Lenovo IdeaPad 3 17ADA05 81W2004AUS Specificaties

Lenovo IdeaPad 3 17ADA05 81W2004AUS
Specificaties

  • Familie

    IdeaPad

    134 Vanaf $159

  • Serie

    3

    64 Vanaf $159

Belangrijkste specificaties

Processor

AMD Ryzen 7 3700U 2,3GHz

Scherm 17.3" 1600x900 TN 250 nits
Harde schijf 1,13TB HDD+SSD M.2
RAM 12GB DDR4-SDRAM
Besturingssysteem Windows 10 Home in S mode
Grafische kaart

AMD Radeon RX Vega 10

Alternatieven met gelijk of hoger vermogen voor een vergelijkbare of lagere prijs


Volledige specificaties van de Lenovo IdeaPad 3 17ADA05 81W2004AUS

Referentie / Part Number 81W2004AUS
Releasedatum november 2020, 5 jaar geleden

Design

Type product Laptop
Kleur van het product Grey,Platinum
Vormfactor Clamshell
Kleurnaam Platinum Grey
Materiaal behuizing Acrylonitrile butadiene styrene (ABS),Polycarbonate (PC)

Afbeeldingengalerij

  • Lenovo IdeaPad 3 17ADA05 81W2004AUS Specificaties
  • Lenovo IdeaPad 3 17ADA05 81W2004AUS Specificaties
  • Lenovo IdeaPad 3 17ADA05 81W2004AUS Specificaties
  • Lenovo IdeaPad 3 17ADA05 81W2004AUS Specificaties

Beeldscherm

Beeldschermdiagonaal 43,9 cm
Resolutie 1600 x 900 Pixels
Touchscreen Nee
HD type HD+
Soort paneel TN
LED backlight Ja
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Helderheid 250 cd/m²

Processor

Processorfamilie AMD Ryzen™ 7
Processorfabrikant AMD
Processormodel 3700U
Frequentie van processor 2,3 GHz
Processorgeneratie AMD Ryzen 3000 Series
Aantal processorkernen 4
Maximale turbofrequentie van processor 4 GHz
Processor cache 4 MB

Geheugen

Intern geheugen 12 GB
Maximum intern geheugen 12 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 2400 MHz
Geheugen form factor On-board + SO-DIMM
Geheugenslots 1x SO-DIMM

Opslagmedia

Totale opslagcapaciteit 1,13 TB
Opslagmedia HDD+SSD
Soort optische drive Nee
Totale capaciteit HDD's 1 TB
Het aantal geïnstalleerde HDD's 1
HDD capaciteit 1 TB
HDD interface SATA III
HDD rotatiesnelheid 5400 RPM
HDD omvang 2.5 "
Totale capaciteit SSD's 128 GB
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
SSD capaciteit 128 GB
SSD interfaces NVMe,PCI Express
NVMe Ja
SSD-vormfactor M.2
Geïntegreerde geheugenkaartlezer Ja
Compatibele geheugenkaarten MMC,SD,SDHC,SDXC

Grafisch

Ingebouwde grafische adapter Ja
Aparte grafische adapter Nee
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
On-board graphics adapter model AMD Radeon RX Vega 10

Audio

Audiosysteem Dolby Audio
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Vermogen luidsprekers 1,5 W
Ingebouwde subwoofer Nee
Ingebouwde microfoon Ja
Aantal microfoons 2

Camera

Camera voorzijde Ja
Privacycamera Ja
Type privacy Privacysluiter

Netwerk

Mobiele netwerkverbinding Nee
Wifi-standaard Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi-standaarden 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac)
Soort antenne 2x2
Ethernet LAN Nee
Bluetooth Ja
Bluetooth-versie 5.0

Poorten & interfaces

Aantal USB 2.0-poorten 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 2
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C 0
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 0
HDMI versie 1.4b
Combo koptelefoon/microfoon port Ja

Prestatie

Chipset moederbord AMD SoC

Toetsenbord

Numeriek toetsenblok Ja
Aanwijsapparaat Touchpad
Keyboard met achtergrondverlichting Nee

Software

Inclusief besturingssysteem Windows 10 Home in S mode
Architectuur besturingssysteem 64-bit

Accu/Batterij

Batterijcapaciteit 42 Wh
Batterijtechnologie Lithium-Polymeer (LiPo)
Levensduur accu/batterij 8 uur

Energie

AC-adapter, vermogen 65 W
Aansluiting voor netstroomadapter Ja

Beveiliging

Vingerafdruklezer Ja
Trusted Platform Module (TPM) Ja
Wachtwoordbeveiliging Ja
Password bescherming HDD,Power on,Supervisor

Certificaten

Certificaten van naleving RoHS
Certificering ErP lot3

Duurzaamheid

Duurzaamheidscertificaten ENERGY STAR

Gewicht en omvang

Gewicht 2,2 kg
Breedte 402 mm
Diepte 281,2 mm
Hoogte 19,9 mm

Veelgestelde vragen

Is de Lenovo IdeaPad 3 17ADA05 81W2004AUS geschikt om te gamen?

Deze laptop is niet gebouwd om te gamen: hij leunt op de geïntegreerde AMD Radeon RX Vega 10. Op zijn pagina zie je op welk niveau hij actuele games aankan.

Hoe lang gaat de accu van de Lenovo IdeaPad 3 17ADA05 81W2004AUS mee?

De fabrikant belooft tot 8 h accuduur. De echte duur hangt af van helderheid, werklast en de staat van de accu.

Hoe is het scherm van de Lenovo IdeaPad 3 17ADA05 81W2004AUS?

Hij draagt een scherm van 17.3" 1600x900 TN 250 nits.

Welke processor en videokaart heeft de Lenovo IdeaPad 3 17ADA05 81W2004AUS?

Hij draait op de processor AMD Ryzen 7 3700U met de videokaart AMD Radeon RX Vega 10. Op hun pagina's staan benchmarks, rankingpositie en alternatieven.

Kan het RAM-geheugen van de Lenovo IdeaPad 3 17ADA05 81W2004AUS worden uitgebreid?

Hij heeft 1 geheugenslot, maar zit af fabriek al op het maximum (12 GB).

Met welk besturingssysteem wordt de Lenovo IdeaPad 3 17ADA05 81W2004AUS geleverd?

Hij wordt geleverd met Windows 10 Home in S mode voorgeïnstalleerd.

Welke poorten heeft de Lenovo IdeaPad 3 17ADA05 81W2004AUS?

Volgens zijn specificaties: 2 × USB-A, 1 × HDMI, kaartlezer, koptelefoonaansluiting (3,5 mm).

Heeft de Lenovo IdeaPad 3 17ADA05 81W2004AUS een verlicht toetsenbord?

Nee, volgens de specificaties is het toetsenbord niet verlicht.

Heeft de Lenovo IdeaPad 3 17ADA05 81W2004AUS een touchscreen?

Nee, volgens de specificaties is het scherm geen touchscreen.

Van welk materiaal is de Lenovo IdeaPad 3 17ADA05 81W2004AUS gemaakt?

Zijn behuizing is gemaakt van Acrylonitrile butadiene styrene (ABS),Polycarbonate (PC).

Hoeveel weegt de Lenovo IdeaPad 3 17ADA05 81W2004AUS?

Hij weegt 2,2 kg, een normaal gewicht voor zijn formaat: prima te vervoeren.

Wanneer kwam de Lenovo IdeaPad 3 17ADA05 81W2004AUS uit?

Zijn releasedatum is november 2020, 5 jaar geleden.

Zo berekenen we de Kelaptop Prijs-Kwaliteitscore