Lenovo IdeaPad 3 15ADA6 82KR0080IX Specificaties

Lenovo IdeaPad 3 15ADA6 82KR0080IX
Specificaties

  • Familie

    IdeaPad

    163 Vanaf €274.15

  • Serie

    3

    91 Vanaf €274.15

Belangrijkste specificaties

Processor

AMD Ryzen 3 3250U 2,6GHz

Scherm 15.6" 1920x1080 TN 250 nits
Harde schijf 512GB SSD M.2
RAM 8GB DDR4-SDRAM
Besturingssysteem Windows 11 Home
Grafische kaart

AMD Radeon Graphics · AMD Ryzen 3 3250U

Overig Toetsenbord Italiaans.

Alternatieven met gelijk of hoger vermogen voor een vergelijkbare of lagere prijs


Volledige specificaties van de Lenovo IdeaPad 3 15ADA6 82KR0080IX

Referentie / Part Number 82KR0080IX
Releasedatum oktober 2021, 5 jaar geleden

Design

Type product Laptop
Kleur van het product Blauw
Vormfactor Clamshell
Kleurnaam Abyss Blue
Materiaal behuizing Acrylonitrile butadiene styrene (ABS),Polycarbonate (PC)
Markt positionering Bedrijf

Afbeeldingengalerij

  • Lenovo IdeaPad 3 15ADA6 82KR0080IX Specificaties
  • Lenovo IdeaPad 3 15ADA6 82KR0080IX Specificaties
  • Lenovo IdeaPad 3 15ADA6 82KR0080IX Specificaties
  • Lenovo IdeaPad 3 15ADA6 82KR0080IX Specificaties

Beeldscherm

Beeldschermdiagonaal 39,6 cm
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Touchscreen Nee
Touch screen type Capacitive
HD type Full HD
Soort paneel TN
LED backlight Ja
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Beeldoppervlakte Mat
Antireflectiescherm Ja
Helderheid 250 cd/m²

Processor

Processorfamilie AMD Ryzen™ 3
Processorfabrikant AMD
Processormodel 3250U
Frequentie van processor 2,6 GHz
Processorgeneratie AMD Ryzen 3000 Series
Aantal processorkernen 2
Maximale turbofrequentie van processor 3,5 GHz
Processor cache 4 MB
Processor cache type L3

Geheugen

Intern geheugen 8 GB
Maximum intern geheugen 12 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 2400 MHz
Geheugen form factor SO-DIMM
Geheugenslots 1x SO-DIMM

Opslagmedia

Totale opslagcapaciteit 512 GB
Opslagmedia SSD
Soort optische drive Nee
Totale capaciteit SSD's 512 GB
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
SSD capaciteit 512 GB
SSD interfaces M.2,NVMe,PCI Express 3.0
NVMe Ja
SSD-vormfactor M.2
Geïntegreerde geheugenkaartlezer Ja

Grafisch

Ingebouwde grafische adapter Ja
Aparte grafische adapter Nee
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
On-board graphics adapter model AMD Radeon Graphics
Interne-GPU-fabrikant AMD
Familie ingebouwde grafische adapter AMD Radeon

Audio

Audiochip Realtek ALC3287
Audiosysteem Dolby Audio
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Vermogen luidsprekers 1,5 W
Ingebouwde microfoon Ja
Aantal microfoons 2

Camera

Camera voorzijde Ja
Resolutie camera voorzijde 1280 x 720 Pixels
Voorcamera HD-type HD
Privacycamera Ja
Type privacy Privacysluiter

Netwerk

Mobiele netwerkverbinding Nee
Wifi-standaard Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi-standaarden 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac)
Soort antenne 2x2
Ethernet LAN Nee
Bluetooth Ja
Bluetooth-versie 5.0

Poorten & interfaces

Aantal USB 2.0-poorten 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 1
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C 1
Aantal HDMI-poorten 1
HDMI versie 1.4b
Combo koptelefoon/microfoon port Ja

Prestatie

Chipset moederbord AMD SoC

Toetsenbord

Numeriek toetsenblok Ja
Aanwijsapparaat Touchpad
Keyboard met achtergrondverlichting Nee
Eiland-stijl keyboard Ja
Full-size toetsenbord Ja
Toetsenbordindeling QWERTY
Taal toetsenbord Italiaans

Software

Inclusief besturingssysteem Windows 11 Home
Architectuur besturingssysteem 64-bit
Taal besturingssysteem ENG,ITA
Trial-software Microsoft Office

Accu/Batterij

Batterijcapaciteit 38 Wh
Levensduur accu/batterij 6 uur
Continue video-afspeeltijd 8,5 uur

Energie

AC-adapter, vermogen 65 W
AC-adapterfrequentie 50 - 60 Hz
AC-adapter ingangsspanning 100 - 240 V
Aansluiting voor netstroomadapter Ja

Beveiliging

Vingerafdruklezer Ja
Trusted Platform Module (TPM) Ja
Trusted Platform Module (TPM) version 2.0

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T) 5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag 5 - 43 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 8 - 95 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent

Certificaten

Certificaten van naleving RoHS

Gewicht en omvang

Gewicht 1,65 kg
Breedte 359,2 mm
Diepte 236,5 mm
Hoogte 19,9 mm

Inhoud van de verpakking

Meegeleverde kabels AC

Veelgestelde vragen

Is de Lenovo IdeaPad 3 15ADA6 82KR0080IX geschikt om te gamen?

Deze laptop is niet gebouwd om te gamen: hij leunt op de geïntegreerde AMD Radeon Graphics · AMD Ryzen 3 3250U. Op zijn pagina zie je op welk niveau hij actuele games aankan.

Hoe lang gaat de accu van de Lenovo IdeaPad 3 15ADA6 82KR0080IX mee?

De fabrikant belooft tot 6 h accuduur. De echte duur hangt af van helderheid, werklast en de staat van de accu.

Hoe is het scherm van de Lenovo IdeaPad 3 15ADA6 82KR0080IX?

Hij draagt een scherm van 15.6" 1920x1080 TN 250 nits.

Welke processor en videokaart heeft de Lenovo IdeaPad 3 15ADA6 82KR0080IX?

Hij draait op de processor AMD Ryzen 3 3250U met de videokaart AMD Radeon Graphics · AMD Ryzen 3 3250U. Op hun pagina's staan benchmarks, rankingpositie en alternatieven.

Kan het RAM-geheugen van de Lenovo IdeaPad 3 15ADA6 82KR0080IX worden uitgebreid?

Ja: hij heeft 1 geheugenslot en ondersteunt volgens de fabrikant tot 12 GB (af fabriek zit er 8GB in).

Met welk besturingssysteem wordt de Lenovo IdeaPad 3 15ADA6 82KR0080IX geleverd?

Hij wordt geleverd met Windows 11 Home voorgeïnstalleerd.

Welke poorten heeft de Lenovo IdeaPad 3 15ADA6 82KR0080IX?

Volgens zijn specificaties: 1 × USB-C, 1 × USB-A, 1 × HDMI, kaartlezer, koptelefoonaansluiting (3,5 mm).

Heeft de Lenovo IdeaPad 3 15ADA6 82KR0080IX een verlicht toetsenbord?

Nee, volgens de specificaties is het toetsenbord niet verlicht.

Heeft de Lenovo IdeaPad 3 15ADA6 82KR0080IX een touchscreen?

Nee, volgens de specificaties is het scherm geen touchscreen.

Van welk materiaal is de Lenovo IdeaPad 3 15ADA6 82KR0080IX gemaakt?

Zijn behuizing is gemaakt van Acrylonitrile butadiene styrene (ABS),Polycarbonate (PC).

Hoeveel weegt de Lenovo IdeaPad 3 15ADA6 82KR0080IX?

Hij weegt 1,65 kg, een normaal gewicht voor zijn formaat: prima te vervoeren.

Wanneer kwam de Lenovo IdeaPad 3 15ADA6 82KR0080IX uit?

Zijn releasedatum is oktober 2021, 5 jaar geleden.

Zo berekenen we de Kelaptop Prijs-Kwaliteitscore