabrikant AMD
Familie ingebouwde grafische adapter AMD Radeon

Audio

Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Vermogen luidsprekers 1,5 W
Ingebouwde microfoon Ja
Aantal microfoons 2

Camera

Camera voorzijde Ja
Resolutie camera voorzijde 1280 x 720 Pixels
Voorcamera HD-type HD
Privacycamera Ja
Type privacy Privacysluiter

Netwerk

Mobiele netwerkverbinding Nee
Wifi-standaard Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 6 (802.11ax)
Soort antenne 2x2
Ethernet LAN Nee
Bluetooth Ja
Bluetooth-versie 5.2
WWAN Niet geïnstalleerd

Poorten & interfaces

Aantal USB 2.0-poorten 0
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 2
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C 1
Aantal HDMI-poorten 1
HDMI versie 1.4
Combo koptelefoon/microfoon port Ja

Prestatie

Chipset moederbord AMD SoC

Toetsenbord

Numeriek toetsenblok Nee
Aanwijsapparaat Touchpad
Keyboard met achtergrondverlichting Nee
Taal toetsenbord Frans

Software

Inclusief besturingssysteem Nee

Accu/Batterij

Batterijcapaciteit 47 Wh

Energie

USB Type-C-oplaadpoort Ja
Vereist oplaadvermogen (min) 45 W
Vereist oplaadvermogen (max) 65 W
USB Power Delivery (USB PD) Ja

Beveiliging

Trusted Platform Module (TPM) Ja
Trusted Platform Module (TPM) version 2.0

Certificaten

Certificering RoHS

Gewicht en omvang

Gewicht 1,37 kg
Breedte 324,3 mm
Diepte 213,8 mm
Hoogte 17,9 mm

Inhoud van de verpakking

Inclusief AC-adapter Nee

Veelgestelde vragen

Is de Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 82XN00F2FR geschikt om te gamen?

Deze laptop is niet gebouwd om te gamen: hij leunt op de geïntegreerde AMD Radeon 610M. Op zijn pagina zie je op welk niveau hij actuele games aankan.

Hoe is het scherm van de Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 82XN00F2FR?

Hij draagt een scherm van 14" 1920x1080 IPS 300 nits.

Welke processor en videokaart heeft de Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 82XN00F2FR?

Hij draait op de processor AMD Ryzen 5 40 met de videokaart AMD Radeon 610M. Op hun pagina's staan benchmarks, rankingpositie en alternatieven.

Met welk besturingssysteem wordt de Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 82XN00F2FR geleverd?

Hij wordt geleverd zonder besturingssysteem: de prijs bevat geen licentie en je moet er zelf een installeren.

Welke poorten heeft de Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 82XN00F2FR?

Volgens zijn specificaties: 1 × USB-C, 2 × USB-A, 1 × HDMI, kaartlezer, koptelefoonaansluiting (3,5 mm).

Heeft de Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 82XN00F2FR een verlicht toetsenbord?

Nee, volgens de specificaties is het toetsenbord niet verlicht.

Heeft de Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 82XN00F2FR een touchscreen?

Nee, volgens de specificaties is het scherm geen touchscreen.

Van welk materiaal is de Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 82XN00F2FR gemaakt?

Zijn behuizing is gemaakt van Acrylonitrile butadiene styrene (ABS),Polycarbonate (PC).

Hoeveel weegt de Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 82XN00F2FR?

Hij weegt 1,37 kg: een van de lichte, prettig om elke dag mee te nemen.

Wanneer kwam de Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 82XN00F2FR uit?

Zijn releasedatum is juni 2026, 4 maanden geleden.

Zo berekenen we de Kelaptop Prijs-Kwaliteitscore