Apple M4 Max 32-Core GPU
Opinie en specificaties

Professionele grafische kaart

Onze review

High-end

Apple M4 Max 32-Core GPU is een professionele grafische chip uit de hogere klasse, in de processor zelf en met hetzelfde geheugen: gemaakt om video, design en 3D te versnellen, niet om te gamen. Kwam uit in 2024.

Op dit moment in één enkele laptop, die €4009 kost.

Er is een snellere en goedkopere optie: Apple M5 Max 32-Core GPU levert 19% meer en de vanafprijs ligt €10 lager.

Veelgestelde vragen

Is de Apple M4 Max 32-Core GPU een goede videokaart?

Apple M4 Max 32-Core GPU is een professionele grafische chip uit de hogere klasse, in de processor zelf en met hetzelfde geheugen: gemaakt om video, design en 3D te versnellen, niet om te gamen. Hij staat op plaats 12 van 135 in de ranglijst, met 72,2% van de kracht van de beste grafische kaart in de catalogus.

Kun je gamen met de Apple M4 Max 32-Core GPU?

Ja, op 1080p met goede instellingen en op 1440p met hier en daar een detail lager in de zwaarste games. Maar gamen is niet zijn hoofdtaak: die kracht is er voor video, design en 3D.

Uit welk jaar komt de Apple M4 Max 32-Core GPU?

Apple M4 Max 32-Core GPU kwam uit in 2024.

Wat is het NVIDIA-equivalent van de Apple M4 Max 32-Core GPU?

Qua prestaties komt NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell het dichtst in de buurt.

Wat kost een laptop met Apple M4 Max 32-Core GPU?

Op dit moment in één enkele laptop, die €4009 kost.

Welk alternatief is de moeite waard?

Er is een snellere en goedkopere optie: Apple M5 Max 32-Core GPU levert 19% meer en de vanafprijs ligt €10 lager.

Specificaties

Geïntegreerde GPU-kernen
32

Prestatieoverzicht

#12 van 135
Relatieve prestaties 72.2%
Laptops 1
Prijs vanaf €4009
Gemiddelde prijs €4009

Laptops met Apple M4 Max 32-Core GPU

Sorteren op