Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 82H802FUSP Specificaties

Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 82H802FUSP
Specificaties

  • Familie

    IdeaPad

    162 Vanaf €274.15

  • Serie

    3

    91 Vanaf €274.15

Belangrijkste specificaties

Processor

Intel Core i5-1135G7 2,4GHz

Scherm 15.6" 1920x1080 TN 250 nits
Harde schijf 512GB SSD M.2
RAM 8GB DDR4-SDRAM
Besturingssysteem Windows 11 Home
Grafische kaart

Intel Iris Xe Graphics

Overig Toetsenbord Spaans.

Andere configuraties van dit model

Score Vermogen Prijs ▲ Processor Grafische kaart RAM Harde schijf Besturingssysteem Toetsenbord
4.9  29 €601.05 Intel Core i3-1115G4Intel UHD Graphics8GB256GBWindows 11 Home in S modeEngels
7.6  34 €630.31 Intel Core i5-1155G7Intel Iris Xe Graphics8GB512GBWindows 11 Home in S modeEngels
6.8  34 €656.07 Intel Core i5-1135G7Intel Iris Xe Graphics12GB256GBWindows 11 Home in S modeAmerikaans Engels
6.2  34 €1231.19 Intel Core i7-1165G7Intel Iris Xe Graphics8GB512GBWindows 10 HomeItaliaans

Volledige specificaties van de Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 82H802FUSP

Referentie / Part Number 82H802FUSP
Releasedatum mei 2022, 4 jaar geleden

Design

Type product Laptop
Kleur van het product Blauw
Vormfactor Clamshell
Kleurnaam Abyss Blue

Afbeeldingengalerij

  • Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 82H802FUSP Specificaties

Beeldscherm

Beeldschermdiagonaal 39,6 cm
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Touchscreen Nee
HD type Full HD
Soort paneel TN
LED backlight Ja
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Antireflectiescherm Ja
Helderheid 250 cd/m²

Processor

Processorfamilie Intel® Core™ i5
Processorfabrikant Intel
Processormodel i5-1135G7
Frequentie van processor 2,4 GHz
Aantal processorkernen 4
Maximale turbofrequentie van processor 4,2 GHz
Configureerbare TDP-upfrequentie 2,4 GHz
Configureerbare TDP-up 28 W
Configureerbare TDP-down 12 W
Configureerbare TDP-downfrequentie 0,9 GHz

Geheugen

Intern geheugen 8 GB
Maximum intern geheugen 12 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 3200 MHz
Geheugen form factor On-board + SO-DIMM
Geheugenlayout 1 x 4 GB
Geheugenslots 1x SO-DIMM

Opslagmedia

Totale opslagcapaciteit 512 GB
Opslagmedia SSD
Soort optische drive Nee
Totale capaciteit SSD's 512 GB
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
SSD capaciteit 512 GB
SSD interfaces PCI Express
SSD-vormfactor M.2
Geïntegreerde geheugenkaartlezer Ja
Compatibele geheugenkaarten SD,SDHC,SDXC,MMC

Grafisch

Ingebouwde grafische adapter Ja
Aparte grafische adapter Nee
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
On-board graphics adapter model Intel Iris Xe Graphics
Interne-GPU-fabrikant Intel

Audio

Audiochip Realtek ALC3287
Audiosysteem Dolby Audio
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Vermogen luidsprekers 1,5 W
Ingebouwde microfoon Ja
Aantal microfoons 2

Camera

Camera voorzijde Ja
Resolutie camera voorzijde 1280 x 720 Pixels
Voorcamera HD-type HD
Privacycamera Ja
Type privacy Privacysluiter

Netwerk

Mobiele netwerkverbinding Nee
Wifi-standaard Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi-standaarden 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac)
Soort antenne 2x2
Ethernet LAN Nee
Bluetooth Ja
Bluetooth-versie 5.0

Poorten & interfaces

Aantal USB 2.0-poorten 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 1
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C 1
Aantal HDMI-poorten 1
HDMI versie 1.4b
Combo koptelefoon/microfoon port Ja

Prestatie

Chipset moederbord Intel SoC

Toetsenbord

Numeriek toetsenblok Ja
Aanwijsapparaat Touchpad
Taal toetsenbord Spaans

Software

Inclusief besturingssysteem Windows 11 Home
Architectuur besturingssysteem 64-bit
Trial-software Office

Processor speciale functies

Intel® Trusted Execution Technology Nee
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Ja
Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) Nee
Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) Nee
Idle States Ja
CPU configuratie (max) 1
Ingebouwde opties beschikbaar Nee
Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) Ja
Intel® Virtualization Technology (VT-x) Ja

Accu/Batterij

Batterijcapaciteit 38 Wh
Batterijtechnologie Lithium-Polymeer (LiPo)
Levensduur accu/batterij 5,5 uur

Energie

AC-adapter, vermogen 65 W
Aansluiting voor netstroomadapter Ja

Beveiliging

Vingerafdruklezer Nee
Trusted Platform Module (TPM) Ja
Wachtwoordbeveiliging Ja
Password bescherming HDD,Power on,Supervisor

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T) 5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag 5 - 43 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 8 - 95 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent

Certificaten

Certificaten van naleving RoHS
Certificering ErP Lot 3

Gewicht en omvang

Gewicht 1,65 kg
Breedte 359,2 mm
Diepte 236,5 mm
Hoogte 19,9 mm

Alternatieven met gelijk of hoger vermogen voor een vergelijkbare of lagere prijs


Veelgestelde vragen

Is de Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 82H802FUSP geschikt om te gamen?

Deze laptop is niet gebouwd om te gamen: hij leunt op de geïntegreerde Intel Iris Xe Graphics. Op zijn pagina zie je op welk niveau hij actuele games aankan.

Hoe lang gaat de accu van de Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 82H802FUSP mee?

De fabrikant belooft tot 5,5 h accuduur. De echte duur hangt af van helderheid, werklast en de staat van de accu.

Hoe is het scherm van de Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 82H802FUSP?

Hij draagt een scherm van 15.6" 1920x1080 TN 250 nits.

Welke processor en videokaart heeft de Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 82H802FUSP?

Hij draait op de processor Intel Core i5-1135G7 met de videokaart Intel Iris Xe Graphics. Op hun pagina's staan benchmarks, rankingpositie en alternatieven.

Kan het RAM-geheugen van de Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 82H802FUSP worden uitgebreid?

Ja: hij heeft 1 geheugenslot en ondersteunt volgens de fabrikant tot 12 GB (af fabriek zit er 8GB in).

Met welk besturingssysteem wordt de Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 82H802FUSP geleverd?

Hij wordt geleverd met Windows 11 Home voorgeïnstalleerd.

Welke poorten heeft de Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 82H802FUSP?

Volgens zijn specificaties: 1 × USB-C, 1 × USB-A, 1 × HDMI, kaartlezer, koptelefoonaansluiting (3,5 mm).

Heeft de Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 82H802FUSP een touchscreen?

Nee, volgens de specificaties is het scherm geen touchscreen.

Hoeveel weegt de Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 82H802FUSP?

Hij weegt 1,65 kg, een normaal gewicht voor zijn formaat: prima te vervoeren.

Wanneer kwam de Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 82H802FUSP uit?

Zijn releasedatum is mei 2022, 4 jaar geleden.

Zo berekenen we de Kelaptop Prijs-Kwaliteitscore