HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT Specificaties
 +22

HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT
Specificaties

Belangrijkste specificaties

Processor

Intel Core i7-8665U 1,9GHz

Scherm 13.3" 1920x1080 IPS
Harde schijf 256GB SSD M.2
RAM 16GB DDR4-SDRAM
Besturingssysteem Windows 10 Pro
Grafische kaart

Intel UHD Graphics 620

Alternatieven met gelijk of hoger vermogen voor een vergelijkbare of lagere prijs


Volledige specificaties van de HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT

Referentie / Part Number 7MS97UT
Ook verkocht als 7MS69UT
Releasedatum juni 2019, 7 jaar geleden

Design

Kleur van het product Zilver
Type product Hybride (2-in-1)
Vormfactor Convertible (Map)
Markt positionering Bedrijf
Land van herkomst China

Afbeeldingengalerij

  • HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT Specificaties
  • HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT Specificaties
  • HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT Specificaties
  • HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT Specificaties
  • HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT Specificaties
  • HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT Specificaties
  • HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT Specificaties
  • HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT Specificaties
  • HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT Specificaties
  • HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT Specificaties
  • HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT Specificaties
  • HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT Specificaties
  • HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT Specificaties
  • HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT Specificaties
  • HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT Specificaties
  • HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT Specificaties
  • HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT Specificaties
  • HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT Specificaties
  • HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT Specificaties
  • HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT Specificaties
  • HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT Specificaties
  • HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT Specificaties
  • HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT Specificaties
  • HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT Specificaties
  • HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT Specificaties

Beeldscherm

Beeldschermdiagonaal 33,8 cm
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Touchscreen Ja
Touch technologie Multi-touch
Soort paneel IPS
HD type Full HD
Beeldverhouding 16:9
LED backlight Ja
Dubbele scherm Nee

Processor

Processorfamilie Intel® 8de generatie Core™ i7
Processormodel i7-8665U
Frequentie van processor 1,9 GHz
Aantal processorkernen 4
Maximale turbofrequentie van processor 4,8 GHz
Processor cache 8 MB
Processor cache type Smart Cache
Thermal Design Power (TDP) 15 W

Geheugen

Intern geheugen 16 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Maximum intern geheugen 32 GB
Kloksnelheid geheugen 2400 MHz
Geheugen form factor SO-DIMM
Geheugenlayout 1 x 16 GB
Geheugenslots 2x SO-DIMM

Opslagmedia

Totale opslagcapaciteit 256 GB
Opslagmedia SSD
Soort optische drive Nee
Geïntegreerde geheugenkaartlezer Nee
Totale capaciteit SSD's 256 GB
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
SSD capaciteit 256 GB
SSD-vormfactor M.2

Grafisch

Ingebouwde grafische adapter Ja
Aparte grafische adapter Nee
On-board graphics adapter model Intel® UHD Graphics 620
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
Familie ingebouwde grafische adapter Intel® UHD Graphics

Audio

Audiosysteem Bang & Olufsen
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Ingebouwde microfoon Ja
Aantal microfoons 3

Camera

Camera voorzijde Ja

Netwerk

Bluetooth Ja
Wifi-standaard Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 6 (802.11ax)
Ethernet LAN Nee
Wifi Ja
Soort antenne 2x2
Bluetooth-versie 5.0
Near Field Communication (NFC) Ja

Poorten & interfaces

Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 2
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C 2
HDMI versie 1.4b
Combo koptelefoon/microfoon port Ja

Prestatie

Omgevingslichtsensor Ja

Toetsenbord

Numeriek toetsenblok Nee
Aanwijsapparaat Clickpad
Keyboard met achtergrondverlichting Ja
Morsbestendig toetsenbord Ja
Windows-toetsen Ja

Software

Inclusief besturingssysteem Windows 10 Pro
Architectuur besturingssysteem 64-bit

Brand-specifieke functies

HP JumpStart Ja
HP-luidsprekertype HP Dual Speakers
HP Connection Optimizer Ja
HP-segment Bedrijf

Accu/Batterij

Batterijcapaciteit 53 Wh
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Aantal batterijcellen 4

Beveiliging

Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot Ja
Trusted Platform Module (TPM) Ja
Wachtwoordbeveiliging Ja

Aprobaciones reguladoras

Certificado Energy Star Ja
Certificación TCO Ja

Gewicht en omvang

Gewicht 1,35 kg
Breedte 306,6 mm
Diepte 215,2 mm
Hoogte 16,9 mm

Overige specificaties

Inclusief AC-adapter Ja
3D Nee

Veelgestelde vragen

Is de HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT geschikt om te gamen?

Deze laptop is niet gebouwd om te gamen: hij leunt op de geïntegreerde Intel UHD Graphics 620. Op zijn pagina zie je op welk niveau hij actuele games aankan.

Hoe is het scherm van de HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT?

Hij draagt een scherm van 13.3" 1920x1080 IPS.

Welke processor en videokaart heeft de HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT?

Hij draait op de processor Intel Core i7-8665U met de videokaart Intel UHD Graphics 620. Op hun pagina's staan benchmarks, rankingpositie en alternatieven.

Kan het RAM-geheugen van de HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT worden uitgebreid?

Ja: hij heeft 2 geheugensloten en ondersteunt volgens de fabrikant tot 32 GB (af fabriek zit er 16GB in).

Met welk besturingssysteem wordt de HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT geleverd?

Hij wordt geleverd met Windows 10 Pro voorgeïnstalleerd.

Welke poorten heeft de HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT?

Volgens zijn specificaties: 2 × USB-C, 2 × USB-A, 1 × HDMI, koptelefoonaansluiting (3,5 mm).

Heeft de HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT een verlicht toetsenbord?

Ja, volgens de specificaties is het toetsenbord verlicht.

Heeft de HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT een touchscreen?

Ja, volgens de specificaties is het scherm een touchscreen.

Hoeveel weegt de HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT?

Hij weegt 1,35 kg: een van de lichte, prettig om elke dag mee te nemen.

Wanneer kwam de HP EliteBook x360 830 G6 7MS97UT uit?

Zijn releasedatum is juni 2019, 7 jaar geleden.

Zo berekenen we de Kelaptop Prijs-Kwaliteitscore