HP ProBook 400 440 G8 5N341ES#ABH Specificaties
 +5

HP ProBook 400 440 G8 5N341ES#ABH
Specificaties

  • Familie

    ProBook

    1 Vanaf €1172.52

  • Serie

    400

    1 Vanaf €1172.52

Belangrijkste specificaties

Processor

Intel Core i3-1115G4

Scherm 14" 1920x1080 IPS 250 nits 45% NTSC
Harde schijf 256GB SSD M.2
RAM 8GB DDR4-SDRAM
Besturingssysteem Windows 11 Home Advanced
Grafische kaart

Intel UHD Graphics

Alternatieven met gelijk of hoger vermogen voor een vergelijkbare of lagere prijs


Volledige specificaties van de HP ProBook 400 440 G8 5N341ES#ABH

Referentie / Part Number 5N341ES#ABH
Releasedatum juni 2023, 3 jaar geleden

Design

Type product Laptop
Kleur van het product Aluminium,Silver
Vormfactor Clamshell
Markt positionering Bedrijf
Intel® vPro™ Platform Eligibility Nee
Land van herkomst China

Afbeeldingengalerij

  • HP ProBook 400 440 G8 5N341ES#ABH Specificaties
  • HP ProBook 400 440 G8 5N341ES#ABH Specificaties
  • HP ProBook 400 440 G8 5N341ES#ABH Specificaties
  • HP ProBook 400 440 G8 5N341ES#ABH Specificaties
  • HP ProBook 400 440 G8 5N341ES#ABH Specificaties
  • HP ProBook 400 440 G8 5N341ES#ABH Specificaties
  • HP ProBook 400 440 G8 5N341ES#ABH Specificaties
  • HP ProBook 400 440 G8 5N341ES#ABH Specificaties

Beeldscherm

Beeldschermdiagonaal 35,6 cm
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Touchscreen Nee
HD type Full HD
Soort paneel IPS
LED backlight Ja
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Antireflectiescherm Ja
Schermomlijsting-technologie Micro-Edge
Helderheid 250 cd/m²
Schermdiameter in centimeters 35,6 cm
RGB-kleurruimte NTSC
Kleurbereik 45 procent

Processor

Processorfamilie Intel® Core™ i3
Processorfabrikant Intel
Processormodel i3-1115G4
Processorgeneratie Intel® 11de generatie Core™ i3
Aantal processorkernen 2
Processor aantal threads 8
Maximale turbofrequentie van processor 4,1 GHz
Processor cache 6 MB
Processor cache type Smart Cache
Configureerbare TDP-upfrequentie 3 GHz
Configureerbare TDP-up 28 W
Configureerbare TDP-down 12 W
Configureerbare TDP-downfrequentie 1,7 GHz

Geheugen

Intern geheugen 8 GB
Maximum intern geheugen 32 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 3200 MHz
Geheugen form factor SO-DIMM
Geheugenslots 1x SO-DIMM
ECC Nee

Opslagmedia

Totale opslagcapaciteit 256 GB
Opslagmedia SSD
Soort optische drive Nee
Totale capaciteit SSD's 256 GB
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
SSD capaciteit 256 GB
SSD interfaces PCI Express
NVMe Ja
SSD-vormfactor M.2
Geïntegreerde geheugenkaartlezer Ja
Compatibele geheugenkaarten MicroSD (TransFlash)

Grafisch

Ingebouwde grafische adapter Ja
Aparte grafische adapter Nee
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
On-board graphics adapter model Intel® UHD Graphics
Familie ingebouwde grafische adapter Intel® UHD Graphics

Audio

Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Ingebouwde microfoon Ja

Camera

Camera voorzijde Ja
Signaalformaat camera voorkant 720p
Voorcamera HD-type HD
Infrarood (IR) camera Ja

Netwerk

Mobiele netwerkverbinding Nee
Wifi-standaard Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 6 (802.11ax)
Soort antenne 2x2
WLAN-controller-model Intel Wi-Fi 6 AX201
Fabrikant van de WLAN-controller Intel
Ethernet LAN Ja
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
Bluetooth Ja
Bluetooth-versie 5.0

Poorten & interfaces

Aantal USB 2.0-poorten 0
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 3
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C 0
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C 1
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
HDMI versie 1.4b
Combo koptelefoon/microfoon port Ja

Toetsenbord

Numeriek toetsenblok Nee
Aanwijsapparaat Clickpad
Keyboard met achtergrondverlichting Ja
Morsbestendig toetsenbord Ja
Full-size toetsenbord Ja
Toetsenbordindeling QWERTY
Toetsenbord, speciale eigenschappen Protection against liquid ingress

Software

Inclusief besturingssysteem Windows 11 Home Advanced

Processor speciale functies

Intel® Trusted Execution Technology Nee
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Ja
Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) Nee
Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) Nee
Idle States Ja
CPU configuratie (max) 1
Ingebouwde opties beschikbaar Nee
Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) Ja
Intel® Virtualization Technology (VT-x) Ja
ARK ID processor 208658

Brand-specifieke functies

HP speaker type HP Dual Speakers
HP Smart AC Adapter Ja
HP front camera HP Webcam
HP-segment Bedrijf

Accu/Batterij

Batterijcapaciteit 45 Wh
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Aantal batterijcellen 3
Gewicht batterij 190 g

Energie

AC-adapterfrequentie 50 - 60 Hz
AC-adapter ingangsspanning 100 - 240 V

Beveiliging

Vingerafdruklezer Ja
Trusted Platform Module (TPM) Ja

Certificaten

Lage halogeen Ja

Duurzaamheid

Duurzaamheidscertificaten TCO,EPEAT Gold,ENERGY STAR

Gewicht en omvang

Gewicht 1,38 kg
Breedte 321,9 mm
Diepte 213,9 mm
Hoogte 19,9 mm

Logistieke gegevens

Code geharmoniseerd systeem (HS) 84713000

Veelgestelde vragen

Is de HP ProBook 400 440 G8 5N341ES#ABH geschikt om te gamen?

Deze laptop is niet gebouwd om te gamen: hij leunt op de geïntegreerde Intel UHD Graphics. Op zijn pagina zie je op welk niveau hij actuele games aankan.

Hoe is het scherm van de HP ProBook 400 440 G8 5N341ES#ABH?

Hij draagt een scherm van 14" 1920x1080 IPS 250 nits 45% NTSC.

Welke processor en videokaart heeft de HP ProBook 400 440 G8 5N341ES#ABH?

Hij draait op de processor Intel Core i3-1115G4 met de videokaart Intel UHD Graphics. Op hun pagina's staan benchmarks, rankingpositie en alternatieven.

Kan het RAM-geheugen van de HP ProBook 400 440 G8 5N341ES#ABH worden uitgebreid?

Ja: hij heeft 1 geheugenslot en ondersteunt volgens de fabrikant tot 32 GB (af fabriek zit er 8GB in).

Met welk besturingssysteem wordt de HP ProBook 400 440 G8 5N341ES#ABH geleverd?

Hij wordt geleverd met Windows 11 Home Advanced voorgeïnstalleerd.

Welke poorten heeft de HP ProBook 400 440 G8 5N341ES#ABH?

Volgens zijn specificaties: 1 × USB-C, 3 × USB-A, 1 × HDMI, Ethernet (RJ-45), kaartlezer, koptelefoonaansluiting (3,5 mm).

Heeft de HP ProBook 400 440 G8 5N341ES#ABH een verlicht toetsenbord?

Ja, volgens de specificaties is het toetsenbord verlicht.

Heeft de HP ProBook 400 440 G8 5N341ES#ABH een touchscreen?

Nee, volgens de specificaties is het scherm geen touchscreen.

Hoeveel weegt de HP ProBook 400 440 G8 5N341ES#ABH?

Hij weegt 1,38 kg: een van de lichte, prettig om elke dag mee te nemen.

Wanneer kwam de HP ProBook 400 440 G8 5N341ES#ABH uit?

Zijn releasedatum is juni 2023, 3 jaar geleden.

Zo berekenen we de Kelaptop Prijs-Kwaliteitscore