HP ENVY x360 15-bp104ng Specificaties
 +27

HP ENVY x360 15-bp104ng
Specificaties

Belangrijkste specificaties

Processor

Intel Core i7-8550U 1,80GHz

Scherm 15.6" 1920x1080 IPS
Harde schijf 1256GB HDD+SSD
RAM 8GB DDR4-SDRAM
Besturingssysteem Windows 10 Home
Grafische kaart

NVIDIA GeForce MX150 4GB GDDR5

Alternatieven met gelijk of hoger vermogen voor een vergelijkbare of lagere prijs


Volledige specificaties van de HP ENVY x360 15-bp104ng

Referentie / Part Number 2PS58EA
Releasedatum september 2017, 9 jaar geleden

Design

Type product Hybride (2-in-1)
Kleur van het product Zilver
Vormfactor Convertible (Map)
Land van herkomst China

Afbeeldingengalerij

  • HP ENVY x360 15-bp104ng Specificaties
  • HP ENVY x360 15-bp104ng Specificaties
  • HP ENVY x360 15-bp104ng Specificaties
  • HP ENVY x360 15-bp104ng Specificaties
  • HP ENVY x360 15-bp104ng Specificaties
  • HP ENVY x360 15-bp104ng Specificaties
  • HP ENVY x360 15-bp104ng Specificaties
  • HP ENVY x360 15-bp104ng Specificaties
  • HP ENVY x360 15-bp104ng Specificaties
  • HP ENVY x360 15-bp104ng Specificaties
  • HP ENVY x360 15-bp104ng Specificaties
  • HP ENVY x360 15-bp104ng Specificaties
  • HP ENVY x360 15-bp104ng Specificaties
  • HP ENVY x360 15-bp104ng Specificaties
  • HP ENVY x360 15-bp104ng Specificaties
  • HP ENVY x360 15-bp104ng Specificaties
  • HP ENVY x360 15-bp104ng Specificaties
  • HP ENVY x360 15-bp104ng Specificaties
  • HP ENVY x360 15-bp104ng Specificaties
  • HP ENVY x360 15-bp104ng Specificaties
  • HP ENVY x360 15-bp104ng Specificaties
  • HP ENVY x360 15-bp104ng Specificaties
  • HP ENVY x360 15-bp104ng Specificaties
  • HP ENVY x360 15-bp104ng Specificaties
  • HP ENVY x360 15-bp104ng Specificaties
  • HP ENVY x360 15-bp104ng Specificaties
  • HP ENVY x360 15-bp104ng Specificaties
  • HP ENVY x360 15-bp104ng Specificaties
  • HP ENVY x360 15-bp104ng Specificaties
  • HP ENVY x360 15-bp104ng Specificaties

Beeldscherm

Beeldschermdiagonaal 39,6 cm
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Touchscreen Ja
Soort paneel IPS
HD type Full HD
Beeldverhouding 16:9
LED backlight Ja

Processor

Processorfamilie Intel® 8de generatie Core™ i7
Processorfabrikant Intel
Processormodel i7-8550U
Frequentie van processor 1,80 GHz
Aantal processorkernen 4
Maximale turbofrequentie van processor 4,00 GHz
Processor aantal threads 8
Systeembus 4 GT/s
Processor cache 8 MB
Processor cache type Smart Cache
Processor socket BGA 1356
Processor lithografie 14 nm
Processor operating modes 64-bit
Codenaam processor Kaby Lake R
Bus type OPI
Stepping Y0
Thermal Design Power (TDP) 15 W
Configureerbare TDP-downfrequentie 800 MHz
Tjunction 100 °C
Maximaal aantal PCI Express-lijnen 12
PCI Express slots versie 3.0
PCI Express configuraties 1x2+2x1,1x4,2x2,4x1
ECC ondersteund door processor Nee

Geheugen

Intern geheugen 8 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 2400 MHz
Geheugen form factor On-board + SO-DIMM
Geheugenlayout 1 x 4 GB

Opslagmedia

Totale opslagcapaciteit 1256 GB
Opslagmedia HDD+SSD
Soort optische drive Nee
Geïntegreerde geheugenkaartlezer Ja
Totale capaciteit HDD's 1000 GB
Het aantal geïnstalleerde HDD's 1
HDD capaciteit 1000 GB
HDD interface SATA
HDD rotatiesnelheid 7200 RPM
Totale capaciteit SSD's 256 GB
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
SSD capaciteit 256 GB
SSD interfaces NVMe 3.0,PCI Express
Compatibele geheugenkaarten SD

Grafisch

Ingebouwde grafische adapter Ja
Aparte grafische adapter Ja
Discreet grafische adapter model NVIDIA® GeForce® MX150
On-board graphics adapter model Intel® UHD Graphics 620
Familie ingebouwde grafische adapter Intel® UHD Graphics
Basisfrequentie ingebouwde grafische adapter 300 MHz
Graphics on-board -adapter dynamische frequentie (max) 1150 MHz
Maximaal geheugen ingebouwde grafische adapter 32 GB
On-board grafische adapter DirectX-versie 12.0
On-board grafische adapter OpenGL versie 4.4
On-board grafische adapter ID 0x5917
Grafische geheugen 4 GB
Specifiek grafisch geheugentype GDDR5

Audio

Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Merk luidsprekers Bang & Olufsen
Ingebouwde microfoon Ja

Camera

Camera voorzijde Ja
Camera achterzijde Ja

Netwerk

Bluetooth Ja
Wi-Fi-standaarden 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac)
Ethernet LAN Nee
Wifi Ja
Bluetooth-versie 4.2

Poorten & interfaces

Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 2
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C 1
Aantal HDMI-poorten 1
HDMI versie 2.0a
DVI-poort Nee
Combo koptelefoon/microfoon port Ja
Basisstationaansluiting Nee
Charging port type DC-in ingang

Prestatie

Electronisch kompas Ja
Versnellingsmeter Ja
Gyroscoop Ja

Toetsenbord

Numeriek toetsenblok Ja
Aanwijsapparaat Touchpad
Eiland-stijl keyboard Ja
Windows-toetsen Ja

Software

Inclusief besturingssysteem Windows 10 Home
Architectuur besturingssysteem 64-bit

Processor speciale functies

Intel® My WiFi Technology (Intel® MWT) Ja
Intel® Smart Response Technology Ja
Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT) Ja
Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) Ja
Intel® Turbo Boost Technology 2.0
Enhanced Intel SpeedStep Technology Ja
Intel® Clear Video HD Technology (Intel® CVT HD) Ja
Intel® Clear Video-technologie Ja
Intel® InTru™ 3D Technology Ja
Intel® Quick Sync Video Technology Ja
Intel® Flex Memory Access Ja
Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) Ja
Intel® Trusted Execution Technology Nee
Intel® Enhanced Halt State Ja
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) Ja
Intel® Secure Key Ja
Intel® TSX-NI Ja
Intel® OS Guard Ja
Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) Ja
Intel® Clear Video Technology for Mobile Internet Devices (Intel® CVT for MID) Ja
Intel® 64 Ja
Execute Disable Bit Ja
Idle States Ja
Thermal Monitoring Technologies Ja
Verpakkingsgrootte processor 42 x 24 mm
Ondersteunde instructie sets AVX 2.0,SSE4.1,SSE4.2
Processorcode SR3LA
CPU configuratie (max) 1
Ingebouwde opties beschikbaar Nee
Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) Ja
Intel® Virtualization Technology (VT-x) Ja
ARK ID processor 122589
Conflictvrije processor Ja

Brand-specifieke functies

HP JumpStart Ja
HP CoolSense Ja
HP Audio Boost Ja
HP Audio Switch Ja
HP Imagepad Ja
HP-voorcamera HP Wide Vision FHD IR
HP-segment Thuis

Accu/Batterij

Batterijcapaciteit 55,8 Wh
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Aantal batterijcellen 3

Energie

AC-adapter, vermogen 65 W

Beveiliging

Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot Ja
Kabelslot sleuf type Kensington

Gewicht en omvang

Gewicht 2,16 kg
Breedte 359,7 mm
Diepte 248,8 mm
Hoogte 19,6 mm

Overige specificaties

Inclusief AC-adapter Ja

Veelgestelde vragen

Is de HP ENVY x360 15-bp104ng geschikt om te gamen?

Je kunt erop gamen, al is deze laptop daar niet voor gebouwd: hij draagt de dedicated NVIDIA GeForce MX150. Op zijn pagina zie je op welk niveau hij actuele games aankan.

Hoe is het scherm van de HP ENVY x360 15-bp104ng?

Hij draagt een scherm van 15.6" 1920x1080 IPS.

Welke processor en videokaart heeft de HP ENVY x360 15-bp104ng?

Hij draait op de processor Intel Core i7-8550U met de videokaart NVIDIA GeForce MX150. Op hun pagina's staan benchmarks, rankingpositie en alternatieven.

Met welk besturingssysteem wordt de HP ENVY x360 15-bp104ng geleverd?

Hij wordt geleverd met Windows 10 Home voorgeïnstalleerd.

Welke poorten heeft de HP ENVY x360 15-bp104ng?

Volgens zijn specificaties: 1 × USB-C, 2 × USB-A, 1 × HDMI, kaartlezer, koptelefoonaansluiting (3,5 mm).

Heeft de HP ENVY x360 15-bp104ng een touchscreen?

Ja, volgens de specificaties is het scherm een touchscreen.

Hoeveel weegt de HP ENVY x360 15-bp104ng?

Hij weegt 2,16 kg, een normaal gewicht voor zijn formaat: prima te vervoeren.

Wanneer kwam de HP ENVY x360 15-bp104ng uit?

Zijn releasedatum is september 2017, 9 jaar geleden.

Zo berekenen we de Kelaptop Prijs-Kwaliteitscore