Lenovo IdeaPad Flex 5 14IRU8 82Y0007SID Specificaties
 +11

Lenovo IdeaPad Flex 5 14IRU8 82Y0007SID
Specificaties

  • Familie

    IdeaPad

    160 Vanaf €274.15

  • Serie

    Flex

    6 Vanaf €531.91

Belangrijkste specificaties

Processor

Intel Core i3-1315U

Scherm 14" 1920x1200 60Hz 300 nits 45% NTSC
Harde schijf 512GB SSD M.2
RAM 8GB LPDDR4x-SDRAM
Besturingssysteem Windows 11 Home
Grafische kaart

Intel UHD Graphics

Overig Toetsenbord Engels.

Alternatieven met gelijk of hoger vermogen voor een vergelijkbare of lagere prijs


Volledige specificaties van de Lenovo IdeaPad Flex 5 14IRU8 82Y0007SID

Referentie / Part Number 82Y0007SID
Releasedatum december 2023, 2 jaar geleden

Design

Type product Hybride (2-in-1)
Kleur van het product Blauw
Vormfactor Convertible (Map)
Kleurnaam Stone Blue
Materiaal behuizing Glass fibre,Polycarbonate (PC),Acrylonitrile butadiene styrene (ABS),Aluminium

Afbeeldingengalerij

  • Lenovo IdeaPad Flex 5 14IRU8 82Y0007SID Specificaties
  • Lenovo IdeaPad Flex 5 14IRU8 82Y0007SID Specificaties
  • Lenovo IdeaPad Flex 5 14IRU8 82Y0007SID Specificaties
  • Lenovo IdeaPad Flex 5 14IRU8 82Y0007SID Specificaties
  • Lenovo IdeaPad Flex 5 14IRU8 82Y0007SID Specificaties
  • Lenovo IdeaPad Flex 5 14IRU8 82Y0007SID Specificaties
  • Lenovo IdeaPad Flex 5 14IRU8 82Y0007SID Specificaties
  • Lenovo IdeaPad Flex 5 14IRU8 82Y0007SID Specificaties
  • Lenovo IdeaPad Flex 5 14IRU8 82Y0007SID Specificaties
  • Lenovo IdeaPad Flex 5 14IRU8 82Y0007SID Specificaties
  • Lenovo IdeaPad Flex 5 14IRU8 82Y0007SID Specificaties
  • Lenovo IdeaPad Flex 5 14IRU8 82Y0007SID Specificaties
  • Lenovo IdeaPad Flex 5 14IRU8 82Y0007SID Specificaties
  • Lenovo IdeaPad Flex 5 14IRU8 82Y0007SID Specificaties

Beeldscherm

Beeldschermdiagonaal 35,6 cm
Resolutie 1920 x 1200 Pixels
Touchscreen Ja
Touch screen type Capacitive
HD type WUXGA
LED backlight Ja
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:10
Beeldoppervlakte Glans
Helderheid 300 cd/m²
RGB-kleurruimte NTSC
Kleurbereik 45 procent
Maximale refresh snelheid 60 Hz

Processor

Processorfamilie Intel® Core™ i3
Processorfabrikant Intel
Processormodel i3-1315U
Processorgeneratie Intel Core i3-13xxx
Aantal processorkernen 6
Maximale turbofrequentie van processor 4,5 GHz
Prestatiekernen 2
Efficiënte kernen 4
Performance-core Max Turbo Frequency 4,5 GHz
Efficient-core Max Turbo Frequency 3,3 GHz
Processor cache 10 MB
Processor cache type Smart Cache
Processor basisvermogen 15 W
Maximaal turbovermogen 55 W

Geheugen

Intern geheugen 8 GB
Maximum intern geheugen 8 GB
Intern geheugentype LPDDR4x-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 4266 MHz
Geheugen form factor On-board
Geheugen kanaal Dubbelkanaals

Opslagmedia

Totale opslagcapaciteit 512 GB
Opslagmedia SSD
Soort optische drive Nee
Totale capaciteit SSD's 512 GB
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
SSD capaciteit 512 GB
SSD interfaces PCI Express 4.0
NVMe Ja
SSD-vormfactor M.2
Geïntegreerde geheugenkaartlezer Ja
Compatibele geheugenkaarten MMC,SD,SDHC,SDXC

Grafisch

Ingebouwde grafische adapter Ja
Aparte grafische adapter Nee
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
On-board graphics adapter model Intel® UHD Graphics
Interne-GPU-fabrikant Intel
Familie ingebouwde grafische adapter Intel® UHD Graphics

Audio

Audiochip Realtek ALC3287
Audiosysteem Dolby Audio
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Vermogen luidsprekers 2 W
Ingebouwde microfoon Ja
Aantal microfoons 2

Camera

Camera voorzijde Ja
Resolutie camera voorzijde 1920 x 1080 Pixels
Voorcamera HD-type Full HD
Privacycamera Ja
Type privacy Privacysluiter

Netwerk

Mobiele netwerkverbinding Nee
Wifi-standaard Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 6 (802.11ax)
Soort antenne 2x2
Ethernet LAN Nee
Bluetooth Ja
Bluetooth-versie 5.1
Near Field Communication (NFC) Nee
WWAN Niet geïnstalleerd

Poorten & interfaces

Aantal USB 2.0-poorten 0
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 2
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C 0
Aantal HDMI-poorten 1
HDMI versie 1.4b
Aantal Thunderbolt 4-poorten 1
Intel® Thunderbolt 4 Ja
Combo koptelefoon/microfoon port Ja
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus Ja
USB Sleep-and-Charge Ja
USB Sleep-and-Charge poorten 1

Prestatie

Chipset moederbord Intel SoC
Versnellingsmeter Ja
Hall-sensor Ja

Toetsenbord

Numeriek toetsenblok Nee
Aanwijsapparaat Touchpad
Keyboard met achtergrondverlichting Ja
Taal toetsenbord Engels

Software

Inclusief besturingssysteem Windows 11 Home
Taal besturingssysteem Engels
Meegeleverde software Office Home & Student 2021

Accu/Batterij

Batterijcapaciteit 52,5 Wh
Batterijtechnologie Lithium-Polymeer (LiPo)
Levensduur accu/batterij 10 uur
Continue video-afspeeltijd 14 uur
Snel opladen Ja

Energie

AC-adapter, vermogen 65 W
AC-adapterfrequentie 50 - 60 Hz
AC-adapter ingangsspanning 100 - 240 V
USB Power Delivery (USB PD) Ja

Beveiliging

Vingerafdruklezer Ja
Trusted Platform Module (TPM) Ja
Trusted Platform Module (TPM) version 2.0
Wachtwoordbeveiliging Ja
Password bescherming HDD,Supervisor,User

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T) 5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag 5 - 43 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 8 - 95 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
Maximale verschepingshoogte 3048 m

Certificaten

Certificaten van naleving RoHS
Certificering TÜV Rheinland Low Blue Light

Duurzaamheid

Duurzaamheidscertificaten ENERGY STAR,EPEAT Silver,ErP

Gewicht en omvang

Breedte 313,1 mm
Diepte 224,9 mm

Inhoud van de verpakking

Styluspen Ja

Veelgestelde vragen

Is de Lenovo IdeaPad Flex 5 14IRU8 82Y0007SID geschikt om te gamen?

Deze laptop is niet gebouwd om te gamen: hij leunt op de geïntegreerde Intel UHD Graphics. Op zijn pagina zie je op welk niveau hij actuele games aankan.

Hoe lang gaat de accu van de Lenovo IdeaPad Flex 5 14IRU8 82Y0007SID mee?

De fabrikant belooft tot 10 h accuduur. De echte duur hangt af van helderheid, werklast en de staat van de accu.

Hoe is het scherm van de Lenovo IdeaPad Flex 5 14IRU8 82Y0007SID?

Hij draagt een scherm van 14" 1920x1200 60Hz 300 nits 45% NTSC.

Welke processor en videokaart heeft de Lenovo IdeaPad Flex 5 14IRU8 82Y0007SID?

Hij draait op de processor Intel Core i3-1315U met de videokaart Intel UHD Graphics. Op hun pagina's staan benchmarks, rankingpositie en alternatieven.

Met welk besturingssysteem wordt de Lenovo IdeaPad Flex 5 14IRU8 82Y0007SID geleverd?

Hij wordt geleverd met Windows 11 Home voorgeïnstalleerd.

Welke poorten heeft de Lenovo IdeaPad Flex 5 14IRU8 82Y0007SID?

Volgens zijn specificaties: 1 × Thunderbolt 4, 2 × USB-A, 1 × HDMI, kaartlezer, koptelefoonaansluiting (3,5 mm).

Heeft de Lenovo IdeaPad Flex 5 14IRU8 82Y0007SID een verlicht toetsenbord?

Ja, volgens de specificaties is het toetsenbord verlicht.

Heeft de Lenovo IdeaPad Flex 5 14IRU8 82Y0007SID een touchscreen?

Ja, volgens de specificaties is het scherm een touchscreen.

Van welk materiaal is de Lenovo IdeaPad Flex 5 14IRU8 82Y0007SID gemaakt?

Zijn behuizing is gemaakt van Glass fibre,Polycarbonate (PC),Acrylonitrile butadiene styrene (ABS),Aluminium.

Wanneer kwam de Lenovo IdeaPad Flex 5 14IRU8 82Y0007SID uit?

Zijn releasedatum is december 2023, 2 jaar geleden.

Zo berekenen we de Kelaptop Prijs-Kwaliteitscore